tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . WSOWL 11 +19 25
2 . Przyjaciele Tifosek 11 +6 24
3 . FC Moose 11 +9 20
4 . Cloud FC I 11 +1 18
5 . Inss-Pol 11 -4 17
6 . Wielka Niewiadoma 11 +8 16
7 . Prezesi 11 +5 16
8 . Kuchcik Kuźniki 11 +2 12
9 . RTV Euro AGD 11 -12 12
10 . WrSport.pl 11 +0 11
11 . Blitz Wrocław 11 -9 11
12 . Rycerze Ni 11 -25 6
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
17.04 godz. 20:50, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
Prezesi
Przyjaciele Tifosek
4 : 3
( 1 : 2 )
Skład: Paukszt, Brzoza, Początek, Jaskólski, Smok, Glapiak, Bordulak, Rudziński, Szczotka, Grablewski
Skład: Gorczyński, Żmudziński, Perucki, Poleszczuk, Natalli, Bojarski, Padiasek, Pietruszka
12' Grzegorz Paukszt
17' Mateusz Jaskólski
27' Karol Smok
4' Jakub Pietruszka
22' Łukasz Bojarski
34' Maciej Padiasek
35' Maciej Padiasek
Zawodnik meczu: Łukasz Bojarski (Motor napędowy Przyjaciół Tifosek. Nieustępliwy zarówno w ofensywie, jak i w defensywie. Dobry występ ukoronował zdobyciem bramki. )
    vs    

Jeżeli nie uda się Przyjaciołom Tifosek zdobyć punktów z WSOWL, wtedy powalczą o nie z Prezesami. Zespół Karola Smoka ostatnio dość sensacyjnie nie dał rady innemu beniaminkowi - Cloud FC I i przegrał 2:3. Teraz mocno podrażniony będzie chciał się zrehabilitować. Warunek? Nie zlekceważyć teamu Jacka Żmudzińskiego. Prezesi również posiadają swój tercet ofensywny - w postaci Mateusza Jaskólskiego, Konrada Hajdamowicza i Grzegorza Paukszta. Który z nich okaże się na tyle skuteczny by zapewnić trzy punkty swojemu zespołowi? Ten Prezesowy, a może ten Tifoskowy?

