22.06 godz. 18:45, Kuźniki, Sedzia: Marcin Niciński
Skład: Bąkowski, Filip, Żarczyński, Pieśniewski, Kordas, Kowalewski, Kozaczuk, Kot, Bolesta, Kałkowski, Jaworski
Skład: Gawłowski, Czarnecki, Mosiej, Rumin, Jała, Śliżewski, Dudek, Pistl, Kaletka, Kozłowski
19' Dawid Kot
23' Adam Mosiej
Zawodnik meczu: Tomasz Bąkowski (Bronił jak w transie, dzięki jego świetniej postawie na boisku Zawsze Ostatni mógł cieszyć się z trzech punktów.)

Mecz o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. W lepszej pozycji wyjściowej są zawodnicy Pawła Rumina, im do pełni szczęscia wystarczy remis, rywale aby myśleć o promocji muszą wygraną wyszarpać na boisku. Czeka nas prawdziwy mecz walki.

3' Czarnecki strzela zza pola karnego, golkiper piękną paradą wybija piłkę w boczny sektor.
6' Kontra Fulanito, Dudek zbyt lekko podał do Kozłowskiego, gdy Krzysiek próbował oddać strzał powracający obrońca wybił mu piłkę.
11' Koszmarny błąd bramkarza, nie opanował zbytnio piłki i o mały włos Czarnecki nie wpakował piłki do siatki.
12' Obraz gry bardzo mizerny, nie dość że zawodnicy nie prezentują odpowiedniego poziomu to pogoda niedopisuje, ciągle pada.
14' Groźnie Mosiej, strzał z najbliższej odległości na rzut rożny wybija Bąkowski.
17' Czarnecki złapał się za głowę, groźny strzał z dystansu i piłka przeleciała obok słupka.
19'  (0:1) -  Strzał z dystansu Dawida Kota, piłka wpada tuż przy słupku.
23'  - Za faul w środkowej strefie boiska żółtą kartkę otrzymuje Adam Mosiej.
24' Okazja przed drużyną Zawsze Ostatni Kot zagrywa na strzydło do Kałkowskiego, strzał Romana wypiąstkował Gałowski.
26' Nieudana próba pokonania bramkarza, piłka po strzale z dystansu Jaworskiego poszybowała nad poprzeczką.
28' Udana interwencja golkipera Zawsze Ostatni, obronił strzał z narożnika pola karnego Kaletki.
30' Dośrodkowanie Kaletki z bocznego sektora boiska, Czarnecki uderza z głowy obok słupka.
33' Golkiper Zawsze ostatni na posterunku, wybił piłkę na rzut rożny po strzale Kaletki.
35' Fulanito w opalach, mimo przewagi w posiadaniu piłki ciągle muszą gonić wynik.
36' Tomasz Bąkowski wyprawia dziś cuda między słupkami, Mosiej jest nie pocieszony jak golkiper Zawsze Ostatni wybił piłkę po jego strzale z półobrotu.
38' Kolejny raz bramkarz wniósł się na wyżyny swoich możliwości, nogami wybił piłkę po strzale Dudka.
39' Strzał rozpaczy Kaletki, piłka poszybowała nad poprzeczką.

Mecz nie był emocjonującym widowiskiem, dużo walki i nieustępliwości. Zawsze Ostatni wygrywając skromnie jedną bramką uzyskali promocję do wyższej ligi. Fulanito przegrało na własne życzenie, nie potrafili potwierdzić swojej przewagi na boisku.