21.04 godz. 19:50, Skwierzyńska, Sedzia: Adam Rynkowski
Skład: Kędzierski, Kwiecień, Blichar, Golińczak, Kruk, Nakielski, Rafalski, Matuszyk, Jankowiak, Budzanowski
Skład: Malicha, Zioła, Wcisło, Krężel, Malicha, Topolnystkyy, Lewkowicz, Młynarski, Dawidziński, Królikowski, Krupa, Setkowicz
24' Jakub Jankowiak
36' Kamil Rafalski
38' Tomasz Golińczak
24' Damian Malicha
36' Damian Malicha
Zawodnik meczu: Tomasz Golińczak (Ciężko było wybrać zawodnika meczu, postawiliśmy na autora złotej bramki w tym spotkaniu.)

Obie drużyny legitymują się identycznym dorobkiem punktowym, jest to starcie sąsiadów z ligowej tabeli, faworyta ciężko wskazać, jedni i drudzy mają swoje atuty aby przechylić zwycięstwo na swoją korzyść

2' Udana interwencja stojącego między słupkami bramkarza FC Spec, skutecznie broni strzał z dystansu Grzegorza Malichy.
5' Dużo walki w środkowej strefie boiska, żadna ze stron nie potrafi osiągnąć optycznej przewagi.
7' Szansa przed Damianem Malichą, niestety jego intencje wyczuł golkiper Speców.
10' Strzał z dystansu Tomasz Nakielskiego, piłka przeleciała wysoko nad łapaczem.
12' Identycznie jak Nakielski zachował się Setkowicz z Wojowników, piłka poszybowała jeszcze wyżej i dalej.
15' Kontra FC Spec, Golińczak uderza po długim rogu, golkiper pewnie chwyta futbolówkę,
18' Bardzo wyrównane spotkanie, dużo walki i jeszcze raz dużo walki.
22' Groźna akcja zespołu FC Spec, Arkadiusz Kruk strzela zza pola karnego, golkiper ręką w ostatniej chwili wybija piłkę na rzut rożny.
24'  - Za nierozważny faul w środkowej strefie boiska żółtą kartką ukarany został Damian MalichaNiesportowe zachowanie Jakuba Jankowiaka on również ukarany został żółtą kartką.
25' Szansa przed FC Spec, Nakielski posłał piłkę obok bramki.
29' Rzut wolny dla Warriors, Setkowicz posłał piłkę nad poprzeczką.
32' Żadna ze stron nie odpuszcza, brakuje trwa ostra walka.
36' Zamieszanie na boisku, niesportowe zachowanie w szeregach jednych i drugich,żółtą kartkę otrzymuje Kamil Rafalski.
36'  - Damian Malicha ukarany zółtą kartką, to jego druga kara w tym meczu. Koniec zawodów dla tego zawodnika.
38' (0:1) - Tomasz Golińczak upadając oddaje strzał na bramkę, piłka wpada do siatki.
40' Rzut karny dla Wojowników, Oleksandr Topolnystkyy trafia w poprzeczkę !

Bardzo zacięty pojedynek, do ostatniego gwizdka wynik był sprawą otwartą. Z przebiegu całego spotkania wynik remisowy byłby sprawiedliwy. FC Spec wygrywając to spotkanie umocnił się w górnej części tabeli. W następnym meczu Warriors zagra z Old Blue Angels, FC Spec podejmie Visionica Team