18.05 godz. 19:30, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
3 : 2
( 1 : 2 )
Skład: Paukszt, Karpiński, Początek, Smok, Jaskólski, Smok, Worożański, Rudziński, Malec, Szczotka
Skład: Polańczyk, Kopyś, Pawłowski, Kozaczewski, Jakubowski, Podsędek, Niciński, Szozda, Zieliński, Zaborowski, Oborzyński
5' Sebastian Rudziński
12' Sebastian Rudziński
16' Bartosz Zieliński
34' Andrzej Szozda
35' Łukasz Kopyś
Zawodnik meczu: Łukasz Kopyś (Łukasz zagrał tak jak za starych dobrych lat. Był wszędzie, walczył, biegał, strzelał i podawał. Jego dorobek to asysta, w tym gol dający cenne 3 punkty. Na wyróżnienie zasługuje również Bartosz Zieliński. )

RTV gra o swój byt w najwyższej klasie rozgrywkowej, zaś Prezesi o zbliżenie się do liderującego WSOWL. Czy ekipa Ertefałowców pokażę pazur i wyrwie 3 punkty teamowi braci Smoków.

2' Jaskólski z wolnego w obrońcę. Szczotka koło bramki strzeżonej przez Nicińskiego.
5' (0:1) - Konta Prezesów, Paukszt do Karpińskiego ten znajduję Rudzińskiego, a temu nie pozostaje nic innego niż wpakować piłkę do siatki 1:0 dla Prezesów.
6' Kopyś sam na sam jednak obok słupka.
7' Techniczna próba Kopysia jednak minimalnie chybia.
10' Zieliński do Kopysia, a ten znów posyła piłkę obok słupka.
11' Sebastian Rudziński strzela obok słupka. Po chwili Jaskólski odgrywa do Malca, lecz jego strzał zostaje zablokowany w ostatniej chwili.
11' Grzegorz Paukszt zagrywa do Rudzińskiego, lecz jego strzał po bloku wpada w ręce Worożańskiego.
12' Mocny strzał Zaborowskiego, ale kolejny raz udanie goalkeeper Prezesów.
12' (0:2) - Rudziński oddaje strzał przy dalszym słupku i tym razem Niciński jest już bezradny 2:0
14' Kopyś zza pola kanego, ale ten strzał nie dał rady zaskoczyć Piotra Worożańskiego.
16' (1:2) - Rudziński sam na sam wprost w bramkarza RTV. Po chwili kontra Kopyś do Zielińskiego, a ten z bliska pokonuję Worożańskiego.
17' Próba RTV z rzutu wolnego, lecz udanie przed siebie wybija bramkarz Prezesów
18' Prostopadła piłka Zielińskiego do Pawła Pawłowskiego, ale piłka otarła słupek.
19' Znowu Zieliński tym razem do Szozdy, lecz ten trafia tylko w słupek. Po chwili kontra. Malec ze skrzydła, lecz nogami interweniuje Niciński.
21' Mateusz Jaskólski zza pola karnego- nad poprzeczką.
24' Kolejna niecelna próba Ertefałowców.
25' Kopyś strzela tuż obok słupka.
26' Maciek Smok minimalnie chybia.
27' Rudziński sam na sam z Nicińskim, jednakże to ten drugi wygrywa to starcie.
28' Paukszt do Rudzińskiego, ten strzela w boczną siatkę.
34' (2:2) - Szozda posyła piłkę przy wychodzącym Worożańskim i mamy remis.
35' Paukszt do Jaskólskiego i udanie Niciński.
35' (3:2) - Kopyś strzela przy słupku i gooooool 3:2, ależ zabójcze dwie minuty.
36' Kolejna akcja duetu Paukszt-Jaskólski i znowu pudło.
37' Rudziński sprzed pola karnego w poprzeczkę .
38' Kopyś z prawej strony i na róg Worożański.
38' Znowu Kopyś tym razem nad poprzeczką.

Ekipa Ertefałowców po ciężkim boju pokazała, że ma realnę szansę na utrzymanie. Dzięki temu zwycięstwu brakuję im tylko 3 punktów do miejsca gwarantującego pozostanie w Superlidze. Prezesi zaś okupują ostatnie miejsce na podium. W następnym meczu RTV zmierzy się z WrSport.pl, a ekipa braci Smoków skrzyżuję rękawice z FC Moose.