11.05 godz. 21:00, Kuźniki, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
0 : 3
( 0 : 1 )
Skład: Curlej, Dębik, Müller, Suwara, Feliksik, Olejnik, Truchan, Węckowski, Pawłowski, Garłowski, Olczak
Skład: Pacholski, Piech, Bartosik, Mulik, Jurga, Rodriquez-Lovera, Rudnicki, Jędrzejak, Kapcia
19' Arkadiusz Węckowski
23' Norbert Curlej
32' Marcin Truchan
35' Marcin Truchan
38' Paweł Pacholski
Zawodnik meczu: Mariusz Więckowski (Mariusz był bardzo aktywny. To on otworzył wynik meczu i to ułatwiło KEA wygrać. )

Hit 3 ligi w którym lider - Drukarnia KEA podejmować będzie wicelidera - Wratislavię Bio. W pierwszym meczu obu ekip "Zieloni" pewnie wygrali 5:1, tak więc teraz "Żółto-czarni" będą chcieli się zrewanżować. Obie drużyny posiadają w swoich szeregach świetnych zawodników. W ekipie gospodarzy są to Krzysztof Targoni, Bruno Rodriguez Lovera czy Przemysław Rudnicki. U gości zaś Norbert Curlej, Marcin Truchan i Damian Garłowski. Które trio da swojej drużynie cenną wygraną, która pozwoli na wskoczenie na pozycję lidera? Jedno jest pewne - tutaj nikt nie będzie się nudził.

4' Grzegorz Pawłowski z dystansu i piłka przelatuje tuż koło słupka!
5' Indywidualna akcja Bruno Rodrigueza Lovery, który po minięciu dwóch zawodników oddał strzał, który minimalnie minął bramkę Dawid Dębika.
6' Marcin Truchan po raz pierwszy w tym meczu próbuje swoich sił z dystansu, ale pewnie piłkę łapie Piotr Kapcia.
8' Krzysztof Targoni z rzutu wolnego uderza w mur. Po chwili piłka pada pod nogi Przemysława Rudnickiego, który odegrał do lepiej ustawionego Piotra Piecha, ale kapitan Wratislavii, uderzając z woleja - posłał piłkę koło bramki.
12' Kąśliwe uderzenie Piecha i świetnie piłkę nad poprzeczkę zbija Dębik.
13' Lovera kończy dobrą akcję "Zielonych" strzałem z powietrza, który jednak okazuje się zbyt lekki i nie sprawia żadnych problemów bramkarzowi gości.
15' Rajd Piotra Grzywniaka, który mija w nim dwóch obrońców KEA, wbiega w pole karne, ale wykończenie pozostawia wiele do życzenia, gdyż zawodnik z numerem "8" uderza koło słupka.
16' Świetna szkoleniowa akcja Wratislavii, po tak zwanym "trójkącie". Paweł Jędrzejak do Bruno Lovery, ten natychmiastowo odgrywa do Pawła, a on mając przed sobą tylko bramkarza, technicznie strzela i...przenosi piłkę tuż nad poprzeczką.
17' Grzywniak w dziecinny sposób oszukał rywala przy linii bramkowej, ale z ostrego kąta - przycelował tylko w boczną siatkę.
18' Damian Garłowski strzela sprzed pola karnego i po lekkim rykoszecie od obrońcy pewnie piłkę chwyta - Kapeć.
19'  (0:1) - Garłowski zagrywa prostopadłą piłkę do Arkadiusza Węckowskiego, który wychodzi w sytuacji sam na sam z bramkarzem i płaskim uderzeniem od słupka - otwiera wynik tego meczu!
23'  (0:2) - Mocny początek Drukarnii. Niewidoczny dotychczas Norbert Curlej dostaje piłkę w pole karne i z bliskiej odległości pokonuje golkipera rywali.
25' Rudnicki decyduje się na indywidualną szarżę. Mija po drodze dwóch rywali i oddaje zaskakujący strzał, który blokuje w ostatniej chwili obrońca. Grzywniak wrzuca piłkę z rzutu rożnego na będącego w polu karnym Jędrzejaka, który jednak z bliska przenosi futbolówkę nad poprzeczką, uderzając głową.
27' Rudnicki z bliska stara się zaskoczyć Dębika, ale uderzył niecelnie.
28' Truchan z woleja, w koszyczek bramkarzowi Wrati.
29' Rzut wolny przed polem karnym KEA. Jędrzejak do Rudnickiego, który huknął z dystansu. Piłka jednak nie wpada do siatki, bowiem ofiarnym blokiem popisuje się Marek Suwara.
30' Rudnicki obraca się z obrońcą na plecach i odgrywa do lepiej ustawionego Grzywniaka, który z bliska - "podaje" do bramkarza.
31' Truchan zagrywa w tempo do Pawłowskiego, który zostaje zablokowany w ostatniej chwili. Piłka zaraz wraca pod nogi gracza KEA - dokładnie Garłowskiego, którzy przymierzył i trafił w poprzeczkę!
32' Rudnicki minął dwóch rywali i na raty jego kąśliwy strzał obronił Dębik.
32' (0:3) - Truchan wykorzystuje fatalną stratę zawodnika "Zielonych" i pędzi w stronę pola karnego rywali. Mija po drodze Tomasza Jurgę i pewnie umieszcza piłkę w siatce, przy wychodzącym bramkarzu.
33' Węckowski uderza sprzed pola karnego i kolanami piłkę do ziemi dobija Kapcia.
34' Tagroni świetnie odgrywa do Jurgi, który z bliska przenosi piłkę wysoko nad poprzeczką.
35'  - Truchan fauluje swojego rywala i słusznie zostaje ukarany żółtką kartką.
36' Akcja Krzysztofów. Mulik do Targoniego i były zawodnik KS Znajomych Sędziego uderza tak, że bramkarz z problemami wybija piłkę na rzut rożny.
38'  - Paweł Pacholski wdaje się w dyskusje z sędzią głównym tego spotkania i zostaje za to napomniany kartonikiem koloru żółtego.

Konsekwentna i solidna gra w obronie oraz skuteczna i mądra w ataku - to recepta na sukces Drukarni. Wratislavia chociaż bardzo się starała to jednak nie mogła przedostać się przez szczelną defensywę debiutanta, a do tego popełniła zbyt dużo błędów w defenswie. Dzięki zwycięstwu zepsół Norberta Curleja ponownie wskoczył na podium. "Zieloni" chyba kolejny raz obejdą się smakiem i pozostaną w 3 lidze na kolejny rok. O podtrzymanie nadzieji na awans, zespół Piotra Piecha w następnej kolejce powalczy ze spadkowiczem - RedKnee. Na drodze Drukarnia staną Wybrańcy FC.