20.04 godz. 19:00, Skwierzyńska, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Mazurek, Wieczorek, Bayo Fernandez, Ferrari, Ferros, Perez Alvarez, Vandelannoite, Presa, Prokop
Skład: Wielgus, Toczek, Osowski, Uchański, Gudra, Gudra, Jańczak, Kicman, Barski
11' Stafano Ferrari
26' Dario Ferros
28' Jose Maria Bayo Fernandez
5' Arkadiusz Barski
6' Mateusz Gudra
16' Rafał Osowski
18' Arkadiusz Barski
26' Mateusz Gudra
30' Maciej Toczek
31' Rafał Osowski
33' Arkadiusz Barski
35' Arkadiusz Barski
36' Szymon Kicman
38' Krzysztof Jańczak
Zawodnik meczu: Rafał Osowski (Dobre zawodny kapitana Armii Zbawienia, idealny przegląd pola oraz skuteczny pod bramką przeciwnika. Swój występ zakończył z dwoma bramkami na koncie.)

Obie drużyny w obecnych rozgrywkach zawodzą, dorobek punktowy jest bardzo mizerny. Armia Zbawienia jak i drużyny dowodzona przez Lecha Wieczorka powalczy o pierwsze zwycięstwo.

2' Kombinacyjna akcja Armii Zbawiena, Mateusz Gudra oddał strzał zza pola karnego, futbolówka przeleciała obok słupka.
4' Groźny strzał z dystansu Jose Maria Bayo, golkiper drużyny przeciwnej w ostatniej chwili wybił piłkę ręką na rzut rożny.
5' (1:0) - Dobre oko Rafała Osowskiego, dostrzegł wychodzącego na wolne pole Szymona Kicmana, idealnie zagrał mu piłkę, napastnik Armii pociągnął z nią kilka metrów po czym zagrał futbolówkę do wbiegającego w pole karne Arkadiusza Barskiego, napastnik precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w siatce.
6' (2:0) - Drużyna Armii Zbawienia podwyższa prowadzenie, podanie Krzysztofa Jańczaka na bramkę zamienił Mateusz Gudra.
7' Dobrego podania od Szymona Kicmana nie wykorzystuje Arkadiusz Barski, piłka przeleciała obok słupka.
9' Barski rewanżuje się Kicmanowi, Szymon przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem.
11'  - Niesportowe zachowanie zawodnika ACN FC, Stefano Ferrari otrzymuje żółtą kartkę.
13' Rafał Osowski uderza zza pola karnego, piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.
16' (3:0) - Arkadiusz Barski podaje piłkę przed pole karne, Rafał Osowski bez namysłu oddaje strzał na bramkę, futbolówka wpada do siatki ACN FC.
18' (4:0) - Rzut rożny, Maciej Gudra zagrywa piłkę po ziemi, Arkadiusz Barski w tempo wbiegł w pole karne i pewnym strzałem pokonuje golkipera ACN FC
22' Jedna z nielicznych akcji ofensywnych ACN FC, Dario Ferros strzela zza pola karnego, golkiper odprowadził piłkę wzrokiem poza pole gry.
24' Udany odbiór Osowskiego w środkowej strefie boiska, zagranie do Barskiego, Arkadiusz wychodzi sam na sam i przegrywa pojedynek z Wieczorkiem.
26'  - Nierozważny atak na przeciwnika, Mateusz Gudra ukarany żółtą kartką.
26'  - Dario Ferros postanowił sam wymierzyć sprawiedliwość, napastnikowi ACN FC puściły nerwy i ostra przepychanka zakończyła się dla niego bardzo nieprzyjemnie.
28'  - Jose Maria Bayo nieprzepisowo powstrzymuje wychodzącego na czystą pozycję napastnika Armii Zbawienia, sędzia słusznie odsyła zawodnika do szatki. Spore kłopoty mają teraz zawodnicy ACN FC.
29' (5:0) - Dobre zawody rozgrywa dzisiaj Rafał Osowski, dzięki jego podaniu bramkę zdobył Maciej Toczek.
31' (6:0) - Rafał Osowski wykorzystuje podanie Mateusza Gudry i umieszcza piłkę w siatce.
32' Bliski podwyższenia wyniku był Maciej Gudra, niestety trafił w poprzeczkę !
33' (7:0) - Mocny strzał zza pola karnego Arkadiusza Barskiego, piłka wpada pod poprzeczkę.
35' (8:0) - Mateusz  Gudra podaje na wolne pole do Arkadiusza Barskiego, napastnik bez problemów przyjmuje futbolówkę, wpada w pole karne i strzela kolejną bramkę dla swojej drużyny.
36' (9:0) - Podanie z głębi pola Krzysztofa Jańczaka, Szymon Kicman wychodzi sam na sam i bez problemów umieszcza piłkę w siatce.
38' (10:0) - Mocny strzał z dystansu Krzysztofa Jańczaka, piłka wpada tuż przy słupku.

ACN FC nie miał dziś dnia, dwie czerwone kartki nie miały większego wpływu na wynik spotkania, już do przerwy Rafał Osowski i spółka pokazały rywalowi kto dziś wygra mecz. Zasłużone zwycięstwo Armii Zbawienia. W kolejnym mecz ACN FC podejmie Cloud FC II, drużyna dowodzona przez Osowskiego powalczy z Victoria Czerwoni.