21.04 godz. 20:40, Skwierzyńska, Sedzia: Adam Rynkowski
4 : 1
( 2 : 1 )
Skład: Pitura, Kuziomko, Olszanowski, Kubaj, Grzegorzewski, Skowroński, Kamiński, Błachut, Kuziomko
Skład: Malec, Luty, Kuciapiński, Moliński, Asaad, Szeligowski, Syska, Pozowski, Kocur, Półtorak, Fleming, Fleming
9' Łukasz Grzegorzewski
11' Przemysław Pozowski
18' Jerzy Luty
24' Tomasz Szeligowski
32' Jerzy Luty
Zawodnik meczu: Jerzy Luty (Bardzo groźny pod bramką rywali, strzelił dwie bramki dzięki czemu wprowadził spokój w szeregi swojego zespołu.)

Bulik Trans zamyka ligową stawkę, zerowy dorobek punktowy chluby nie przynosi, czas na pierwsze punkty, zadanie będzie bardzo trudne, ekipa dowodzona przez Marcina Malca jest ostatnio w gazie, wysokie miejsce  w tabeli nie jest przypadkowe, zespół prezentuje się w obecnych rozgrywek bardzo dobrze.

2' Nażad Asaad szarżuje w polu karnym Bulik Trans, obrońca skutecznie powstrzymuje ataki napastnika rywali.
5' Udana interwencja golkipera Visionica Team, sparował piłkę na rzut rożny po strzale Marcina Kamińskiego.
7' Kamiński zagrywa do Olszanowskiego, niestety całą akcję ofensywną zarzegnała defensywa Visionica Team.
9' (0:1) - Strzał zza pola karnego Łukasza Grzegorzewskiego, bramkarz zmuszony do wyciągnięcia piłki z siatki.
11' (1:1) - Szybka odpowiedź Visionica Team, do wyrównania doporowadza Przemek Pozowski.
13' W natarciu Visionica Teaam, bramkarz Bulik Trans wzniósł się na wyżyny swoich możliwości i nogami broni strzał Brayana Flminga.
15' Michał Kuziomko uderza zza pola karnego, piłka odbiła się od pleców rywala i wyszła poza pole gry.
18' (2:1) - Podanie Nażada Asaada przed pole karne do Jerzego Lutego, strzał po ziemi, piłka wpada w środek bramki.
19' Idealne podanie Kocura do Fleminga, strzał Bryana przeleciał obok słupka.
22' Mocny strzał z dystansu Łukasza Grzegorzewskiego, Malec na raty chwyta futbolówkę.
24' (3:1) - Podanie z głębi pola do Szeligowskiego, Tomek precyzyjnie uderzył w światło bramki.
26' Precyzyjny strzał Kuziomko zza pola karnego, golkiper wyciągnął się jak struna i chwycił futbolówkę.
28' Piłka po strzale zza pola karnego Jacka Kucora trafiła w słupek !
29' Malec odprowadził piłkę wzrokiem po strzale zza pola karnego Marcina Kamińskiego.
31' Rzut rożny wywalczyła drużyna Visionica Team, Kocur zagrywa w pole karne, obrońcy niefortunnie wybijają futbolówkę, po piłki dopada Asaad, mocny strzał z dystansu ostatecznie blokują obrońcy.
32' (4:1) - Błyskawiczna kontra drużyny dowodzonej przez Marcina Malca, Jerzy Luty wychodzi sam na sam i bez najmniejszych problemów umieszcza piłkę w siatce. 33' Zamieszanie pod bramką Visionica, Olszanowski strzela z najbliższej odległości, trafia niestety w słupek.
35' Kolejny słupek uchronił Malca przed utratą bramki, pechowcem okazał się Bartosz Skowroński.
37' Rzut wolny, do piłki podchodzi Szeligowski, mocny strzał na bramkę, golkiper przenosi piłkę nad poprzeczką.
39' Kontra Bulik Trans, niestety podanie Michała Kuziomko było bardzo niecelne.

Visionica Team zasłużenie zgarnęła komplet punktów. Trzy oczka wywalczone zostały w pocie czoła. Ekipa Malca pnie się w ligowej stawce. Bulik Trans wciąż bez punktów w następnym spotkaniu z Ybah trzeba będzie mocno wziąć się w garść, mecz będzie bardzo trudny. Visionica zagra z FC Spec.