18.05 godz. 18:45, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Martynowicz, Rosołowicz, Głuszek, Chmiel, Nadgrodkiewicz, Hajdasz, Michalak
Skład: Bąkowski, Filip, Bąk, Kordas, Kozaczuk, Kot, Bolesta, Kałkowski, Jaworski
37' Robert Michalak
8' Paweł Bolesta
9' Przemysław Jaworski
10' Dawid Kot
15' Paweł Bolesta
20' Przemysław Jaworski
21' Paweł Bolesta
23' Paweł Bolesta
Zawodnik meczu: Paweł Bolesta (Był nie do zatrzymania dla obrońców Braku Sponsora. Paweł zdobył cztery gole w tym meczu. Na wyróżnienie zasługuje również Dawid Kot. )

W strefie spadkowej znajduje się Brak Sponsora, który po dwóch meczach w tym tygodniu i ewentualnych dwóch zwycięstwach, może się z niej wydostać. Najpierw spotkają się z niemal pewnymi awansu - Zawsze Ostatnimi i urwanie punktów tej drużynie, będzie niemałą sensacją. "Czerwoni" posiadają na tyle doświadczenia, żeby zabrać punkty "Outsiderom", ale Ci również są podobnej mysli i inny wynik uzyskany przez nich, niż wygrana, będzie traktowany jako wielkie rozczarowanie.

1' Bartosz Rosołowicz po podaniu głową Andrzeja Martynowicza przenosi piłkę tuż koło bramki.
4' Daleka piłka od Roberta Michalaka na Michała Hajdasza, który mija obrońce i strzela tuż obok słupka.
6' Wrzutka Przemysława Jaworskiego na pole karne i pewnie łapie ją Marek Chmiel.
7' Kontra Zawsze Ostatnich - przekombinowana. Dawid Kot podaje do Pawła Bolesty, ten odgrywa do Romana Kałowskiego i jeszcze jedno podanie do Kota, który "podaje" piłkę w koszyczek Chmielowi.
8' (1:0) - Kot wbiega w pole karne i przy wychodzącym do niego bramkarzu, w tempo odgrywa do boku, do lepiej ustawionego Bolesty, który strzałem na pustą bramkę otwiera wynik tego meczu.
9' (2:0) - Kot idealnie zagrywa do Jaworskiego, który pakuje piłkę do siatki, tuż przy wychodzącym bramkarzu.
10' Kałkowski do Jaworskiego i teni z bliska - koło słupka.
10' (3:0) - Kot do Bolesty i ten strzałem przy słupku pokonuje Chmiela.
12' Chmiel pechowo głową zagrywa tuż pod nogi będącego przed bramką Kota. Na szczęście golkiper Braku Sponsora naprawia swój błąd i w porę wygarnia piłkę spod nóg napastnika "Outsiderów".
13' Michalak w kontrze oddaje płaskie uderzenie - koło słupka.
15' (4:0) - Bolesta schodzi do prawej nogi i oddaje mocny strzał pod poprzeczkę, nie dając tym samym żadnych szans Chmielowi.
16' Łukasz Nagrodkiewicz mija dwóch rywali i mocno strzela na bramkę. Na jego nieszczęście czujnością wykazuje się Tomasz Bąkowski, który zbija piłkę na rzut rożny.
18' Bolesta sprzed pola karnego - tuż koło słupka. Jaworski z dystansu - nad poprzeczką.
19' Jaworski przeżuca piłkę do Kota, który odgrywa ją na przedpole do Krzysztofa Filipa, a ten uderza w środek bramki. Problemy z tym uderzeniem ma Chmiel, który zbija piłkę przed siebie.
20' (5:0) - Kot do Michała Kordasa, który przeżuca piłkę nad wychodzącym do niego bramkarzem. Ta trafia pod nogi niepilnowanego pod bramką Jaworskiego, który nie ma problemów z umieszczeniem futbolówki w pustej bramce.
21' (6:0) - Bolesta wykorzystując to, że ma dużo miejsca i czasu przed polem karnym, oddaje zaskakujący strzał, który po interwencji Chmiela wpada do siatki tuż przy słupku. Hattrick!
23' (7:0) - Kałkowski do Bolesty, a ten strzalem z woleja pokonuje golkipera BS. To jest czwarta bramka Pawła w tym meczu! Mamy nokaut, a dopiero zaczęła się druga odsłona...
24' Hajdasz w kontrze oddaje płaskie uderzenie, które przelatuje tuż obok bramki.
25' Hajdasz do Nagrodkiewicza, a ten oddaje mocne uderzenie, które na raty łapie Bąkowski.
26' Hajdasz prostopadle do Rosołowicza, a ten przy wychodzącym do niego Bąkowskim odgrywa jeszcze do Michalaka, który mając przed sobą pustą bramkę - fatalnie pudłuje.
27' Kot do Bolesty, który z bliska przenosi futbolówkę nad poprzeczką. W kolejnej akcji "Czerwoni", a dokładniej Nagrodkiewicz, który w tempo odgrywa do lepiej ustawionego Rosołowicza i mamy tylko boczną siatkę.
31' Kałkowski do Kordasa, a ten dośrodkowuje, a piłkę bez ryzyka na rzut rożny przenosi Chmiel.
33' Kot centruje i po raz kolejny czujny Chmiel przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
36' Hajdasz staje oko w oko z Bąkowskim i lepszy okazuje się bramkarz.
37' (7:1) - Hajdasz ze skrzydła zagrywa na przedpole do Michalaka, który oddaje strzał z bliska, a piłka po rękawicach bramkarza wpada do siatki. Mamy gola honorowego.
37' Bolesta sam na sam z Chmielem i świetnie broni golkiper gości.
39' Kot mija dwóch obrońców, ale wykończenie pozostawia wiele do życzenia, bowiem trafia wprost w koszyczek bramkarzowi.
40' Michalak do Hajdasza, a ten trafia w prost w Bąkowskiego.

Zawsze Ostatni górowali dzisiaj nad swoim rywalem pod każdym względem, tak więc zaslużenie i pewnie wygrali wskakując tym samym na drugie miejsce w stawce. Brak Sponsora ciągle pozostaje w strefie spadkowej i jak w najbliższych meczach nie zacznie punktować, to spadnie do najniższej klasy rozgrywkowej. W kolejnym meczu "Outsiderzy" zagrają z Kuehne+Nagel Bielany, z kolei bardzo istotne starcie rozegrają "Czerwoni" z ostatnim w tabeli Hoist Finance.