22.05 godz. 20:50, Kuźniki, Sedzia: Marcin Niciński
Skład: Rosołowicz, Gorazdowski, Głuszek, Kaziura, Chmiel, Dubiel, Nadgrodkiewicz, Hajdasz, Michalak
Skład: Kluba, Pych, Karwacki, Ciura, Rychel, Zienkiewicz, Wilczyński
8' Damian Dubiel
27' Damian Dubiel
2' Patryk Karwacki
8' Michał Rychel
Zawodnik meczu: Michał Rychel (Lider defensywy Hoist, który miał duży wpływ na to, że jego drużyna przepuściła tylko jednego gola i zainkasowała premierowy punkt. Na wyróżnienie zasługuje jeszcze jego klubowy kolega - Patryk Karwacki i Łukasz Nagrodkiewicz z Braku Sponsora. )

Zespół Bartosza Rosołowicza w razie niepowodzenia z ZO, o punkty powalczy z ostatnim w stawce Hoist Finance. Debiutant pozostaje ciągle bez punktów wiosną, ale z meczu na mecz gra coraz lepiej i wcale nie musi łatwo dostarczyć punktów Brakowi Sponsora. To spotkanie będzie kluczowe w konteście walki o utrzymanie i jeżeli ekipa Michała Rychela nie zdobędzie w nim punktów, wtedy może już praktycznie witać się z 3 ligą. Taki stan rzeczy powoduje, że będzie się działo.

2' (1:0) - Mocny początek Hoist Finance. Szybki atak Damian Wilczyński zagrywa z lewego skrzydła na będącego w polu karnym Patryka Karwackiego, który mocnym strzałem przy słupku nie daje żadnych szans Markowi Chmielowi.
4' Szansa na podwyższenie wyniku i okazja na drugiego gola Karwackiego. Niestety ten przegrywa pojedynek jeden na jeden.
5' Wilczyński uderza sprzed pola karnego i na raty piłkę łapie Chmiel.
7' Pierwsza groźna akcja Braku Sponsora, Łukasz Nagrodkiewicz z lewej strony schodzi do środka i trafia wprost...w Pawła Gorazdowskiego.
8' Mocne uderzenie Karwackiego i prezd siebie piłkę zbija Chmiel.
8' - Na boisku zrobiło się nieco nerwowo. W sprzeczkę wdali się Michał Rychel i Damian Dubiel za co zostali ukarani żółtymi kartonikami przez sędziego Marcina Nicińskiego.
10' Amadeusz Zienkiewicz strzela na bramkę i w ostatniej chwili ofiarnym wślizgiem, swoją drużynę przed utratą gola ratuje Gorazdowski.
11' Wilczyński sprzed pola karnego - obok słupka.
14' Gorazdowski podaje do Nagrodkiewicza, który przymierzył, ale posłał piłkę tuż koło bramki.
15' Gorazdowski staje przed szansą na gola, ale niczym tarcza piłkę zmierzającą do bramki, blokuje Rychel.
18' Bartosz Rosołowicz do Gorazdowskiego i szybkie uderzenie tego drugiego, instynktownie nogami na róg zbija Karol Kluba.
22' Karwacki do Szymona Pycha, który strzałem z powietrza trafia w bramkarza.
23' Wilczyński uderza z bliska i piłka przelatuje wysoko nad poprzeczką.
27' (1:1) - Michał Hajdasz prostopadle zagrywa do Damiana Dubiela, który płaskim uderzeniem przy dalszym słupku doprowadza do wyrównania.
28' Karwacki z dystansu - koło bramki. Po chwili Hajdasz do Nagrodkiewicza i strał zawodnika z numerem "12" - kolanami piłkę dobija do ziemi Kluba.
32' Wilczyński oddaje płaski strzał, który przelatuje tuż obok słupka bramki Chmiela.
33' Gorazdowski z woleja i przed siebie Kluba, dobitka Gorazdowskiego i znów świetnie broni golkiper Hoist.
35' Wrzutka Nagrodkiewicza i wślizgiem akcji nie zamyka Gorazdowski.
37' Hajdasz wrzuca z lewej strony i mając przed sobą pustą bramkę, nie trafia do niej Gorazdowski.
38' Hajdasz podaje do Nagrodkiewicza, który w dogodnej sytuacji przeniósł piłkę bardzo wysoko, nad poprzeczką.

Bo bardzo zaciętym meczu, w którym zarówno gospodarze, jak i goście mieli okazje na zwycięstwo, ostatecznie pada remis, który wydaje się chyba najbardziej sprawiedliwym wynikiem. Oznacza to, że osłabiony kadrowo debiutant inkasuje premierowy punkt we Wrocbalu, który jednak nie daje mu wyjścia z ostatniego miejsca i jesienią ujrzymy ich grających na boiskach 3 ligi. Zespół Bartosza Rosołowicza jeszcze walczy, ale nie może pozwolić sobie na wpadkę. W kolejnym spotkaniu Hoist Finance zagrają z liderem - FC Zbieranina, natomiast Brak Sponsora podejmie Azzurrobianco.