22.05 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Marcin Niciński
Skład: Matuszewski, Saferna, Bienias, Lisowski, Peliak, Kwok, Bardziński
Skład: Pieńkowski, Plichta, Onufrowicz, Borysewicz, Kaniecki, Borysewicz, Halek, Dziura, Kędzierski, Sadowski
31' Marcin Lisowski
33' Marcin Lisowski
30' Filip Borysewicz
32' Piotr Onufrowicz
35' Filip Borysewicz
37' Jarosław Kędzierski
39' Tomasz Kaniecki
Zawodnik meczu: Filip Borysewicz (Filip był bardzo aktywny, biorąc udział praktycznie w każdej akcji swojej drużyny. Zawodnik z numerem "11" strzelił nawet dwie bramki. )

Kolejny istotny mecz K+N czeka kilka dni później, kiedy to zmierzy się z doświadczonym Auto Truckiem. Obie ekipy mają na koncie tyle samo oczek i w razie wygranej przegonią swojego rywala w tabeli. "Tirowcy" muszą uważać, bo ścisk w tabeli ogromny i każdy niepewny ruch może spowodować, że mogą wejść do strefy spadkowej. Który duet napastników da swojej drużynie cenne trzy punkty - Lisowski-Kwok czy może Borysewicz - Sadowski?

4' Błażej Sadowski wychodzi sam na sam z Jackiem Matuszewskim i przegrywa ten pojedynek, a piłka wychodzi na rzut rożny.
5' Marcin Lisowski uderza sprzed pola karnego i piłka przelatuje nad bramką Auto Trucku.
6' Sadowski uderza i przed siebie piłkę zbija Matuszewski.
8' Filip Borysewicz huknął sprzed pola karnego i świetnie po jego uderzeniu interweniuje Matuszewski.
11' Lisowski zagrywa do Fabiana Kwoka, który trafia w spojenie słupka z poprzeczką!
16' Borysewicz z dystansu i nogami instynktownie broni golkiper Kuehne+Nagel Bielany.
23' Artur Halek przy linii mija dwóch rywali i decyduje się na strzał, który świetnie broni Matuszewski.
24' Kontra Bielan. Lisowski wychodzi sam na sam z Marcinem Borysewiczem i tuż przy wychodzącym bramkarzu, odgrywa do lepiej ustawionego Kwoka. Ten mając przed sobą pustą bramkę, fatalnie przestrzela! To powinien być gol!
28' Andrzej Górski świetnie podaje do Jarosława Kędzierskiego, a ten uderza minimalnie koło słupka.
29' Rzut wolny z prawej strony i do jego wykonania podchodzi Kwok, który trafia w słupek!
30' (1:0) - Borysewicz popędził prawą stroną i nieatakowany, płaskim strzałem w długi róg, otwiera wynik tego spotkania.
31' - Lisowskiemu nie podobają się decyzje sędziego Nicińskiego, poprzez niekulturalne wyrażanie niezadowolenia - zostaje ukarany żółtą kartką.
32' (2:0) - Piotr Onufrowicz wychodzi sam na sam z Matuszewskim i płaskim uderzeniem przy słupku podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
33' (2:1) - Lisowski przerzucił sobie piłkę na prawą nogę i strzałem z powietrza pokonuje Borysewicza!
35' Lisowski huknął z dystansu i poprzeczka ratuje Borysewicza!
35' (3:1) - Szybka kontra Auto Trucku i piłkę tuż przy słupku bramki Mateuszewskiego umieszcza po raz drugi w tym meczu - Borysewicz.
37' - Błąd zmiany w wykonaniu Kędzierskiego i zostaje za to ukarany żółtą kartką.
39' Lisowski z prawej strony uderza i świetnie interweniuje Borysewicz.
40' - Żółta kartka za niesportowe zachowanie dla Tomasza Kanieckiego, który nieładnie kopnął piłkę po gwizdku.

Po dosyć wyrównanym spotkaniu wygrywa drużyna Zbigniewa Krowickiego, która tym samym jest już niemal pewna utrzymania i przegoniła w tabeli Bielany. Następne starcie Auto Truck czeka kiedy grać będą z Capgemini, z kolei ekipa Marcina Lisowskiego podejmie walczący o awans Astech.