33' Łukasz Nowak
39' Karol Brychcy
39' Rafał Więcek
40' Mezri Hebbechi
Zawodnik meczu: Kamil Rot (Kapitan Ybah Tigers był wyróżniającą się postacią w tym meczu. Zdobył jedną bramkę i zaliczył pięć asyst)

Oba zespoły zapunktowały na inauguracje rozgrywek. ACN grając przez cały mecz jednego zawodnika mniej wywalczył punkt w starciu z Victorią Czerwoni natomiast Ybah Tigers pokonał w najmniejszych możliwych rozmiarach FC Spec. Faworytem wydają się byc zawodnicy Kamila Rota jednak jak zwykle wszystko zweryfikuje boisko.

1' Po raz kolejny ACN przybywa na mecz w zaledwie sześcioosobowym składzie co już na początku znacznie zmniejsza szanse tej drużyny na sukces. Dodatkowo ekipa Rafała Górecznego grać będzie bez nominalnego bramkarza i po raz drugi w tym sezonie miejsce pomiędzy słupkami zajmuje obrońca Sławomir Mazurek.
1' Już w pierwszej akcji znakomitą szansę na zdobycie bramki marnuje Łukasz Nowak, który będąc 3 metry od bramki nieczysto trafia w piłkę, a ta wychodzi poza linię końcową.
4' (0:1) - Tym razem Łukasz Nowak był już bardziej skuteczny. Napastnik Ybah Tigers przymierzył z dystansu, piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki.
7' (0:2) - Dośrodkowanie Kamila Rota z rzutu rożnego po którym drugą bramkę dla "Tygrysów" zdobywa Tomasz Kurzawa.
9' (0:3) - Łukasz Nowak wykorzystuje podanie Brychcego i powieksza prowadzenie Ybah Tigers.
10' Rot znakomicie podaje do Nowaka a ten będąc niepilnowanym na 6 metrze uderza obok bramki.
12' Pierwsza groźna akcja zawodników ACN. Po dalekim wyrzucie Mazurka najszybciej do piłki dopadł Peter Lawless, mocno uderzył z 12 metrów jednak jego strzał na rzut rożny wybił Stec.
13' Bereźnicki zagrywa do Nowaka a ten będąc sam na sam z bramkarzem...... potyka się o piłkę.
17' (0:4) - Rot zagrywa do Karola Brychcy a ten z 3 metrów pakuje piłkę do pustej bramki.
19' Tym razem świetnego podania Rota nie wykorzystuje Falisz i z 5 metrów uderza obok bramki.
20' (0:5) - Łukasz Nowak precyzyjnym strzałem z linii pola karnego zdobywa kolejną bramkę dla "Tygrysów".
20' (0:6) - Chwilę po rozpoczęciu gry od środka przez ACN zawodnicy Ybah Tigers przejmują piłkę. Kurzawa zagrywa do Nowaka, ten do Rafała Więcka i mamy kolejną bramkę.
23' (0:7) - Dośrodkowanie Kamila Rota z rzutu rożnego strzałem głową na bramkę zamienia Łukasz Nowak.
25' (0:8) - Kamil Rot precyzyjnym strzałem zza pola karnego zdobywa kolejną bramkę dla "Tygrysów".
29' Hebbechi zagrywa do Bayo Fernandeza, ten w sytuacji sam na sam lobuje Steca jednak piłka przelatuje nad poprzeczką.
31' Piękne uderzenie Bereźnickiego z półwoleja o centymetry mija bramkę strzeżoną przez Mazurka.
33' (0:9) - Falisz zagrywa na 3 metr do Nowaka, a ten nie ma problemów z umieszczeniem piłki w bramce.
34' Kamil Rot nieatakowany przez nikogo z 7 metrów nie trafia w światło bramki.
39' (0:10) - Kolejną bramkę dla Ybah Tigers zdobywa Karol Brychcy. Asystę przy tym trafieniu zalicza Paweł Nycz.
39' (0:11) -Rafał Więcek wykorzystuje podanie Rota i posyła piłkę do bramki.
40' (1:11) - W ostatniej akcji meczu honorową bramkę dla ACN zdobywa Mezri Hebbechi

Zawodnicy Ybah Tigers urządzili sobie prawdziwy festiwal strzelecki na osłabionym kadrowo ACN. Przez całe spotkanie gołym okiem widac było przewagę liczębną "Tygrysów", którzy co chwilę stwarzali sobie okazje do zdobycia bramek. W następnej kolejce ekipa Kamila Rota spotka się z drużyną Warriors natomiast ACN podejmie Visionicę.