01.04 godz. 20:40, Skwierzyńska, Sedzia: Adrian Miedziński
4 : 2
( 1 : 1 )
Skład: Pitura, Kuziomko, Kubaj, Grzegorzewski, Kleniewski, Skowroński, Kamiński
Skład: Andrzejewski, Hubisz, Jacak, Majak, Golonka, Madera, Zatoński, Mosiński
3' Bartosz Skowroński
38' Mikołaj Kleniewski
13' Piotr Andrzejewski
23' Piotr Andrzejewski
29' Marcin Majak
35' Marcin Hubisz
Zawodnik meczu: Piotr Andrzejewski (Dwie zdobyte przez niego bramki oraz asysta przy trafieniu Majaka pozwoliły ekipie Old Blue Angels odnieść pierwsze zwycięstwo w obecnych rozgrywkach)

Ostatnie w dniu dzisiejszym spotkanie to pojedynek Old Blue Angels z Bulik Trans. "Anioły" wydają się byc głównym faworytem do zwycięstwa w tej grupie, ale Bulik lepiej zna ligowe boisko, przez długi czas z powodzeniem grając w Sadidzie. Czy zespół Piotra Andrzejewskiego zrobi pierwszy krok w stronę promocji wyżej? Czy może ich rywal okaże się równie dobry i czekać nas będzie wspaniałe widowisko? Odpowiedzi na te pytania poznamy juz niedługo...

3' (0:1) - Kleniewski zagrywa z linii autowej, piłka trafia do Bartosza Skowrońskiego, który płaskim strzałem tuż przy słupku otwiera wynik spotkania.
5' Dalekie zagranie z własnej połowy do będącego w pełnym biegu Skowrońskiego. Napastnik Bulik Trans zostaje jednak uprzedzony przez bramkarza OBA, który odważnym wyjściem z bramki zażegnuje niebezpieczeństwa.
7' Płaskie uderzenie Majaka z 12 metrów po którym Pitura końcówkami palców wybija piłkę na rzut rożny.
10' Dobra interwencja Mosińskiego po strzale z dystansu w wykonaniu Kamińskiego.
13' (1:1) - Majak zagrywa wzdłuż bramki do niepilnowanego Piotra Andrzejewskiego a ten z bliska pakuje piłkę do bramki doprowadzając tym samym do remisu.
18' Strzał Majaka z 15 metrów przelatuje minimalnie nad poprzeczką.
19' Majak faulowany na 12 metrze. Do rzutu wolnego podchodzi Golonka jednak jego strzał trafia w mur.
22' Dośrodkowanie Zatońskiego w pole karne do niepilnowanego Andrzejewskiego ten jednak będąc 4 metry od bramki fatalnie pudłuje.
23' (2:1) - Indywidualna akcja Majaka, który minął dwóch rywali następnie wycofał piłkę spod linii końcowej do Piotra Andrzejewskiego a ten mocnym strzałem z pierwszej piłki wyprowadził Anioły na prowadzenie.
27' Mocny strzał z dystansu w wykonaniu Grzegorzewskiego, po którym piłkę nad poprzeczką przenosi Mosiński.
29' (3:1) - Andrzejewski do dwóch bramek dokłada asystę. Zagranie w tempo do Marcina Majaka a ten w sytuacji sam na sam pewnym strzałem pokonuje Piturę.
32' Rzut wolny dla Bulik Trans z linii pola karnego. Krótkie rozegranie, strzał Kamińskiego i świetna obrona Mosińskiego.
35' (4:1) - Marcin Hubisz pięknym strzałem z 15 metrów powiększa prowadzenie Old Blue Angels.
38' (4:2) - Mikołaj Kleniewski decyduje się na strzał z dystansu. Piłka odbija się od jednego z rywali i po rykoszecie wpada do bramki obok zaskoczonego goalkeepera OBA.

Po początkowych problemach w pierwszych minutach spotkania Old Blue Angels z biegiem czasu wkroczył na właściwe tory i ostatecznie odniósł pewne zwycięstwo. W nastepnej kolejce ekipa Piotra Andrzejewskiego spotka się z Armią Zbawienia natomiast Bulik Trans o zwycięstwo powalczy z drużyną Victoria Czerwoni.