13.04 godz. 20:40, Skwierzyńska, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Andrzejewski, Hubisz, Jacak, Szkodziński, Majak, Szkwarek, Trojan, Mosiński
Skład: Winter, Skibiński, Jasiński, Respondek, Gisman, Buratowski, Krzywania, Skieresz, Mostowy, Toczek, Murak, Filipczyk, Wróblewski, Gackiewicz, Nowotarski, Czarnecki, Kowalewicz
12' Michał Trojan
18' Michał Trojan
23' Hubert Szkodziński
28' Tomasz Szkwarek
32' Marcin Majak
35' Michał Trojan
25' Hubert Nowotarski
Zawodnik meczu: Michał Trojan (Bardzo skuteczny w ataku, strzelił trzy bramki, sprawiał najwięcej problemów bramkarzowi rywali. )

Starcie dwóch ekip które w obecnych rozgrywkach nie zanotowali smaku porażki. Zespół Viktorii nie uchodzi za faworyta w tej konfrontacji, patrząc personalnie na skład więcej szans na końcowy trumf daje się drużynie niebieskich aniołów. Od początku spotkania byliśmy świadkami dość chaotycznej gry, żadna ze stron nie potrafiła osiągnąć optycznej przewagi i dominować nad rywalem. Zgromadzona publiczność przy ulicy Skwierzyńskiej odrzyła dopiero w 12 minucie meczu, wówczas pierwszą bramkę w meczu zdobył Michał Trojan, napastnik przepięknie uderzył zza lini pola karnego tuż przy słupku. Victoria Czerwoni nie potrafiła odpowiedzieć na cios zadany OBA, na domiar złego tuż przed końcem pierwszej części gry podanie Tomka Szkwarka na bramkę zamienił ponownie Trojan. Do przerwy niebieskie anioły prowadził 2:0 i spokojnie oczekiwały na drugą partię zawodów. Kapitan Victorii miał spory orzech do zgryzienia, wynik niekorzystny a gra nie napiewała optymizmem, trzeba było mocno wziąć się w garść i powalczyć w drugiej połowie. Trzy minuty po rozpoczeciu gry, plan walki o ligowe punkty zmalał praktycznie do zera, na strzał z dystansu zdecydował się Hubert Szkodziński, piłka wpadła do siatki obok zaskoczonego golkipera. Minutę póżniej mogło być już po mecz, niestety piłka po strzale Tomasz Szkwarka wylądowała na słupku. Nadzieje na korzystny wynik wlał w serca swoich zawodników w 25 minucie Hubert Nowotarski, piekielnie mocno uderzył z dystansu, futbolówka zatrzepotała w bramce OBA. Gdy wydawało się, że Victoria złapała wiatr w żagle, zapał zespołu ostudził Michał Trojan, błąd bramkarza przy wyprowadzeniu piłki wykorzystał Tomasz Szkwarek asystując przy bramce Michała. W 32 minucie było już po meczu, szybka wymiana podań miedzy Szkodzińskim a Majakiem zakończyła się celnym trafieniem tego drugiego. Na pięć minut przed końcem wynik spotkania ustalił Michał Trojan, ze stoickim spokojem wykorzystał podanie z głębi pola Tomasza Szkwarka. Mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem Old Blue Angels 6:1. Trzy oczka pozwalają drużynie Piotra Andrzejewskiego wskoczyć na podium i z kompletem punktów oczekiwać kolejnego rywala. W kolejnym spotkaniu zagrają z Cloud FC II. Vicoria Czerwoni skrzyżują rękawice z Ibah Tigers.