29.05 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: Adam Rynkowski
( 2 : 1 )
Skład: Homa, Stachowski, Obremski, Ploch, Obremski, Bekała, Buczyński, Krukowski, Rądlewski, Graca
Skład: Rosołowicz, Gorazdowski, Głuszek, Kaziura, Chmiel, Dubiel, Nadgrodkiewicz, Hajdasz, Michalak
2' Wojciech Graca
22' Łukasz Krukowski
31' Wojciech Graca
18' Paweł Gorazdowski
19' Michał Hajdasz
35' Łukasz Nadgrodkiewicz
Zawodnik meczu: Wojciech Graca (Bardzo aktywny przez całe spotkanie, strzelec dwóch goli oraz autor kilku groźnych akcji podbramkowych.)

Brak Sponsora i Azzurobianco to sąsiedzi z dolnej części tabeli 2 ligi. Jedni i drudzy grają o utrzymanie ale w nieco lepszej sytuacji są Azzurro. Wyżej notowany zespół wyszedł na prowadzenie już w 2 minucie po ładnym, technicznym strzale Wojcicha Gracy. Brak Sponsora próbował wyrównać a najbliższy strzelania gola był w 9 minucie Michalak lecz mając przed sobą pustą bramkę fatalnie spudłował. Minutę później szczęścia zabrakło Nadgrodkiewiczowi, obrońca BS trafił w słupek.

Dopiero w 18 minucie precyzyjny strzał zza pola karnego oddał Paweł Gorazdowski czym doprowadził do wyrównania. Chwilę po tym golu podrażnione Azzurrobianco rzuciło się na rywala i bliski strzelenia gola był Tomasz Obremski ale najpierw piłkę sparował Chmiel a przed dobitką swój zespół uchronił Krzysztof Kaziura, który wybił futbolówkę na rzut rożny. Kiedy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się remisem, Michał Hajdasz pokonał Łukasza Rądlewskiego dobijając strzał Roberta Michalaka.

Druga część spotkania rozpoczęła się od szybkiego trafienia Łukasza Krukowskiego, któremu po dobrym podaniu Gracy nie pozostało nic innego jak skierować piłkę do pustej bramki. Remis 2:2 utrzymywał się do 31 minuty, wówczas po raz kolejny w tym spotkaniu błysnął Wojciech Graca. Kreator gry Azzurrobianco posadził na trawę bramkarza Braku Sponsora i wpakował piłkę do siatki.

Radość ze strzelonego gola nie trwła długo, do remisu już cztery minuty później, mocnym strzałem z dystansu doprowadził Łukasz Nadgrodkiewicz. W 36 minucie Azzurro znów mogli objąć prowadzenie lecz po strzale Stachowskiego, rywala uchroniła poprzeczka. W 40 minucie minimalnie niecelny strzał oddał Graca i wynik nie uległ już zmianie. Brak Sponsora i Azzurrobianco podzieli się punktami i wciąż walczą o utrzymanie w 2 lidze.