07.04 godz. 20:40, Skwierzyńska, Sedzia: Adam Rynkowski
( 1 : 1 )
Skład: Skibiński, Buratowski, Krzywania, Skieresz, Mostowy, Toczek, Wróblewski, Gackiewicz, Nowotarski, Sośnica, Czarnecki, Kowalewicz, Siminicki
Skład: Pitura, Kuziomko, Kubaj, Garcarek, Wesołowski, Grzegorzewski, Kleniewski, Skowroński, Kamiński, Kuziomko
9' Marta Toczek
23' Kamil Wróblewski
35' Łukasz Kowalewicz
9' Marcin Kamiński
26' Mikołaj Kleniewski
36' Maciej Kuziomko
Zawodnik meczu: Łukasz Kowalewicz (Bardzo aktywny przez całe spotkanie. Autor trafienia, które zapewniło jego druzynie trzy punkty)

Obydwa zespoły poprzednie sezony spędziły w nieistniejącej już Wrocławskiej Lidze Biznesu - Sadidzie. Pierwsze mecze tych drużyn w obecnych rozgrywkach były mało udane bowiem Bulik Trans ponióśł porażkę w starciu z OBA a Victoria Czerwoni zaledwie zremisowała z grającym przez cały mecz w osłabieniu ACN-em. Szanse obydwu drużyn na zwycięstwo w tym spotkaniu wydają się być w miarę wyrównane a to zwiastuje nam ciekawe widowisko.

7' Bardzo długo przyszło nam czekac na pierwszą groźną akcję którejś z drużyn. Strzał Kowalewicza z 10 metrów i bardzo ładna obrona w wykonaniu Pitury.
9' (1:0) - Marcin Kamiński otrzymuje podanie od Piotra Garcarka i precyzyjnym strzałem z linii pola karnego otwiera wynik spotkania.
9' (1:1) - Natychmiastowa odpowiedź Victorii! Na listę strzelców wpisuje się Marta Toczek.
11' Rzut wolny dla Bulik Trans z około 13 metrów. Techniczne uderzenie Garcarka po którym piłka trafia w poprzeczkę!
13' Akcja po drugiej stronie boiska. Będący w pełnym biegu Wróblewski oddaje strzał i podobnie jak kilka chwil wczesniej piłka zatrzymuje się na poprzeczce!
15' Wesołowski zagrywa do Kleniewskiego, ten uderza z 7 metrów jednak swietnie broni Siminicki.
16' Strzał Gackiewicza z narożnika pola karnego o centymetry mija bramkę.
18' Po strzale Kleniewskiego z 12 metrów Victorię przed utratą drugiej bramki ratuje słupek!
20' Mocny strzał Grzegorzewskiego z dystansu jednak w środek bramki i Simnicki bez problemów łapie piłkę.
22' Zawodnicy obydwu drużyn upodobali sobie dzisiaj obijanie słupków i poprzeczek! Tym razem strzał Kamińskiego zatrzymuje sie na poprzeczce bramki strzezonej przez Simnickiego!
23' (1:2) - Indywidualna akcja Kamila Wróblewskiego, który wpadł w pole karne i płaskim strzałem z 8 metrów pokonał Piturę.
26' (2:2) - Skibiński będąc tuż przed swoim karnym popełnia fatalny w skutkach błąd. Obrońca Victorii traci piłkę na rzecz Mikołaja Kleniewskiego a ten precyzyjnym strzałem doprowadza do wyrównania.
29' Ponownie na bramkę Victorii uderza Kleniewski, tym razem jednak piłka nie znajduje drogi do siatki.
30' Kolejny strzał bardzo aktywnego w ostatnich minutach Kleniewskiego. Uderzenie napastnika Bulik Trans jest celne jednak zbyt lekkie by zaskoczyć Siminickiego.
35' (2:3) - Łukasz Kowalewicz decyduje sie na strzał z 13 metrów. Piłka po uderzeniu napastnika Victorii przełamuje ręce Pitury i wpada do bramki!
36' Maciej Kuziomko zostaje ukarany żółtą kartką za faul
38' Po strzale Mostowego z 15 metrów piłka przelatuje tuż nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Piturę.

Spotkanie tych zespołów zapowiadało sie bardzo ciekawie i takie też było. Zdobywane bramki, groźne akcje, strzały w słupek i poprzeczkę - to wszystko zafundowali nam w dniu dzisiejszym zawodnicy obydwu drużyn. W ostatecznym rozrachunku lepsi okazali się gracze Victorii i to oni mogą dopisać kolejne punkty do swojego dorobku. W natępnej kolejce ekipa Tomasza Skibińskiego spotka się z Old Blue Angels, Bulik Trans natomiast swoich pierwszych punktów w sezonie będzie szukał w starciu z drużyną FC Spec.