27.05 godz. 18:35, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Plichta, Onufrowicz, Krowicki, Borysewicz, Kaniecki, Borysewicz, Halek, Dziura, Górski, Sadowski
Skład: Zagórny, Purtak, Zając, Jakimczyk, Rokita, Franckiewicz, Andrzejak, Sowada, Bajdiuk
9' Filip Borysewicz
40' Andrzej Górski
16' Jacek Jakimczyk
Zawodnik meczu: Radosław Plichta (Radek dowodził dzisiaj defensywą Auto Trucku. Na dodatek zanotował dwie asysty, które dały jedyne dwie bramki w tym meczu! )

Czasem bywa tak, że jeżeli zespół spada z wyższej ligi, to po spadku nie może się pozbierać. Przykładem takiej drużyny jest Capgemini, które ma tylko cztery punkty przewagi nad strefą spadkową. Jacek Jakimczyk i spółka w ostatnich trzech meczach zanotowali siedem oczek i są na fali. Nie gorzej radzi sobie ich najbliższy rywal - Auto Truck, który w dwóch ostatnich meczach zainkasował 6 punktów, strzelił w nich 7 bramek i stracił zaledwie jedną. Kto przedłuży swoją świetną serię i zapunktuje po raz kolejny?

1' - Rozpoczęcie spotkania
1' Zbigniew Krowicki zagrywa górną piłkę na będącego w polu karnym Błażeja Sadowskiego, który mając przed sobą tylko bramkarza drużyny przeciwnej - trafia wprost w niego!
5' Wrzutka Tomasza Purtaka w pole karne i pewnie łapie ją Marcin Borysewicz.
6' Dośrodkowanie Radosława Plichty w pole karne i z problemami Jarosław Zagórny przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
8' Uderzenie Waldemara Rokity z dystanu pewnie łapie Borysewicz.
9' (0:1) - Dalekie zagranie Plichty w pole karne. W nim z piłką mija się Zagórny, a z tego prezentu doszczętnie korzysta Filip Borysewicz, który pewnie umieszcza piłkę w pustej bramce!
11' Tomasz Sowada do Roberta Franckiewicza i ten drugi mocnym uderzeniem przenosi piłkę tuż nad poprzeczką bramki Auto Trucku.
13' Kolejna dwójkowa akcja Sowady z Franckiewiczem, znowu zakończona uderzeniem tego drugiego - niecelnym.
16' (1:1) - Jacek Jakimczyk wykorzystując to, że ma dużo miejsca i czasu przed polem karnym rywala, decyduje się na płaskie uderzenie, które okazuje się zbyt trudne dla Borysewicza i wpada do bramki! Remis.
18' Uderzenie Krowickiego sprzed pola karnego pewnie łapie Zagórny.
19' F.Borysewicz z dystansu - nad poprzeczką.
20' Adrian Bajdiuk ostro centruje w pole karne, a w nim sprawę wyjaśnia Borysewicz - piąstkując piłke przed siebie.
23' Szybko rozegrany rzut rożny przez Capgemini i z bliska Jakimczyk przenosi piłkę nad poprzeczką. Po chwili Adrian Dziura w odwecie - strzela wysoko nad bramką.
26' Franckiewicz kończy dobrą akcję swojej drużyny uderzeniem "nożycami", ale na jego nieszczęście dobrze interweniuje Borysewicz.
28' Franckiewicz płasko strzela, mamy rykoszet od obrońcy i instynktownie piłkę do przed siebie zbija golkiper AT. Purtak dobija - nad poprzeczką!
29' Tomasz Kaniecki mija obrońcę i oddaje szybki strzał, który na raty broni Zagórny.
30' Jakimczyk podaje na przedpole do Puratka, który przenosi piłkę minimalnie koło bramki.
31' Wrzutka Dziury, w koszyczek bramkarzowi.
32' Płaskie uderzenie Purataka przelatuje tuż obok bramki Borysewicza.
33' Borysewicz oddaje groźne uderzenie głową, ale piłkę po nim pewnie chwyta Zagórny.
34' Centra Plichty i niepewnie interweniuje bramkarz. Po chwili Krowicki zagrywa w tempo do Sadowskiego, który z bliska przenosi piłkę nad poprzeczką.
35' Uderzenie Sowady - nad bramką.
40' (1:2) - Capgemini nie zadowala remis i atakuje już niemal całą drużyną. To się mści. Daleko piłkę przed siebie wybija Plichta i ta trafia do będącego pod polem karnym Andrzeja Górskiego, który mając przed sobą tylko bramkarza, uderzeniem przy słupku zapewnia swojej drużynie cenne trzy punkty!

Auto Truck choć nie był lepszą drużyną od Capgemini, to rzutem na taśmę zapewnia sobie cenne trzy punkty i jest już pewny utrzymania. O takowe walczyć jeszcze muszą gracze Andrzeja Kałuży, którzy przerwali dobrą passę trzech meczów bez porażki. Następnym razem "Tirowcy" zagrają z Pivoszami, a Jacek Jakimczyk i spółka podejmą Brak Sponsora!