Skład: Winter, Skibiński, Jasiński, Buratowski, Krzywania, Skieresz, Mostowy, Toczek, Murak, Filipczyk, Gackiewicz, Nowotarski, Sośnica, Czarnecki, Kowalewicz
Skład: Stec, Falisz, Pustelnik, Kurzawa, Brychcy, Nycz, Nowak, Skowroński, Więcek, Gródecki
20' Paweł Nycz
20' Błażej Gródecki
23' Rafał Więcek
39' Łukasz Nowak
Zawodnik meczu: Rafał Więcek (Dobra gra w środku pola, walczył jak lew o każdą piłkę. Strzelił dwie bramki. )

Ybah do meczu z Victoria Czerwoni przystąpił w roli zdecydowanego faworyta, komplet punktów zdobyty w dotychczasowych spotkaniach świadczy tylko i wyłącznie o sile zespołu, drużyna Tomasza Skibińskiego będzie musiała wznieść się na wyżyny swoich możliwości aby ugrać jakiekolwiek punkty w tym spotkaniu.

1' (1:0) -  Ybah bardzo szybko obejmuje prowadzenie, podanie w pole karne Pustelnika do Łukasza Nowaka, napastnik z najbliższej odległości pakuje piłkę do siatki rywala.
3' Pustelnik wywalczył piłkę w środkowej strefie boiska, krótka klepka z Nowakiem, Łukasz podaje Pawłowi na pustą bramkę, niestety obrońca Ybah nie trafia do pustej bramki, piłka odbiła się od słupka i wyszła poza pole gry.
4' (2:0) - - Paweł Pustelnik przed kolejną szansą, tym razem się nie pomylił, strzałem z głowy pokonuje golkipera rywali.
6' (3:0) - Zawodnicy Ybah zadają kolejny cios rywalowi, w polu karnym najprzytomniej zachował się Karol Brychcy, pewny strzał w środek bramki.
7' Nieporozumienie w szeregach obronnych Ybah, rywal niestety nie wykorzystuje błędu przeciwnika.
8' Łukasz Nowak wpada w pole karne, piłka po jego strzale trafia w słupek.
9' Kolejna akcja ofensywna Nowaka, tym razem przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem.
12' (4:0) - Ybah kontroluje przebieg wydarzeń na boisku, swoją przewagę nad rywalem udokumentowali kolejną bramką, na listę strzelców wpisał się Rafał Więcek, pewny strzał zza pola karnego.
15' (5:0) - Rzut rożny dla Tygrysów, Tomasz Kurzawa zagrywa Nowaka, Łukasz uderza z pierwszej piłki, futbolówka wpada do siatki.
16' Jedna z nielicznych akcji Victorii, Jakub Sośnica uderza z dystansu, futbolówka poszybowała w boczną siatkę.
17' Zamieszanie pod bramką Victorii, Nowak strzela z głowy, golkiper dość pewnie chwyta futbolówkę.
18' Kontra drużyny dowodzonej przez Skibińskiego, podanie Sośnicy nie wykorzystał Nowotorski.
20' (6:0) - - Sprytny gol Pawła Nycza, wypatrzył wychodzącego z bramki Wintera i pięknym lobem umieszcza piłkę w siatce.
20' (7:0) -Tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego Rynkowskiego Błażej Gródecki pewnym strzałem pokonuje bramkarza rywali.
23' (8:0) - W bardzo ciężkiej sytuacji jest zespół Victoria Czerwoni, Ybah swoją dominacje potwierdza kolejną bramką, Nowak wycofuje piłkę przed pole karne, Rafał Więcek uderza jak z armaty, piłka wpada pod poprzeczkę.
25' Akcja toczy się pod bramką Ybah, świetną interwencją popisał się golkiper drużyny dowodzonej przez nieobecnego Kamila Rota, dwuktronie uchronił swój zespół przed utratą bramki.
27' Nowak w natarciu na bramkę rywali, golkiper Victorii, wybija piłkę na rzut rożny.
29' Groźna akcja po stronie Victorii, Marta Toczek zagrywa do Tomasza Filipczyka, napastnik trafia tylko w słupek.
33' Tempo meczu zdecydowanie siadło, Ybah w dalszym ciągu kontroluje przebieg boiskowych wydarzeń jednak nie atakuje już z taką siłą jak w pierwszej części gry.
35' (8:1) - Golkiper Ybah pokonany, strzał zza pola karnego Jana Muraka, piłka wpada do bramki.
37' Kontra Ybah, Nowak zagrywa do Kurzawy, Tomek potknął się na piłce, cała akcja spaliła na panewce.
38' Piłka po strzale z dystansu Łukasza Kowalewicza zatrzymała się na poprzeczce.
39' (9:1) - Trójkowa akcja Tygrysów, Więcek zagrywa do Kurzawy, Tomek podaje do Nowaka, Łukasz kompletuje hat-trika.

Ybah deklasuje rywala, wynik 9:1 świadczy tylko o sile tego zespołu. Po tym spotkaniu Kamil Rot i spółka zasiadają na fotelu lidera. Victoria Czerwoni zagrała bez polotu i wiary we własne siły, swoje morale będą mogli odbudować w kolejnym spotkaniu, ich rywalem będzie Armia Zbawienia, Ybah Tigers podejmie Bulik Trans