01.04 godz. 19:00, Skwierzyńska, Sedzia: Adrian Miedziński
( 0 : 1 )
Skład: Wielgus, Toczek, Chabier, Osowski, Gudra, Gudra, Jańczak, Maziarz, Barski, Kowalczyk
Skład: Malicha, Zioła, Wcisło, Malicha, Lewkowicz, Młynarski, Królikowski, Krupa
11' Mateusz Gudra
27' Gracjan Młynarski
39' Marcin Wcisło
Zawodnik meczu: Gracjan Młynarski (Najaktywniejszy zawodnik w szeregach zwycięzców. Swój dobry występ udokumentował zdobyciem jednej bramki)

Warriors po rocznej przerwie wracają do Wrocbalu i zmierzają stawic sie do walki o najwyższe cele. Na drodze "Wojowników" czeka Armia Zbawienia. Zespół Rafała Osowskiego, wspólnymi siłami, połączony z zawodnikami grającymi w Bracie Albercie może sporo namieszać. "Pomarańczowi" moga miec przewagę nad zespołem Andrzeja Zioły, bowiem na zimę regularnie wystepowali w WOFC i to z nienajgorszym skutkiem. Jaki zatem będzie come back Warriorsów? Juz niedługo się o tym przekonamy.

3' Rzut wolny dla Armii Zbawienia z odległości 15 metrów jednak strzał Michała Maziarza przelatuje wysoko nad poprzeczką.
7' Młynarski zagrywa do wbiegającego w pole karne Królikowskiego, ten uderza z pierwszej piłki jednak nie trafia w światło bramki.
11' (0:1) - Mateusz Gudra precyzyjnym strzałem z 10 metrów wyprowadza Armię Zbawienia na prowadzenie.
13' Minimalnie niecelne uderzenie Maziarza z dystansu.
15' Malicha z Młynarskim zagrali "na klepkę". Ten drugi znalazł się w znakomitej sytaucji 5 metrów od bramki jednak uderzył fatalnie.
17' Armia Zbawienia wychodzi w sytuacji 3 na 2. Barski zamiast podawac do lepiej ustawionych partnerów decyduje się na strzał, który bez problemów łapie Krupa.
18' Toczek decyduje się na strzał z ostrego kąta i myli sie nieznacznie.
22' Rzut wolny dla Warriorsów z odległosci 13 metrów. Do piłki podchodzi Marcin Wcisło a po jego strzale piłka trafia w poprzeczkę!
24' W odpowiedzi Maziarz uderza z dystansu, a piłka o centymetry mija bramkę.
27' (1:1) - Gracjan Młynarski mocnym uderzeniem z linii pola karnego tuż pod poprzeczkę doprowadza do wyrównania.
30' Po strzale Młynarskiego i interwencji Wielgusa piłka trafia w słupek i wychodzi w pole. Do odbitej futbolówki najszybciej dopada Królikowski i nieatakowany przez nikogo z 2 metrów fatalnie pudłuje.
32' Warriorsi wychodzą z akcją 4 na 2. Damian Malicha zamiast podawać do lepiej ustawionych partnerów decyduje się na strzał, który przelatuje wysoko nad poprzeczką.
34' Kolejna znakomita szansa dla "Wojowników". Podanie do Grzegorza Malichy w pole karne. Napastnik Warriorsów znalazł się sam przed bramkarzem rywali, mógł spytać go - w który uderzyć róg? - a uderzył wprost w niego i piłka wyszła na rzut rożny.
39' (2:1) - Marcin Wcisło płaskim strzałem z linii pola karnego zdobywa bramkę dla Warriorsów.

Po pierwszej wyrównanej połowie, w drugiej znaczącą przewagę osiągnęli zawodnicy Warriorsów co udokumentowali zdobyciem dwóch bramek inkasując tym samym pierwsze trzy punkty w sezonie. W następnej kolejce ekipa Andrzeja Zioły spotka się z Visionicą natomiast Armia Zbawienia o pierwsze punkty powalczy z Old Blue Angels.