tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . WSOWL 11 +19 25
2 . Przyjaciele Tifosek 11 +6 24
3 . FC Moose 11 +9 20
4 . Cloud FC I 11 +1 18
5 . Inss-Pol 11 -4 17
6 . Wielka Niewiadoma 11 +8 16
7 . Prezesi 11 +5 16
8 . Kuchcik Kuźniki 11 +2 12
9 . RTV Euro AGD 11 -12 12
10 . WrSport.pl 11 +0 11
11 . Blitz Wrocław 11 -9 11
12 . Rycerze Ni 11 -25 6
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
19.05 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
Przyjaciele Tifosek
Blitz Wrocław
2 : 4
( 1 : 0 )
Skład: Szymański, Żmudziński, Szczębara, Poleszczuk, Natalli, Bojarski, Padiasek
Skład: Ruta, Antczak, Duda, Sroka, Różanowski, Kaleta, Kruk, Wysoczański, Wyszumirski, Czajkowski
24' Łukasz Bojarski
28' Łukasz Szczębara
32' Maciej Szymański
38' Łukasz Bojarski
1' Marcin Duda
39' Jacek Ruta
Zawodnik meczu: Łukasz Bojarski (Najpierw fantastyczną bramką doprowadził do wyrównania dając swojej drużynie nadzieję na końcowy sukces a pod koniec spotkania zdobywając drugą bramkę przesądził o końcowym triumfie. Na wyróżnienie zasługuje również Maciej Padiasek.)
    vs    

Dwie bolesne porażki w dwóch ostatnich meczach to dorobek Przyjaciół Tifosek, które straciły fotel lidera, a w przypadku kolejnej straty punktów mogą wypaść z walki o medale. Ich rywalem będzie grający w kratkę Blitz Wrocław, który ma tylko dwa punkty przewagi nad strefą spadkową i musi mieć się na baczności. Porażka z Tifoskami może pogorszyć sytuację. "Błyskawice" nadal potrafią grac w piłkę, ale to może nie wystarczyć na siłę ofensywną ekipy Żmudzińskich w postaci tercetu - Daniel Szczytowicz, Łukasz Górzyński, Filip Janiak. Czy Jakub Różanowski wdroży jakiś specjalny plan taktyczny, który pozwoli jego drużynie nieco oddalić się od strefy spadkowej? Przekonamy się o tym już niedługo...

Relacja z meczu :
1' - Rozpoczęcie spotkania.
1' Na boisko przy Sarbinowskiej dotarło tylko sześciu zawodników Przyjaciół Tifosek co już na wstępie znacznie ogranicza szanse tej drużyny na sukces.
1' (1:0) - Już w pierwszej akcji ekipa Blitz zdobywa bramkę. Dośrodkowanie z lewej strony po którym strzałem głową Żmudzińskiego pokonuje Marcin Duda.
3' Płaskie uderzenie Padiaska z dystansu i dobra interwencja Sroki, który wybija piłkę na rzut rożny.
9' Grający o jednego zawodnika więcej Blitz nie potrafi udokumentować swojej przewagi zdobyciem kolejnej bramki.
10' Po dośrodkowaniu Padiaska z rzutu rożnego na strzał z pierwszej piłki zdecydował się Bojarski jednak było to uderzenie niecelne.
13' Na boisko dociera siódmy zawodnik drużyny Przyjaciół Tifosek. Jest to bramkarz Łukasz Szczębara, który z konieczności musi zagrać w polu. Siły zostają więc wyrównane.
17' Bojarski wychodzi sam na sam ze Sroką, mocno uderza jednak bramkarz "Błyskawic" odbija piłkę.
18' Po strzale Kalety z linii pola karnego instynktowną obroną popisuje się Żmudziński i przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
18' Dośrodkowanie Kalety z rzutu rożnego, strzał głową Dudy po którym po raz kolejny świetnie interweniuje Żmudziński.
20' - Koniec pierwszej połowy.
24' (1:1) - Łukasz Bojarski decyduje się na strzał z 15 metrów. Mocno uderzona piłka wpada do bramki tuż przy dalszym słupku bramki strzeżonej przez Srokę. Kapitalne trafienie zawodnika Przyjaciół Tifosek!
28' (1:2) - Płaskie uderzenie Łukasza Szczębary z dystansu, po którym piłka skozłowała przed interweniującym Sroką i wpadła do bramki!
32' (1:3) - Dośrodkowanie Padiaska z lewej strony, strzał głową w wykonaniu Macieja Szymańskiego i mamy kolejną bramkę dla Przyjaciół Tifosek! Nieprawdopodobny obrót wydarzeń!
33' Sroka dobrze interweniuje po strzale Bojarskiego.
35' Po strzale Przemysława Kruka z 12 metrów piłka trafia w słupek!
38' (1:4) - Maciej Padiasek w indywidualnej akcji minął dwóch rywali, dograł do Łukasza Bojarskiego któremu nie pozostało nic innego jak umieścić piłkę w bramce.
39' (2:4) - Jacek Ruta zdobywa bramkę i zmniejsza stratę do rywala jednak czasu na dogonienie przeciwnika jest już za mało.
40'  - Koniec spotkania.

Przyjaciele Tifosek dzięki swojej determinacji i ambicji wywalczyli w tym spotkaniu zwycięstwo choć początek meczu nie wskazywał na to. Blitz już w pierwszej akcji zdobył bramkę i wydawało się, że grając z przewagą jednego zawodnika kolejne bramki będą kwestią czasu. Tak się jednak nie stało. Ekipa Marcina Dudy nie potrafiła udokumentować swojej przewagi poprzez zdobycie kolejnych bramek a gdy siły na boisku sie wyrównały do głosu doszli gracze Przyjaciół Tifosek i przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W następnej kolejce "Tifoski" spotkają się z Cloud FC natomiast Blitz w bardzo waznym pojedynku w kontekście utrzymania w Superlidze zagra z Wielką Niewiadomą.

(wkrótce)
Zawodnik meczu :

Łukasz Bojarski (Przyjaciele Tifosek)

autor: Marcin
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: milkal@wrocbal.pl
Legenda:
- Gol; - Przerwa w grze; - żółta kartka; - czerwona kartka; - druga żółta kartka;
- kontuzja; - znacząca zmiana; - czas dla drużyny/przerwa w grze.