tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . KEA 12 +34 28
2 . Wratislavia-Bio 12 +28 28
3 . Wybrańcy FC 12 +14 24
4 . F.C. Nakacu 12 +16 22
5 . RedKnee 12 -20 8
6 . Czarny Byk 12 -28 8
7 . FC Perimeters 12 -44 2
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
16.04 godz. 21:00, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
RedKnee
FC Perimeters
1 : 4
( 0 : 3 )
Skład: Skawiński, Paradyż, Marczak, Bukowski, Kaczor, Leszczyński, Kamyczek, Płociniczak, Smulski, Janusz, Chudeusz
Skład: Kiklica, Winiarski, Skalik, Krus, Maciałek, Popek, Kowalski, Potępa
2' Marcin Kaczor
5' Robert Leszczyński
19' Marcin Kaczor
22' Robert Leszczyński
25' Mateusz Janusz
18' Marcin Kiklica
26' Marcin Kiklica
Zawodnik meczu: Marcin Kaczor (Autor dwóch bramek, które wprowadziły spokój w szeregach jego drużyny. Na wyróżnienie zasługuje współautor sukcesu - Robery Leszczyński.)
    vs    

Faworytem spotkania są goście, lecz czy uda im się zainkasować łatwe punkty? Po ostatniej porażce "Czerwonych" z Wybrańcami, ekipa Dominika Kaczmara będzie chciała powrócić na właściwe tory i poprawić swoją aktualną pozycję w ligowej tabeli. "Błękitni" łatwo się nie poddadzą, więc szykuje nam się zacięty mecz.

Już w drugiej minucie wynik spotkania otworzył Marcin Kaczor, który strzałem z dystansu pokonał Konrada Maciałka. Chwilę później prowadzenie Czerwonych podwyższył Robert Leszczyński, który wykorzystał dobre dogranie Jerzeg Kamyczka i strzałem "do pustaka" zapisał się w protokole sędziego.

Utracone bramki pozytywnie wpłynęły na grę Perimeters, które ograniczało się do kontr. Niestety żadnej z nich nie udało się wykorzystać, gdyż brakowało dokładności w ostatnim podaniu. Najbliżej pokonania Mateusza Skawińskiego był Jakub Winiarski, lecz jego uderzenie było zbyt lekkie, aby zmniejszyć stratę do rywali.

W 18 minucie żółtą kartką sędzia ukarał Marcina Kiklicę, który w sposób wulgarny wyraził swoje niezadowolenie. Grę w przewadze doszczętnie wykrzystali Czerwoni, a konkretnie Marcin Kaczor, który uderzeniem z dystansu powiększył prowadzenie swojego zespołu.

Przed rozpoczęciem drugiej odsłony oglądaliśmy zmianę w bramce Perimeters, miejsce Marcina Krusa zajął Konrad Maciałek. Chwilę po rozpoczęciu gry uderzeniem pod poprzeczkę wynik podwyższył Robert Leszcyński.

W 25 minucie za zagranie piłki ręką żółtą kartkę obejrzał Mateusz Janusz i przez 120 sekund goście musieli grać w osłabieniu. Minutę po karze bramkę honorową dla Perimeters zdobył Marcin Kiklica, który uderzeniem z dystansu zaskoczył Skawińskiego.

W końcówce spotkania strzał z prostego podbicia Krzysztofa Smulskiego trafiło w poprzeczkę. Gdyby uderzenie to znalazło drogę do siatki Konrada Maciałka mielibyśmy poważnego kandydata do gola sezonu.

Faworyci w czerwonych koszulkach nie bez trudu ograli ostatnią drużynę w tabeli. Dzięki temu zwycięstwu RedKnee awansowało w ligowej tabeli i w staciu z Nakacu postara się o zaatakowanie podium. Perimeters na pierwsze oczka musi jescze troszkę poczekać, najbliższa okazja natrafi się w spotakniu z Czarnym Bykiem.


Zawodnik meczu :

Marcin Kaczor (RedKnee)

autor: Tomasz Pondel
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: t.pondel@wrocbal.pl
Legenda:
- Gol; - Przerwa w grze; - żółta kartka; - czerwona kartka; - druga żółta kartka;
- kontuzja; - znacząca zmiana; - czas dla drużyny/przerwa w grze.