Skład: Curlej, Dębik, Müller, Suwara, Galwas, Feliksik, Olejnik, Truchan, Węckowski, Pawłowski, Krawczyk, Garłowski, Olczak
26' Marcin Truchan
31' Marcin Truchan
32' Norbert Curlej
36' Marcin Truchan
37' Damian Garłowski
Zawodnik meczu: Marcin Truchan (Do spółki z Norbertem Curlejem rozstrzelali Perimeters. Marcin zdobył 4 bramki i był bardzo aktywny. )

"Błękitnych" po Wybrańcach, czeka jeszcze, teoretycznie cięższe zadanie. Perimeters stanie na drodze do awansu - Drukarni KEA. Zespół Norberta Curleja nie może pozwolić sobie na stratę punktów w tym spotkaniu. Tutaj więc każdy inny wynik niż victoria KEA, będzie postrzegany jako sensacja. Zatem czy spadkowicze będą jej sprawcami? Czy może dostaną lekcję futbolu?

1' (1:0) - Pierwsza groźna akcja Drukarni KEA kończy się golem, a Michała Popka na raty, z najbliższej odległości pokonuje Norbert Curlej.
2' Okazja Kamila Żukowskiego do wyrównania, ale w ostatniej chwili jego uderzenie ofiarnie blokuje Marek Feliksik.
5' (2:0) - Po rzucie rożnym wykonanym przez Damiana Garłowskiego, piłkę do siatki pakuje Curlej.
8' (3:0) - Curlej uprzedza obrońcę Perimeters i wraz z bramkarzem wyskakuje do będącej w powietrzu piłki, okazuje się sprytniejszy od golkipiera i strzałem głową go lobuje, kompletując tym samym hattricka.
9' Curlej staje oko w oko z Popkiem i przegrywa ten pojedynek.
12' (4:0) - Krzysztof Olejnik z rzutu rożnego wbija piłkę w pole karne. W nim najlepiej zachowuje się Jakub Olczak i dokładając nogę, w krótki róg pokonuje bramkarza rywali.
16' Garłowski wrzuca piłkę za plecy obrońców do będącego w polu karnym przeciwnika Olczaka, ale Kuba nie sięga piłki i uprzedza go dobrym wyjściem - broniący między słupkami - Popek.
18' (4:1) - Jedna z nielicznych, udanych akcji "Błękitnych", faul na zawodniku tej drużyny i rzut wolny. Do jego wykonania podchodzi Piotr Potępa i mocnym uderzeniem przy słupku zaskakuje Dawida Dębika.
20' (5:1) - Marcin Truchan huknął z dystansu i piłka przy słupku wpada do siatki - bramkarz nawet nie zareagował.
20' Potępa również odpowiada mocnym uderzeniem, które jednak jest o wiele bardziej niecelelne, bowiem przelatuje nad poprzeczką.
21' Potępa z rzutu wolnego i pewnie piłkę do koszyczka łapie Dębik.
24' (6:1) - Truchan idealnym zagraniem odnajduje w polu karnym Curleja, który pewnie umieszcza piłkę w siatce, tuż przy wychodzącym bramkarzu.
26' Garłowski uderza sprzed pola karnego i niepewnie do boku piłkę zbija Popek.
27' (7:1) - Truchan decyduje się na kolejny mocny strzał z dystansu, który po raz kolejny wpada do siatki tuż przy słupku. Tym razem bramkarz bez szans.
31' (8:1) - Curlej w tempo zagrywa do Truchana i ten z bliska uderzeniem pod poprzeczkę kompletuje hattricka, biorąc przykład ze swojego kolegi - Norberta.
32' (9:1) - Curlej wykorzystuje fatalny błąd Marcina Krusa, który po prostu podaje mu piłkę pod nogi. Supersnajper takich sytuacji nie marnuje i pewnym strzałem pokonuje Popka.
34' Truchan z lewej strony schodzi do środka i niczym Jacek Krzyżówek, potężnie strzela na bramkę. Na jego nieszczęście na posterunku znajduje się Popek, który świetnie broni to uderzenie.
35' Garłowski zamyka dobrą swojej drużyny, strzałem głową, który bez problemów łapie golkiper Perimeters.
36' (10:1) - Truchan decyduje się na zaskakujące uderzenie z połowy boiska. Takiego rozwiązania akcji nie spodziewał się bramkarz przeciwnej drużyny i dał się zaskoczyć.
37' (11:1) - Garłowski dostaje piłkę w tempo od Truchana i pewnym strzałem, przy wychodzącym bramkarzu, wpisuje się na listę strzelców.
38' Konrad Michalek pragnie zmiejszyć rozmiary porażki, ale jego kąśliwe uderzenie z bliska, świetnie broni Dębik.
39' Curlej strzałem z powietrza może zaskoczyć Popka, ale ten dobrze zbija piłkę przed siebie. Po chwili akcje kończy Grzegorz Pawłowski i "podaje" piłkę do koszyczka bramkarzowi.

Debiutant pokazał swoją moc i rozbił spadkowicza. Tym samym zespół Norberta Curleja ponownie wskoczył na podium i ma bardzo realne szanse na awans wyżej. "Błękitni" Michała Popka choć bardzo się starali, to jednak rywal był o klasę lepszy i musieli uznać jego bezapelacyjną wyższość. W następnym spotkaniu Drukarnia podejmie w hicie - Wratislavię Bio. FC Perimeters z kolei zmierzy się z wiceliderem - FC Nakacu.