Skład: Gawłowski, Waleszczyński, Czarnecki, Mosiej, Rumin, Jała, Śliżewski, Dudek, Pistl, Kaletka, Gajewski
Skład: Szałecki, Puchała, Nosewicz, Łapeta, Olejnik, Skiba, Twardowski, Słonecki, Pilarczyk, Smoter, Gosk
18' Jacek Czarnecki
19' Jakub Kaletka
25' Bartosz Gosk
35' Rafał Pilarczyk
Zawodnik meczu: Wojciech Dudek (Bardzo solidne zawody rozegrała cała drużyna Fulanito, lecz to za sprawą Wojciecha udało się napocząć rywali i uwierzyć, że wygrana w tym spotkaniu jest możliwa.)

O awans usilnie walczą zawodnicy Astechu, którzy muszą uporać się z bardzo trudną przeszkodą jaką jest Fulanito ft. Burger Ltd. "Szachownice" ostatnio pogubiły punkty i zmniejszyły swoje szanse na awans. Jeżeli chcą wrócić do gry muszą pokonać zespół Roberta Puchały, który jednak tanio "skóry nie sprzeda". "Niebiescy" w razie victorii przegonią w tabeli pauzującą Zbieraninę i wskoczą na fotel lidera. Czy zespół Pawła Rumina stać na zwycięstwo z faworytem i przybliżenie się do ligowego podium? Szykuje nam się wielki hit!?

3' Jakub Kaletka oddaje piewszy groźny strzał w tym meczu. Po jego uderzenie z przed pola karnego piłka minimalnie mija lewy słupek.
5' Między dwóch obrońców Fulanito zbiega Wiktor Smoter jednak jego uderzenie broni Gawłowski.
7' (0-1) - Z rogu dośrodkowuje Czarnecki piłkę wybijają obrońcy, ta ląduje pod nogami Śliżewskiego który wrzuca w pole karne a tam niepilnowany Wojciech Dudek przedłuża jej lot i trafia obok stojącego między słupkami Roberta Puchały.
9' Z rogu wrzuca Słonecki do główki wychodzi Pilarczyk jednak uderzenie ląduje nad poprzeczką.
11' Zmiana w bramce Astechu - Puchałę zastępuje Aleksander Twardowski
13' (0-2) - Nieporozumienie obrońców Astechu piłkę zabiera Olejnik, odgrywa przed pole karne a tam Paweł Rumin uderza z pierwszej piłki tuż obok słupka.
16' Wyrównana walka, a w tym czasie seria fatalnie wykonanych rzutów rożnych z obu stron.
18' (0-3) - Do wybitej przed pole karne przez obrońcę piłki dopada Czarnecki i z woleja wrzuca piłkę za kołnierz bramkarza.
19' Szybka kontra Astechu, dobrej akcji nie kończy jednak Grzegorz Skiba. To najlepsza szansa jaką miała jego drużyna na nawiązanie walki.
19' (0-4) - Sytuacja zemściła się szybciej niż można się by spodziewać. Jakub Kaletka uderza jeszcze gorzej niż Skiba a mimo to piłka wtacza się do bramki. Fulanito miażdzy rywala, bo dziś każde celne trafienie wpada do siatki.

23' Początek drugiej połowy to przewaga Astechu. Nie za wiele z niej wynika ale wyraźnie chcą włączyć się do walki po przerwie. Najgroźniejszy był strzał Skiby, ale wyśmienicie broni Gawłowski.
25' (1-4) - Szybka akcja Astechu. Skiba dogrywa ze środka do Smotera. Ten podaje do Bartosza Goska, który po nogach bramkarza przełamuje niemoc niebieskich.
30' Znów wyrównana gra bez wyraźnej przewagi. Astech próbuje z dystansu, Fulanito wrzutki, ale obie taktyki się nie sprawdzają.
35' (2-4) - Rafał Pilarczyk decyduje się na uderzenie z dystansu. Strzał z 15 metrów po rękach bramkarza wpada tuż koło prawego słupka bramki.
39' Końcówka spotkanie to znów chaotyczna gra obu ekip. Fulanito nie spieszy się już z atakami a Astech zbyt nerwowo i wynik spotkania się nie zmienia.

Popularne "Szachownice" ogrywają faworyta i tym samym włączają się do walki o awans do pierwszej ligi. "Bordowi" mimo porażki zachowali szansę promocji o klasę rozgrywkową wyżej, lecz nie wykorzystali szansy awnansu na pozycję lidera. W następnej kolejce zespół Pawła Rumina zmierzy się z Velicante Wrocław, Astech zaś z  Kuehne+Nagel Bielany.