Skład: Stec, Falisz, Pustelnik, Kurzawa, Nowak, Więcek, Rot, Gródecki
Skład: Pitura, Kuziomko, Olszanowski, Kubaj, Grzegorzewski, Skowroński, Błachut
25' Tomasz Kurzawa
34' Łukasz Nowak
36' Paweł Pustelnik
39' Rafał Więcek
18' Łukasz Grzegorzewski
Zawodnik meczu: Tomasz Falisz (Cichy bohater zwycięstwa z Bulikiem. Wypracował Łukaszowi Nowakowi trzy pierwsze bramki, które pozwoliły kontrolować przebieg meczu i systematycznie powiększać prowadzenie.)

Bez punktów w obecnym sezonie pozostaje Bulik Trans. Ten będzie chciał się przełamać grając z niepokanym liderem - Ybah Tigers. Czy uda się defensywie dowodzonej przez Piotra Garcarka zatrzymać fenomenalny duet przeciwników - Kamil Rot - Łukasz Nowak i sprawić nielada sensacje? Przekonamy się!

2' Od samego początku zarysowuje się przewaga ekipy Kamila Rota.
2' Pierwszy groźny strzał oddaje Dariusz Olszanowski, lecz jego uderzenie nogami na rzut rożny odbija Waldemar Stec.
3' (0-1) - Kapitalnym podaniem Łukasza Nowaka obsługuje Tomasz Falisz i mamy pierwszą bramkę dla "Tygrysów".
5' Niecelne uderzenie Kamila Rota i grę wznowi bramkarz.
7' Bliski pokonania własnego bramkarza był Kubaj, lecz świetnym refleksem popisuje się Pitura.
8' (0-2) - Kopia akcji z trzeciej minuty, znowu w roli głównej Falisz z Nowakiem i ten drugi podwyższa prowadzenie swojego zespołu.
11' Uderzenie Grzegorzewskiego pewnie broni Waldemar Stec.
13' (0-3) - Na krosowe podanie z własnej połowy decyduje się Tomasz Falisz, a w polu karnym kapitalnym uderzeniem głową popisuje się Łukasz Nowak i mamy hattricka w wykonaniu tego gracza.
15' Fatalny kiks Skowrońskiego, który mając przed sobą tylko bramkę uderza wysoko nad poprzeczką.
17' (0-4) - Rafał Więcek wykłada piłkę Kamilowi Rotowi, a ten zdobywa czwartą bramkę dla Ybaha.
18' (1-4) - Po rykoszecie gola honorowego dla gospodarzy zdobywa Łukasz Grzegorzewski.
20' (1-5) - Efektownym lobem bramkę zdobywa Paweł Pustelnik, a po chwili sędzia Nowak kończy pierwszą odsłonę.
22' Dwójkowa akcja Pustelnika z Rotem i ten pierwszy niecelnie uderza z dystansu.
23' Minimalnie niecelnie uderza Bartosz Kubaj i od własnej bramki grę wznowi Stec.
25' - Za źle przeprowadzoną zmianę żółtą kartką ukarany został Tomasz Kurzawa.
28' Ładne uderzenie z woleja Grzegorzewskiego, ale kapitalną paradą popisje się goalkeeper przyjezdnych.
31' Mimo wysokiego prowadzenie gracze YT nie zamierzają odpuszczać i raz po raz atakują bramkę Pitury.
34' (1-6) - Kolejną bramkę dla swojej drużyny zdobywa Łukasz Nowak, który strzałem z ostrego kąta pokonuje bramkarza rywali.
36' (1-7) - Kamil Rot wycofuje futbolówkę do niekrytego Pustelnika, a ten strzałem "do pustaka" powiększa prowadzenie swojej ekipy.
39' (1-8) - Świetna interwencja Pitury po strzale Więcka, lecz wobec dobitki Kurzawy goalkeeper już bez szans.
39' (1-9) - Poszli za ciosem gracze Ybaha, a konkretnie Rafał Więcek, który dokonuje dzieła zniszczenia i zdobywa dziewiątą bramkę dla lidera grupy A.

Kolejną cegiełkę w kierunku mistrzowskiego tytułu dołożyli gracze Ybaha i z niecierpliwością czekają na starcie OBA z Warriorsami. Potknięcie Aniołów pozwoli "Tygrysom" umocnić się na fotelu liedera. Bulik odnotowuje piątą porażkę w obecnych rozgrywkach i nadal pozostaje jedyną drużyną bez punktów w grupie A. Drużyna Michała Kuziomko w pojedynku z Cloud FC II powalczy o pierwsze skalpy tej Wiosny, YT czeka ciężki bój z Armią Zbawienia.