16.04 godz. 20:40, Skwierzyńska, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Malicha, Zioła, Wcisło, Krężel, Malicha, Czyżkiewicz, Lewkowicz, Młynarski, Królikowski, Krupa, Setkowicz, Paczkowski
Skład: Stec, Falisz, Pustelnik, Nycz, Nowak, Więcek, Rot, Gródecki
6' Łukasz Nowak
26' Tomasz Falisz
35' Rafał Więcek
36' Kamil Rot
Zawodnik meczu: Kamil Rot (Reżyser gry Ybah Tigers. Nieustępliwy w defensywie i bardzo aktywny w ofensywie. Gol, asysta i asysta drugiego stopnia to jego osiągnięcia w tym meczu. )

Szlagier dnia i szlagier kolejki w grupie A. Lider - Ybah Tigers zagra z challengerem - Warriors. Kto zwycięży w tym meczu - samodzielnie obejmie fotel lidera. Czy uda się defensywie "Wojowników" powstrzymać fenomenalnego Łukasza Nowaka i wygrać to spotkanie? Czy może jednak "Tygrysy" przedłużą swoją dobrą passę i dopiszą sobie kolejne 3 punkty?

4' Pierwsza groźna sytuacja w tym meczu po stronie Warriors. Marcin Paczkowski płasko strzela sprzed pola karnego i świetnie nogami broni jego uderzenie - Waldemar Stec!
5' Paweł Pustelnik popędził lewą stroną i zacentrował piłkę ostro w pole karne. W nim milimetrów zabrakło Łukaszowi Nowakowi, by na wślizgu wpakował piłkę do siatki.
6' (1:0) - Co się odwlecze do nieucieczę. Kamil Rot w tempo zagrywa do wychodzącego prostopadle Nowaka. Łukasz będąc w polu karnym, bez zastanowienia, umieszcza piłkę w siatce, tuż koło wychodzącego Lecha Krupy!
10' Dawid Krężel idealnie zagrywa, za plecy obrońców, do Macieja Setkowicza, który z bliska przenosi piłkę nad poprzeczką!
12' Tomasz Falisz z dystansu, rykoszet, który jednak nie zmyla Krupy, bowiem ten pewnie łapie piłkę.
15' Krężel zamyka dobrą akcję swojej drużyny uderzeniem tuż koło słupka.
18' Rafał Więcek z dystansu i lepszy okazuje się Krupa, który paruje piłkę nad poprzeczkę.
19' Nowak wybiega do kolejnego dobrego podania z głębi pola, wymija wychodzącego do niego bramkarza i oddaje strzał w stronę pustej bramki. Na jego nieszczęście świetną asekurają popisuje się Andrzej Zioła, który wybija piłkę z linii bramkowej!
21' Rot prostopadle do Nowaka, ale napastnika Ybah'u w porę uprzedza, wejściem na wślizgu - Lech Krupa!
25' Rot z dystasnu i słupek ratuje Krupę.
26' - Spóźniony Falisz fauluje napastnika "Wojowników" przed pole karnym i za to zostaje ukarany żółtym kartonikiem!
29' (1:1) - Wspaniała akcja Warriors. Paczkowski idealnie zagrywa do Damiana Malichy, a ten mając przed sobą tylko golkipera rywali, zachowuje zimną krew i płaskim strzałem doprowadza do wyrównania.
30' Szansa Nowaka na wyprowadzenie swojej drużyny na prowadzenie, jednakże Łukasz przegrywa pojedynek z Krupą.
35' (2:1) - Rzut rożny dla Ybah Tigers. Piłkę w pole karne dośrodkowuje Kamil Rot. Ta idealnie spada na głowę Tomasza Falisza, który z odskoku trafia w słupek! Po chwili futbolówka spada na ziemię, pod nogi Rafała Więcka, który mocnym strzałem przy słupku, pakuje piłkę do siatki!
36' "Tygrysy" idą za ciosem! Dwójkowa akcja Nowaka z Rotem po trójkącie. Kamil podaje, Łukasz będąc tyłem do obrońcy, w tempo odgrywa do Kamila i kapitan gospodarzy strzałem przy dalszym słupku, tuż koło wychodzącego Krupy, wpisuje się na listę strzelców!
38' Królikowski z dystansu, ale bardzo niecelnie - nad poprzeczką!

Szlagier nie zawiódł. Widzieliśmy w tym meczu kawał dobrej piłki, a ostatecznie zwyciężył Ybah Tigers, który ma zamiar wygrać swoją grupę. Warriors doznali pierwszej porażki w lidze, lecz nadal nie przekreśla to ich szans na awans do wyższej klasy rozgrywkowej. W następnym tygodniu zespół Andrzeja Zioły zmierzy się z FC Spec, zaś "Tygrysy" zgrają z Victorią Czerwoni.