Skład: Fernandez, Hersard, Brzeski, Pyzik, Wącior, Kopeć, Wącior, Napierała, Mrowiec
Skład: Malec, Cyma, Luty, Kuciapiński, Moliński, Szeligowski, Pozowski, Kocur, Półtorak, Fleming
7' Cian Fleming
13' Jacek Kocur
17' Jerzy Luty
32' Jacek Kocur
33' Szymon Wącior (Gol samobójczy)
Zawodnik meczu: Jacek Kocur (Znakomity występ zawodnika Visionici. Zdobył dwie bramki a przy pozostałych trzech asystował.)

Visionica to jeden z kilku zespołów, które zamieniły boisko przy Sarbinowskiej na obiekt przy Skwierzyńskiej. W swoim debiucie w WLB ekipa Marcina Malca spotka się z Cloud FC II czyli drugą drużyną dawnego IBM Blue. Kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku? Przekonamy się już niedługo...

3' (0:1) - Obrona Visionici została rozklepana kilkoma podaniami. Składną akcję zespołu Cloud FC wykańcza Dominik Wącior.
5' Wojciech Pyzik staje przed szansą na podwyższenie prowadzenia dla Cloud FC jednak w sytuacji sam na sam uderza obok bramki.
7' (1:1) - Dośrodkowanie Kocura z rzutu rożnego po którym pięknym strzałem głową popisuje się Cian Fleming doprowadzając tym samym do wyrównania.
13' (2:1) - Jacek Kocur pewnym strzałem z pola karnego wyprowadza Visionicę na prowadzenie.
15' Szeligowski uderza z naroznika pola karnego jednak piłka nie znajduje drogi do bramki.
17' (3:1) - Jerzy Luty wykorzystuje świetne podanie Kocura i strzałem do pustej bramki podwyższa prowadzenie Visionici.
22' Indywidualna akcja Kopcia. Zawodnik Cloud FC minął dwóch rywali jednak wykończenie akcji pozostawia wiele do życzenia.
25' Ponownie na bramkę Visionici uderza Kopeć, tym razem myląc sie nieznacznie.
32' (4:1) - Jacek Kocur w indywidualnej akcji. Pierwszy strzał zawodnika Visionici broni Fernandez, dobitka zostaje zablokowana, jednak przy trzeciej próbie Jacka bramkarz Cloud FC jest już bezradny.
33' (5:1) - Dogranie Kocura w pole karne a tam niefortunną interwencją popisuje się Szymon Wącior, który wślizgiem pakuje piłkę do własnej bramki.
36' (5:2) - Marek Napierała mocnym strzałem pod poprzeczkę zmniejsza dystans do rywala.
37' Płaski strzał Kopcia z linii pola karnego po którym Malec końcówkami palców wybija piłkę na rzut rożny.
39' Ponownie na bramkę Visionici uderza Kopeć, tym razem na przeszkodzie do zdobycia bramki staje słupek.
40' Gracze Cloud FC wychodzą w sytuacji 2 na 1. Podanie Kopcia do Wąciora, ten uderza bez przyjęcia i po raz kolejny piłka trafia w słupek!

Pewne zwycięstwo drużyny Marcina Malca, która była w tym spotkaniu ekipą wyraźnie lepszą i zasłużenie zainkasowała trzy punkty. W następnej kolejce Visionica spotka się z drużyną Warriors natomiast Cloud FC II pierwszych punktów w sezonie będzie szukał w starciu z FC Spec.