22.05 godz. 17:50, Kuźniki, Sedzia: Marcin Niciński
0 : 3
( 0 : 1 )
Skład: Piech, Mulik, Gawlik, Targoni, Rodriquez-Lovera, Rudnicki, Iwach, Grzywniak
Skład: Michalski, Petru, Skrzypek, Dąbrowski, Sirek, Stasiowski, Długozima, Stróżyk, Szajda, Luliński, Siarczyński, Nagięć
4' Przemysław Rudnicki
27' Krzysztof Targoni
36' Piotr Grzywniak
Zawodnik meczu: Przemysław Rudnicki (Motor napędowy Wratislavi, który był do zatrzymania tylko poprzez faul. Przemek zdobył bramkę, zanotował asystę i asystę drugiego stopnia, biorąc tym samym udział przy każdym golu swojej drużyny. Na wyróżnienie zasługuje również Krzysztof Targoni. )

O wiele cięższe zadanie Kamila Lulińskiego i spółkę czeka grając z trzecim zespołem - Wratislavii Bio. Ta już raz znalzła sposób na "Niebieskich" i czemu nie miałaby znaleźć następnego? Jeżeli "Zieloni" wygrają - wskoczą na fotel wicelidera. Jest zatem o co walczyć i to właśnie ten mecz będzie hitem 8 serii spotkań w 3 lidze!

2' Indywidualna akcja Przemysława Rudnickiego i piłkę po jego strzale pewnie łapie Artur Stróżyk.
3' Kamil Luliński strzela z rzutu wolnego i poprzeczka ratuje Rafała Gawlika!
4' (0:1) - Rudnicki uderza płasko sprzed pola karnego i piłka wpada tuż przy słupku - Strożyk zaskoczony, nawet nie interweniował!
5' Ostra wrzutka Lulińskiego i do boku zbija ją Gawlik.
6' Bruno Rodriuguez Lovera wrzuca piłkę z lewej strony i piłkę na raty łapie Stróźyk.
8' Rudnicki strzela sprzed pola karnego i pewnie piłkę łapie golkiper Nakacu.
11' Krzysztof Targoni huknął z dystansu i futbolówka przelatuje tuż obok słupka!
15' Jerzy Petru dostaje idealną piłkę na pole karne i z bliska fatalnie przestrzela, uderzając bardzo niecelnie koło bramki.
17' Rudnicki do Piotra Grzywniaka, a ten trafia wprost w koszyczek bramkarzowi.
22' Techniczne uderzenie Lulińskiego z rzutu wolnego przelatuje tuż obok spojenia słupka z poprzeczką.
24' Lovera z bliska i na słupek instynktownie piłkę paruje Stróżyk.
27' Wrzutka Lulińskiego i strzelając kolanem kończy Maciej Szajda posyłając futbolówkę wprost w koszyczek Gawlikowi.
27' (0:2) - Rudnicki prostopadle zagrywa od Targoniego, który popędził z piłką w pole karne, oddał strzał i po rękach bramkarza piłka wpada do siatki!
28' Szajda sprzed pola karnego i piłka przelatuje tuż nad poprzeczką!
30' Fatalna strata Krzysztofa Mulika, który piętką podał do Jarosława Skrzypka i ten oddał mocny strzał, który świetnie na rzut rożny zbił Gawlik.
34' Lovera sprzed pola karnego i pewnie piłkę łapie Stróżyk.
35' (0:3) - Rozklepana defensywa Nakacu. Rudnicki do Targoniego, który odgrywa jeszcze do lepiej ustawionego Grzywniaka, a ten pakuje piłkę do pustej bramki!
37' Luliński mija trzech rywali i strzela. Piłka leci w kierunku bramki i zaraz będzie gol...a nie - bo piłkę w ostatniej chwili z linii bramkowej wybija Targoni.
40' Lovera piętką do Targoniego, ten na przedpole do Grzywniaka, który fatalnie przestrzela!

Brak nominalnego golkipera był dzisiaj bardzo widoczny w poczynaniach "The Blues", którzy przegrywają bardzo ważne spotkanie. Wratislavia dzięki victorii nie traci szans na awans, a ten rezultat powoduje nam wspaniałe emocje do końca sezonu w 3 lidze! Następny mecz Nakacu to pojedynek z Drukarnią KEA. Najbliższe spotkanie Wratislavi to mecz z Czarnym Bykiem.