20.04 godz. 20:40, Skwierzyńska, Sedzia: Adrian Miedziński
( 2 : 1 )
Skład: Hersard, Rejczak, Brumaud, Palma, Pyzik, Wącior, Wącior, Napierała, Mrowiec, Mircea, Szumielewicz
Skład: Andrzejewski, Piwowarczyk, Hubisz, Jacak, Kaczan, Majak, Madera, Trojan, Mosiński
11' Szymon Wącior
37' Paweł Szumielewicz
5' Michał Trojan
7' Piotr Andrzejewski
25' Michał Trojan
33' Michał Trojan
Zawodnik meczu: Michał Trojan (Strzelił bardzo ważne bramki, na boisku walczył za dwóch, dzięki jego świetnej postawie OBA zgarnęło komplet punktów.)

Niebieskie Anioły w obecnych rozgrywkach nie zaznały smaku porażki, zespół będzie chciał przedłużyć dobrą passę i pokonać grających w kratkę przeciwników. Cloud FC  będzie musiało wznieść się na wyżyny swoich możliwości aby pokonać rozpędzonych rywali.

1' - Rozpoczęcie spotkania. W bramce Cloud dziś obrońca Alexis Brumaud.
3' Pierwsza groźna akcja po stronie OBA, Michał Trojan wygrał pojedynek z obrońcą, mocny strzał zza pola karnego, piłka przeleciała obok bramki.
5' (1:0) - Kontra Old Blue Angels, Michał Trojan wpada w pole karne i precyzyjnym strzałem w długi róg umieszcza piłkę w siatce.
7' (2:0) - Piotr Andrzejewski idalnie odnalazł się w polu karnym, piłka po strzale Marcina Majak odbiła się od słupka i spadła prosto pod nogi Piotra, pomocnik OBA takich okazji nie marnuje, precyzyjnie uderzył z ostrego kąta.
9' Grożne uderzenie Majaka z dystansu, centymetrów zabrakło aby piłka wpadła do siatki.
11' (2:1) - Cloud FC strzela bramkę kontaktową, Dominik Wącior uderzył zza pola karnego po długim rogu, golkiper bez szans na skuteczna interwencje.
13' Wspaniałe podanie z głębi pola Piwowarczyka do Trojana, Michał wyszedł sam na sam z bramkarzem i przegrał ten pojedynek.
15' Szybka wymiana podań w obozie OBA, rywale popełniają spore błędy w obronie, Piotr Andrzejewski strzela na bramkę, piłka odbija się do słupka i wychodzi poza pole gry.
17' Udana interwencja golkipra OBA, gość pewnie chwycił futbolówkę po dośrodkowaniu Margarita Mircea.
22' Mircea uderzył z dystansu, golkiper OBA musiał się sporo napocić aby chwycić futbolówkę. Bardzo groźny strzał.
25'  -  Zła zmiana w obozie OBA, żółtą kartkę otrzymuje Michał Trojan.
27' Kontra OBA, Majak minął jak tyczki dwóch rywali i oddał mocny strzał zza pola karnego, piłka poszybowała obok bramki.
30' Cloud FC nie ma zamiaru oddać meczu bez walki, Szumielewicz strzela zza pola karnego, bardzo niecelnie.
33' (3:1) - Majak perfekcyjnym podaniem obsłużych Trojana,Michał bez problemów trafia do siatki, spory udział przy bramce miał Piwowarczyk, to od niego rozpoczęła się cała akcja, wywalczył piłkę w środkowej strefie boiska.
35' Kolejna okazja przez OBA, Trojan był bardzo bliski skompletowania hat-trika. Piłka po jego strzale poszybowała wysoko nad poprzeczką.
37' (3:2) - Bramka kontaktowa, Paweł Szumielewicz trafia do siatki rywala po zagraniu Piotra Rejczaka, dość szczęśliwe trafienie. Piłka po rękach bramkarza wtoczyła się do bramki.
39' Cloud FC ciągle walczy o jeden punkt, nestety defensywa z Marcinem Hubiszem na czele skutecznie kasuje ataki rywali.

OBA zgarnia trzy oczka i zasiada na fotelu lidera, zasłużone zwycięstwo. Cloud FC postawiło ciężkie warunki rywalowi jednak brak koncentracji i determinacji kosztowało ich utratę trzech oczek. W następnym spotkaniu z ACN FC zawodnicy Pawła Mikułko zapowiadają że powalczą o zwycięsto. Old Blue Angels w kolejnym meczu skrzyżuje rękawice z Warriors