31.03 godz. 19:50, Skwierzyńska, Sedzia: Adam Rynkowski
( 0 : 0 )
Skład: Kędzierski, Kwiecień, Blichar, Golińczak, Kruk, Nakielski, Rafalski, Matuszyk
Skład: Stec, Falisz, Pustelnik, Kurzawa, Brychcy, Nycz, Nowak, Więcek
33' Rafał Więcek
Zawodnik meczu: Grzegorz Kędzierski (Gdyby nie jego świetna postawa w bramce, porażka FC Spec z pewnością byłaby dużo wyższa)

Ybah Tigers po zawojowaniu halowej 1 ligi, zadebiutuje na boiskach otwartych grając z FC Spec. "Tygrysy" wydają się byc faworytem do mistrzostwa w tej grupie, ale nie mogą zlekceważyc nieprzewidywalnego przeciwnika. Drużyna Kamila Rota we Wrocbalu jeszcze nie przegrała. Czy FC Spec przełamie świetną passę swojego oponenta i zwycięży na inaugurację? Już niedługo się o tym przekonamy...

3' Więcek dośrodkowuje z linii autowej wprost do Łukasza Nowaka, ten uderza z półwoleja jednak nie trafia w bramkę.
6' Rzut wolny dla Ybah Tigers z odległości 12 metrów. Do piłki podchodzi Więcek jednak uderza niecelnie.
10' Wysokie zagranie w pole karne. Interweniujący Kędzierski wypuszcza piłkę z rąk, ta trafia wprost pod nogi Nowaka, który bez namysłu uderza jednak bramkarz FC Spec znakomicie interweniuje naprawiając tym samym swój błąd sprzed chwili.
13' Płaski strzał Golińczaka z 12 metrów jednak zbyt lekki by zaskoczyć Steca.
15' Zagranie w pole karne do niepilnowanego Nowaka. Napastnik "Tygrysów" obraca się i mocno uderza jednak ponownie znakomitą interwencją popisuje się Kędzierski ratując tym samym swój zespół przed utratą bramki.
22' Prostopadłe zagranie Nycza do wychodzącego na czystą pozycję Nowaka, ten jednak przegrywa pojedynek sam na sam z Kędzierskim.
23' Potężne uderzenie Falisza z 15 metrów przelatuje minimalnie nad poprzeczką.
24' Kolejna szansa na zdobycie bramki przed Nowakiem i po raz kolejny lepszy w pojedynku jeden na jeden okazuje się bramkarz rywali.
26' Rzut wolny dla FC Spec z okolic 15 metra. Do piłki podchodzi Rafalski jednak jego strzał jest mało precyzyjny.
28' Tym razem rzut wolny pod drugim polem karnym. Gracze Ibah Tigers źle rozegrali jednak ten stały fragment gry i szansa na zdobycie bramki została zmarnowana.
30' Matuszyk zagrywa do Golińczaka, który będąc nieatakowanym przez nikogo na 7 metrze fatalnie pudłuje.
33' (1:0) - Łukasz Nowak zagrywa w pole karne do Rafała Więcka, który wślizgiem pakuje futbolówkę do bramki.
36' Mocne uderzenie Nowaka z linii pola karnego po którym świetną interwencją popisuje się Kędzierski.

Nie było to porywające widowisko. W pierwszej połowie klarowne sytuacje można było policzyć na palcach jednej ręki, dopiero po przerwie oglądaliśmy ciekawsze widowisko jednak z tylko jedną zdobytą bramką.Ybah Tigers kontynuuje swoją zwycięską passę we Wrocbalu a w następnej kolejce ekipa Kamila Rota spotka się z ACN FC. FC Spec z kolei swoich pierwszych punktów w sezonie będzie szukał w starciu z zespołem Cloud Fc II.