Relacja z meczu :
1' - Rozpoczęcie spotkania.
4' (1:0) - Pierwsza groźna akcja w tym meczu, w której główną rolę wział Jakub Pietruszka. Kuba najpierw z bliska uderzył w Kacpra Grablewskiego i golkiper Prezesów zbił piłkę przed siebie. Po chwili futbolówka wraca pod nogi zawodnika Przyjaciół Tifosek i dobitka jest już celna, bowiem znajduje drogę do bramki. 
5' Szansa na remis dla Prezesów, lecz Paweł Brzoza przegrywa pojedynek jeden na jeden z Jackiem Źmudzińskim. 
6' Znowu Żmudziński wychodzi zwycięsko z pojedynku, tym razem z Mateuszem Jaskólskim. Po chwili Jasólski decyduje się na uderzenie z dystansu, które minimalnie mija słupek bramki Tifosek. 
7' Jan Perucki z dystansu - koło bramki. Po chwili bliźniacza akcja Grzegorza Paukszta i futbolówka przelatuje również koło bramki.
11' Pietruszka z lewego skrzydła strzela na bramkę, ale mamy tylko boczną siatkę. 
12' (1:1) - Kontra Prezesów. Dwójkowa akcja Paukszta z Jaskólskim. Grzesiek podaje, Mateusz mu odgrywa i obrońca gości, mając trochę miejsca przed polem karnym, decyduje się na techniczne uderzenie po ziemi, przy slupku. Jacek Żmudziński nawet nie zareagował i odprowadził piłkę wzrokiem! 
14' Łukasz Bojarski z dystansu i piłka przelatuje tuż nad poprzeczką. 
15' Radosław Początek kończy dobrą akcję Prezesów - strzałem głową, po którym piłka przelatuje tuż koło słupka. 
16' Jakub Szczotka prostopadle do Karola Smoka, lecz kapitan gości - trafia wprost w wychodzącego Żmudzińskiego. 
17' (1:2) - Rozklepana defensywa Przyjaciół Tifosek. Początek centruje piłkę w pole karne, a w nim odnajduje się Jaskólski, który pakuje futbolkówkę do pustej bramki! 
18' Paweł Gorczyński mija obrońcę, schodzi do prawej strony i po jego płaskim strzale piłka minimalnie mija bramkę. 
19' Łukasz Bojarski huknął z dystansu i piłka najpierw od jednego słupka, a później od drugiego, nie wpada do bramki, ale wychodzi w pole. Ogromne szczęście Prezesów i ich bramkarza Kacpra Grablewskiego. 
20' Początek w dogodnej sytuacji, zbyt mocno wypuścił sobie piłkę i całą sprawę wyjaśnił Żmudziński. 
20' - Koniec pierwszej połowy.
21' Pierwszy groźny strzał w drugiej odsłonie w wykonaniu Mateusza Jaskólskiego, minimalnie mija słupek bramki Tifosek.
22' (2:2) - Jak mawia klasyk - do trzech razy sztuka. Bojarski oddaje kolejny, trzeci strzał z dystansu i piłka w końcu wpada do siatki, tuż przy słupku bramki Grablewskiego. 
24' Gorczyński ostro centruje z rzutu rożnego i Grablewski przenosi piłkę nad poprzeczką. 
25' Maciej Padisek załamał obrońcę i trafił wprost w bramkarza. 
26' Sebastian Radziński strzela sprzed pola karnego i świetnie nogami Żmudziński. Po chwili Paukszt zagrywa daleką piłkę na Smoka i "Jaca" wyjaśnia całą sytuację, przejmując piłkę.
27' Paukszt w kontrze, prostopadle zagrywa do Jaskólskiego, który staje oko w oko z Jackiem Źmudzińskim i chce go przelobować, jednakże golkiper Przyjaciół, nie daje się na takie sztuczki nabrać i instynktownie broni. 
27' (2:3) - Smok dostaje piłkę z głębi pola i przegrywa pojedynek ze Żmudzińskim. Niestety wobec dobitki Karola jest już bezradny. Znowu prowadzą Prezesi. 
29' Padisek z bliska trafia w Grablewskiego. Po chwili Pietruszka dobija i trafia w słupek. Całą akcję kończy Gorczyński, który mając przed sobą pustą bramkę - trafia Panu Bogu w okno. 
33' Wojciech Glapiak strzela z dystansu i piłka minimalnie przelatuje nad poprzeczką. 
34' (3:3) - Maciej Padisek decyduje się na uderzenie sprzed pola karnego i ta próba się powodzi, bowiem Grablewski przepuszcza piłkę tuż przy słupku! 
35' (4:3) - Przyjaciele Tifosek idą za ciosem i po szybkiej akcji piłkę do siatki pakuje znowu Padisek. Bramkarz w tej sytuacji choć lekko zasłonięty, powinien się lepiej zachować, bowiem piłka leciała w środek bramki. 
39' Końcówka spotkania to rozpaczliwe ataki Prezesów. Najpierw świetną akcję Paukszta z Jaskólskim zniweczył Mirosław Bordulak. Po chwili po zagraniu Paukszta z bliska fatalnie nogę dołożył Rudziński i zamiast w bramkę przeniósł piłkę koło słupka! 
40'  - Koniec spotkania.

Bardzo dobre zawody zagrały obie strony, ale to Tifoski był bardziej konkretne w defensywie i w kluczowych sytuacjach zachowali zimną krew. Zespół Agaty Żmudzińskiej po trzech spotkaniach zajmuje wysokie - drugie miejsce w stawce. Prezesi po dobrym początku, ostatnio przegrali z dwoma "beniaminkami" i bardzo skomplikowali sobie plany medalowe. W kolejnym swoim meczu Prezesi zagrają z Blitz Wrocław, zaś "Tifoski" podejmą RTV Euro AGD.

Zawodnik meczu :

Łukasz Bojarski (Przyjaciele Tifosek)

autor: Michał Pondel
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: m.pondel@wrocbal.pl
Legenda:
- Gol; - Przerwa w grze; - żółta kartka; - czerwona kartka; - druga żółta kartka;
- kontuzja; - znacząca zmiana; - czas dla drużyny/przerwa w grze.