07.04 godz. 19:00, Skwierzyńska, Sedzia: Adam Rynkowski
( 1 : 0 )
Skład: Mikułko, Fernandez, Brzeski, Palma, Pyzik, Wącior, Kopeć, Napierała, Mircea
Skład: Kędzierski, Kwiecień, Blichar, Kruk, Nakielski, Rafalski, Matuszyk, Jankowiak, Budzanowski, Leśniewski
31' Paweł Mikułko
2' Przemysław Matuszyk
37' Arkadiusz Kruk
Zawodnik meczu: Tomasz Nakielski (Były zawodnik takich klubów jak Polar Wrocław, Korona Kielce czy Odra Opole pewnie kierował defensywą swojego zespołu i był zaporą nie do przejścia dla rywali. )

Obydwa zespoły przegrały swoje inauguracyjne spotkania. FC Spec minimalnie uległ Ybah Tigers, Cloud FC natomiast dosyć wyraźnie poległ w starciu z Visionicą. Zarówno jedni jak i drudzy będą chcieli zdobyć pierwsze punkty w WLB a to zapowiada nam ciekawe widowisko.

2' (1:0) - Przemysław Matuszyk w sytuacji sam na sam, pewnym strzałem obok wychodzącego z bramki Fernandeza wyprowadza ekpę FC Spec na prowadzenie.
5' Matuszyk znakomicie zagrywa na 3 metr do Jankowiaka, a ten będąc nieatakowanym przez żadnego z rywali fatalnie pudłuje.
7' Po strzale Mircei z linii pola karnego piłka o centymetry mija bramkę.
9' Długie zagranie Nakielskiego z własnej połowy do będącego w pełnym biegu Matuszyka, strzał z pierwszej piłki napastnika FC Spec po którym dobrą interwencją popisuje się Fernandez.
12' Rzut wolny dla Cloud FC z około 13 metrów. Do piłki podchodzi Kopeć, po strzale którego piłka trafia w słupek!
14' Napierała zagrywa między dwóch rywali do wychodzącego na czystą pozycję Mikułki, ten jednak przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem rywala.
17' Mocne uderzenie Mircei z narożnika pola karnego na rzut rożny wybija Kędzierski.
19' Soczysty strzał Nakielskiego z rzutu wolnego o centymetry mija bramkę strzeżoną przez Fernandeza.
22' Fernandez na raty łapie piłkę po groźnym strzale Matuszyka.
25' Płaskie uderzenie Pyzika z 10 metrów jednak zbyt lekkie by zaskoczyć Kędzierskiego.
31' (1:1) - Rzut wolny dla Cloud FC z odległości 10 metrów. Krótkie rozegranie, strzał Pawła Mikułko i mamy wyrównanie.
33' Indywidualna akcja Nakielskiego. Obrońca FC Spec ruszył z własnej polowy, po minięciu trzech rywali wyłożył piłkę Matuszykowi, którego strzał o centymetry minął spojenie słupka z poprzeczką.
35' Po błędzie obrony Cloud FC w znakomitej sytuacji do zdobycia bramki znalazł się Budzanowski jednak z 6 metrów uderzył zbyt lekko i mało precyzyjnie by zaskoczyć Fernandeza.
37' (2:1) - Arkadiusz Kruk płaskim strzałem z 7 metrów posyła futbolówkę do bramki.

Bardzo wyrównane spotkanie z dużą ilością podbramkowych sytuacji zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Większą skutecznością wykazali się zawodnicy FC Spec i to oni mogą dopisać do swojego konta pierwsze punkty w obecnych rozgrywkach. W nastepnej kolejce "Spece" zmierzą się z Bulik Trans, Cloud FC natomiast podejmie Armię Zbawienia.