31.03 godz. 19:00, Skwierzyńska, Sedzia: Adam Rynkowski
Skład: Hebbechi, Mazurek, Lawless, Bayo Fernandez, Szabo, Portugal
Skład: Winter, Skibiński, Jasiński, Respondek, Gisman, Toczek, Murak, Filipczyk, Wróblewski, Gackiewicz, Nowotarski, Czarnecki, Kowalewicz
7' Peter Lawless
17' Peter Lawless
29' Peter Lawless
30' Mezri Hebbechi
35' Andre Rodriguez Portugal
40' Peter Lawless
20' Hubert Nowotarski
22' Łukasz Kowalewicz
34' Kamil Wróblewski
37' Hubert Nowotarski
38' Tomasz Skibiński
40' Kamil Wróblewski
Zawodnik meczu: Peter Lawless (Najaktywniejszy zawodnik na boisku. Autor hattricka który zapewnił jego drużynie jeden punkt)

Wtorkowe zmagania w WLB rozpocznie starcie Victorii Czerwonych z ACN-em. Victoria to doświadczona ekipa, która boisko przy Skwierzyńskiej zna bardzo dobrze, wiele lat występując w rozgrywkach Sadidy. Ekipa Lecha Wieczorka natomiast po bardzo słabym sezonie halowym wraca na otwarte boiska gdzie zamierza się zrehabilitować poprzez zdobywanie punktów. Już niedługo przekonamy sie kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku.

1' Ekipa ACN-u wystapi w tym spotkaniu w zaledwie sześcioosobowym składzie, dodatkowo bez nominalnego bramkarza. Miejsce pomiędzy słupkami zajmuje obrońca Sławomir Mazurek.
2' Mezri Hebbechi ruszył z akcja z własnej połowy. Po minięciu dwóch rywali oddał płaski strzał, który padł jednak łupem Wintera.
6' Victoria nie potrafi wykorzystać faktu iż rywal gra jednego zawodnika mniej. Co więcej to właśnie ACN jak dotąd prezentuje się dużo lepiej.
7' (0:1) - Peter Lawless wyłuskał piłkę pod linią autową, wpadł w pole karne i strzałem z ostrego kąta otworzył wynik spotkania.
9' Dwójkowa akcja Lawless-Portugal zakończona strzałem tego pierwszego jednak uderzenie Petera było zbyt lekkie by zaskoczyć bramkarza Victorii.
10' Dalekie wybicie Mazurka. Piłkę przejmuje Lawless i w sytuacji sam na sam z Winterem trafia wprost w niego.
12' Kontra Victorii 3 na 1 jednak fatalne zagranie Filipczyka sprawia że szansa na zdobycie bramki zostaje zmarnowana.
14' Dośrodkowanie Czarneckiego z prawej strony i strzał głową Marty Toczek, po którym Mazurek wybija piłkę na rzut rożny.
16' Portugal dośrodkowuje z rzutu rożnego wprost do niepilnowanego Lawlessa. Peter spokojnie przyjmuje piłkę i oddaje potężny strzał, kmtóry zatrzymuje się na słupku !
17' (0:2) - Rzut wolny dla ACN z odległości 15 metrów. Do piłki podchodzi Peter Lawless, po jego strzale piłka trafia w jednego z rywali, zmienia tor lotu i wpada do bramki obok zupełnie zaskoczonego Wintera.
19' Czarnecki uderza z linii pola karnego jednak zbyt lekko i Mazurek pewnie łapie piłkę.
20' (1:2) - Czarnecki zagrywa w pole karne do niepilnowanego Huberata Nowotarskiego, który mocnym strzałem zdobywa bramkę kontaktową.
22' (2:2) - Akcja Victorii rozpoczęta na własnej połowie. W jej końcowej fazie Nowotarski zagrywa na 4 metr do Łukasza Kowalewicza, który nie ma problemów z umieszczeniem piłki w bramce.
25' Mocne uderzenie Czarneckiego z 12 metrów jednak w środek bramki i Mazurek pewnie łapie piłkę.
29' (2:3) - Hebbechi zagrywa w pole karne. Fatalny w skutkach błąd popełnia Winter, który wypuszcza piłkę z rąk a Peter Lawless z najbliższej odległości pakuje ją do bramki.
30' Mezri Hebbechi ukarany żółta kartką za faul.
32' Znakomita okazja dla Victorii na wyrównanie. Będący na 5 metrze Nowotarski trafia jednak w bramkarza i piłka wychodzi na rzut rożny.
32' Kolejna szansa i ponownie nie ma bramki! Po rzucie roznym piłka trafiła do Nowotarskiego, który uderzył bez przyjęcia a futbolówka zatrzymała się na słupku!
34' (3:3) - Victoria zdobywa bramkę wyrównującą. Jej autorem Kamil Wróblewski.
35' (3:4) - Andre Rodriguez Portugal płaskim strzałem z narożnika pola karnego ponownie daje prowadzenie ekipie ACN.
37' (4:4) - Po dograniu w pole karne Hubert Nowotarski strzałem z 5 metrów doprowadza do wyrównania.
39' Żółtą kartką ukarany zawodnik Victorii Tomasz Skibiński.
40' Peter Lawless oraz Kamil Wróblewski zostają ukarani żółtymi kartkami za przepychanki

Bardzo emocjonujące spotkanie, którego losy ważyły się do ostatnich sekund. Ostatecznie zespoły podzieliły się punktami. Wielkie brawa należą się zawodnikom ACN-u, którzy grając przez cały mecz w osłabieniu byli równorzędnym rywalem, co więcej mieli sytuacje do tego by rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść. W następnej kolejce Victoria Czerwoni zagrają z Bulik Trans natomiast ACN podejmie Ybah Tigers.