16.04 godz. 19:00, Skwierzyńska, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Wielgus, Toczek, Chabier, Osowski, Gudra, Jańczak, Kicman, Maziarz, Barski, Kowalczyk
Skład: Hersard, Rejczak, Brumaud, Palma, Pyzik, Wącior, Napierała, Szumielewicz
25' Piotr Kowalczyk
12' Piotr Rejczak
29' Piotr Rejczak
38' Marek Napierała
Zawodnik meczu: Piotr Kowalczyk (Mimo przegranego meczu - najbardziej aktwyny pod bramką przeciwnika. Czesto atakował osamotniony i sprawiał wiele problemów defensywie Cloud. Dobry występ ukoronował zdobyciem bramki. Na wyróżnienie zasługuje Paweł Szumielewicz.)

W grupie A na murawę wybiegły dwie drużyny, które jeszcze w tym sezonie nie wygrały. Mowa o Cloud FC II oraz Armii Zbawienia. Ktoś tutaj może się przełamać i usilnie będzie do premierowej wygranej w Wrocbalowej Lidze Biznesu. W ekipie dawnego IBM-u nie zobaczymy kilku ważnych zawodników, w tym nominalnego bramkarza. Jego miejsce między słupkami zajmie Alexis Brumaud.

Początek spotkania to istne badanie sił, chociaż ciut lepiej prezentują się gracze Cloud I.
3' Mamy pierwszy strzal w tym meczu. Marek Napierała centruje piłkę w pole karne i wszystkich godzi w nim Emil Wielgus.
4' Paweł Szumielewicz mija obrońcę Armi, schodzi do środka i oddaje mocny strzał, który...ląduje na słupku! Po chwili do odbitej piłki dobiega Yoann Hersard i kończy tą akcję strzałem koło bramki.
5' Pierwsza odważna próba zespołu Rafała Osowskiego. Piotr Kowalczyk widząc bramkarza na przedpolu, decyduje się na strzał, który...przelatuje tuż nad poprzeczką.
6' Znowu w akcji Szumielewicz, znowu strzał w jego wykonaniu i znowu słupek ratuje Wielgusa.
7' Napierała zagrywa prostopadłą piłkę do wybiegającego Wojciecha Pyzika. Ten jednak zostaje uprzedzony przez dobrze wychodzącego z bramki Wielgusa.
10' W końcu poważna akcja "Pomarańczowych". Piotr Kowalczyk "na klepkę" z Mateuszem Gudrą, ten mu w porę odgrywa i Piotrek z bliska trafia w dobrze ustawionego bramkarza!
12' (1:0) - Co nie udało się dwójce Kowalczyk-Gudra, udało się dwójce z Cloud II, czyli Piotr Rejczak-Aldo Palma. Wspaniała akcja po trójkącie i strzałem z bliskiej odległości, pod poprzeczkę, kończy ją Rejczak.
13' Szymon Wącior huknął z dystansu i dobrym piąstkowaniem popisał się golkiper Armii.
18' Świetna akcja Maziarza z Gudrą. Trzy podania i Michał przegrywa pojedynek z Alexisem Brumaud'em.
19' Jeszcze jedna akcja z wykonaniem Maziarza, zakończona uderzeniem Kowalczyka w obrońcę. Po chwili dobija sam inicjator tej sytuacji i przenosi piłkę minimalnie koło bramki.
21' W drugą odsłonę znowu lepiej weszli gracze Cloud II. Marek Napierała płasko dośrodkowuje z lewej strony i po rykoszecie od Maziarza mogła być bramka, ale świetnym refleksem popisał się Emil Wielgus i zatrzymał piłkę na lini!
22' Kowalczyk prostopadle do Gudry i szybszy od Mateusza jest Brumaud.
25' (1:1) - Gudra podaje do Kowalczyka, ten mija obrońcę, mocno strzela i...pechowo interweniuje bramkarz rywali, po którego interwencji nogami, piłka trafia do siatki!
27' Kowalczyk w dziecinny sposób oszukał przy linii końcowej obrońcę, odegrał na "szesnastkę" do Maziarza, który wystawił futbolówkę na strzał Kicmanowi. Szymon jednak strzelił zbyt mocno i zagrożenia nie było.
28' Strzelona bramka "uskrzydliła" Armię Zbawienia, która jest w natarciu. Marcin Chabier przymierzył z dystansu i pewną interwencją popisał się Brumaud.
29' (2:1) - Fatalna strata Rafała Osowskiego przy wyprowadzaniu piłki z obrony. Bezpańską futbolówkę przejmuje Piotr Rejczak, schodzi do prawej nogi i płaskim strzałem przy słupku, nie daje żadnych szans Wielgusowi.
30' Próby z dystansu Barskiego i Gudry. Pierwszy trafia koło słupka, drugi w świetnie interweniującego nogami - bramkarza.
34' Kowalczyk posyła w "uliczkę" Barskiego, który jednak przegrywa pojedynek jeden na jeden z Brumaudem.
35' Kowalczyk wpadł w pole karne niczym błyskawica i oddał zbyt mocny strzał nad poprzeczką. Po chwili Piotrek podawał do Szymona Kicmana, który również przeniósł futbolówkę tuż nad bramką.
38' - Złośliwy faul Marka Napierały na chcącym wznowić piłkę, Emilu Wielgusie. Zawodnik dawnego IBM Blue słusznie zostaje ukarany żółtą kartką.

Armia Zbawienia choć dzisiaj nie była wcale drużyną gorszą od swojego rywala, to jednak nie udało jej się zapunktować. Na przełamanie zespół Rafała Osowskiego będzie musiał czekać do starcia z ACN FC. Cloud II z kolei "skrzyżuje rękawice" z wiceliderem - Old Blue Angels.