19.05 godz. 17:50, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Michalski, Petru, Skrzypek, Dąbrowski, Sirek, Stasiowski, Łukowiak, Kalman, Szajda, Luliński, Siarczyński, Nagięć
Skład: Winiarski, Maciałek, Żukowski, Rupik, Popek, Kowalski, Zabraniak, Potępa
6' Maciej Szajda
7' Marek Stasiowski
11' Marek Stasiowski
15' Maciej Szajda
23' Kamil Luliński
26' Jerzy Petru
32' Kamil Luliński
35' Kamil Luliński
14' Jakub Winiarski
34' Piotr Potępa
Zawodnik meczu: Kamil Luliński (Najbardziej aktywny zawodnik w ekipe FC Nakacu. Stwarzał największe zagrożenie pod bramką rywali a spotkanie zakończył z hattrickiem na koncie.)

Zajmujące przed tą kolejką trzecie miejsce w tabeli F.C Nakacu spotka się z przedostatnim w stawce FC Perimeters. Zdecydowanym faworytem tego starcia jest ekipa Tomasza Michalskiego, który walczy o awans do 2 ligi i nie może pozwolić sobie na stratę punktów. Drużyna Michała Popka jedyne 3 punkty jakie posiada na swoim koncie zdobyła poprzez walkower jednak "Błękitnych" nie można lekceważyć, bo w każdej chwili mogą zatrybić. Niemniej każdy inny wynik niż zwycięstwo FC Nakacu trzeba będzie uznać za dużą niespodziankę.

1' FC Perimeters wystąpią dziś bez nominalnego bramkarza. Miejsce pomiędzy słupkami zajmuje napastnik Michał Popek.
3' Łukowiak zagrywa do wbiegającego w pole karne Petru a ten przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem.
6' (0:1) - Maciej Szajda przejmuje na 12 metrze źle wybitą przez bramkarza piłkę. Mija dwóch rywali i w sytuacji sam na sam pewnym strzałem otwiera wynik spotkania.
7' (0:2) - Rzut wolny dla FC Nakacu tuż przed polem karnym. Podanie Łukowiaka do niepilnowanego na 4 metrze Marka Stasiowskiego, który nie ma problemów z umieszczeniem piłki w bramce.
11' (0:3) - Ładna akcja "The Blues" na jeden kontakt. Szajda do Sirka ten do Marka Stasiowskiego, który po minięciu bramkarza umieszcza futbolówkę w pustej bramce.
12' Potępa uderza z rzutu wolnego z 13 metrów jednak bardzo niecelnie.
14' (1:3) - Kontra w wykonaniu graczy Perimeters. Potępa zagrywa do Jakuba Winiarskiego, ten wpada w pole karne i oddaje mocny strzał a piłka po rękach interweniującego Kalmana wpada do bramki.
15' (1:4) - Natychmiastowa odpowiedź FC Nakacu. Maciej Szajda płaskim strzałem z linii pola karnego zdobywa kolejną bramkę dla "Niebieskich".
18' Stasiowski decyduje się na strzał z dystansu i myli się nieznacznie.
23' (1:5) - Kamil Luliński nieatakowany przez żadnego z rywali wbiegł w pole karne i pewnym strzałem w długi róg pokonał Popka.
26' (1:6) - Piłka po strzale Łukowiaka z 5 metrów trafia w poprzeczkę i spada pod nogi Jerzego Petru. Kolejny strzał zawodnika FC Nakacu i po raz kolejny futbolówka trafia w poprzeczkę jednak tym razem odbija się w taki sposób że wpada do bramki.
30' Po mocnym strzale Lulińskiego z 10 metrów Popek odbija piłkę nogą.
32' Kolejny raz na bramkę Popka uderza Luliński, tym razem piłka trafia w słupek!
32' (1:7) - Ponownie w akcji Kamil Luliński. Napastnik FC Nakacu minął rywala, wpadł w pole karne i strzałem w krótki róg pokonał Popka.
34' (2:7) - Gracze Perimeters wychodzą w sytuacji 2 na bramkarza. Żukowski zagrywa do Piotra Potępy, który umieszcza futbolówkę w pustej bramce.
35' (2:8) - Kamil Luliński zabawił się z rywalami w polu karnym. Po minięciu trzech przeciwników płaskim strzałem w długi róg umieścił futbolówkę w bramce.

Pewne i przekonujące zwycięstwo ekipy FC Nakacu, która po tym meczu awansowała na pierwsze miejsce w tabeli 3 ligi. W następnej kolejce drużyna Tomasza Michalskiego spotka się z Wratislavią-Bio natomiast FC Perimeters zagrają z KEA.