17.06 godz. 18:35, Kuźniki, Sedzia: Marcin Niciński
3 : 0
( 0 : 0 )
Skład: Bąkowski, Stryczek, Filip, Bąk, Żarczyński, Kordas, Kowalewski, Kozaczuk, Kot, Bolesta, Kałkowski, Jaworski
Skład: Purtak, Jakimczyk, Rokita, Franckiewicz, Andrzejak, Sowada, Samson, Sabaciński, Stańczyk
22' Robert Franckiewicz
24' Tomasz Sowada
25' Piotr Andrzejak
Zawodnik meczu: Tomasz Sowada (Bardzo dobry występ Tomasza, który poprowadził Capgemini do triumfu nad wyżej notowanym rywalem. Bilans Sowady po spotkaniu to gol i asysta.)

Wiosna 2015 to nie jest udana kampania w wykonaniu Capgemini. To po spadku z 1 ligi nie może ciągle odnaleźć się na jej zapleczu i jeżeli nie zapunktuje w dwóch ostatnich meczach, a uczyni to Brak Sponsora, wtedy to Jacek Jakimczyk wraz z kolegami zanotują kolejny spadek poziom rozgrywkowy niżej. Jednakże "Biali" to doświadczony zespół, powoduje, że wcale nie stoją na przegranej pozycji grając z rewelacyjnym beniaminkiem - Zawsze Ostatnimi. "Outsiderzy" i tak już osiągnęli sukces ponad stan, ale jak to mówią apetyt rośnie w miarę jedzienia, tak więc nie powinni zlekceważyć przeciwnika, chcąc awansować wyżej. Mimo różnic w tabeli, miejmy nadzieje, że ujrzymy dobry kawałek futbolu, po którym będziemy mogli czuć się usatysfakcjonowani.

2' Uderzenie Samsona broni bramkarz Zawsze Ostatnich.
4' Obok słupka ląduje uderzenie Roberta Franckiewicza.
6' Centrostrzał Franckiewicza trafia w słupek, a następnie z trudem futbolówkę chwyta Tomasz Bąkowski.
8' Niecelnie głową uderza Paweł Bolesta i mamy wznowienie od bramki.
10' Franckiewicz podaje do Tomasza Sowady, lecz ten strzela wprost w goalkeepera rywali.
12' Indywidualna akcja Rokity zakończona wybiciem na rzut rożny przez defensywę "Outsiderów".
14' Po początkowej dominacji Capgemini, gra przesunęła się do środkowej strefy boiska.
16' Z pola karnego niecelnie uderza Piotr Andrzejak.
19' Tylko na słupku zatrzymuje się strzał Jacka Jakimczyka!

21' Druga odsłona rozpoczęła się od paru ataków trzeciej ekipy obecnej edycji.
22'
(1-0) - Kontra Capgemini i po podaniu Sowady bramkę zdobywa Robert Franckiewicz.
24' (2-0) – Precyzyjnym uderzeniem Tomasz Sowada kończy akcję swojego zespołu.
25'
(3-0) - Rokita zagrywa do Andrzejaka i mamy trzecie trafienie dla spadkowicza z pierwszej ligi.
27' Wysoko nad poprzeczką w dogodnej sytuacji uderza Tomasz Sowada.
29' Kąśliwe uderzenie Dawida Kota i futbolówka o milimetry mija bramkę strzeżoną przez Stańczyka.
31' Z rzutu wolnego minimalnie niecelnie uderza Franckiewicz.
33' Kolejnego trafienia szukają gracze Marka Matczaka.

35' Strzał z dystansu Filipa końcami palców na rzut rożny paruje Paweł Stańczyk.

38' Dwie świetnie interwencje goalkeepera Capgemini i nadal nie mamy gola honorowego dla ekipy Zawsze Ostatnich.

Mocno komplikuje się kwestia awansu Zawsze Ostatnich do pierwszej ligi, teraz już losy promocji nie zależą bezpośrednio od graczy Pawła Pieśniewskiego, którzy dzisiejszą wygraną mogli zrobić ogromny krok ku awansowi. Ze zwycięstwa cieszą się walczący o utrzymanie gracze Capgemini, którzy muszą liczyć na potknięcie rywali oraz pokonać debiutanta - Hoist Finance, aby pozostać w drugiej lidze.