Skład: Matuszewski, Saferna, Bienias, Lisowski, Peliak, Kwok, Bielawski, Chlebek
Skład: Sokołowski, Kuś, Wieczorek, Wieczorek, Cynar, Kuźniewski, Rył
7' Andrzej Cynar
9' Andrzej Cynar
29' Piotr Rył
39' Andrzej Cynar
Zawodnik meczu: Andrzej Cynar (Andrzej był najjaśniejszą postacią na boisku. Napastnik Velicante był zmorą defensywy K+N i w przeciągu 7 minut ustrzelił klasycznego hattricka. )

W Drugiej lidze usilnie o awans do Pierwszej walczy od kilku sezonów - FC Velicante Wrocław. Zespół Wojciecha Wieczorka ostatnio doznał premierowej porażki w sezonie i teraz będzie chciał się za nią zrehabilitować. Rywalem nieprzewidywalne Kuehne+Nagel Bielany, które w razie wygranej zbliży się do Velicy i będzie traciło do niej tylko punkt. Gospodarze nie mogą pozwolić sobie na wpadkę, bo wtedy całkowicie znikną nadzieje medalowe. Goście też nie mogą spać spokojnie, bo przewaga nad strefą spadkową krucha. Który duet napastników zapewni swojej drużynie trzy punkty? Cynar-Wieczorek czy Kwok-Lisowski?

1' Andrzej Cynar sprzed pola karnego strzela - nad poprzeczką.
2'  (1:0) - Cynar dostaje piłkę zgłębi pola, w pole karne. W nim obraca się z obrońcą na plecach i uderzeniem z woleja zaskakuje Jacka Matuszewskiego.
5' Sebastian Bielawski do Marcina Lisowskiego, którego uderzenie z bliska zostaje w ostatniej chwili zablokowane.
6' Marcin Sokołowski z dystansu i do boku piłkę zbija Matuszewski. Po chwili kontra K+N. Lisowski zagrywa w tempo do Fabiana Kwoka, który mając dużo miejsca i czasu - fatalnie przymierzył i strzelił daleko obok bramki.
7'  (2:0) - Sokołowski do Cynara, który "skręcił" obrońcę i płaskim strzałem w długi róg bramki pokonuje golkipera gości.
9'  (3:0) - Velicante idzie za ciosem. Cynar staje oko w oko z Matuszewskim i przegrywa ten pojedynek. Po chwili piłka z powrotem do niego wraca, a napastnik z numerem "10" mija obrońcę, wymija bramkarza, po czym pakuje piłkę do pustej bramki. Klasyczny hattricki Cynara - Bielany na kolanach!
11' Lisowski klatką zgrywa do Kwoka, ale Fabian zbytnio podszedł pod piłkę i uderzył "Panu Bogu w okno".
13' W zamieszaniu po rzucie rożnym, akcje zamyka Lisowski i po interwencji bramkarza, piłka ląduje na słupku!
14' Karol Chlebek będąc pod polem karnym oddaje zaskakujące uderzenie z woleja, po którym piłka przelatuje koło bramki.
15'  (3:1) - Lisowski przechwytuje piłkę od obrońcy i pędzi z nią w pole karne. Kapitan K+N mając przed sobą tylko bramkarza, mocnym uderzeniem umieszcza piłkę w siatce.
16' Lisowski przymierzył i posłał piłkę przy słupku. Nie był to jednak na tyle precyzyjny strzał, bo Bartłomiej Kuś zbił go na rzut rożny.
18' Cynar uderza z dystansu i na rzut rożny pilkę, lecącą pod poprzeczkę przenosi Matuszewski. Po chwili, po jego wykonaniu - wrzutce Sokołowskiego - Cynar przenosi piłkę tuż nad poprzeczką!
23'  (3:2) - Lisowski zagrywa w tempo do Kwoka, który tego prezentu nie marnuje, zdobywając bramkę kontatkową.
25' W.Wieczorek wychodzi sam na sam z Mateuszewskim i bramkarz broni jego uderzenie nogą. Po chwili kapitan Velicante dobija i piłka przelatuje tuż koło słupka.
26' Lisowski mocno uderza i do boku piłkę paruje Kuś. Po chwili dwójkowa akcja Lisowskiego z Kwokiem, zakończona przez tego drugiego - mocnym uderzeniem nad poprzeczką.
28' Wrzutka w pole karne na Cynara, ale Andrzej uderzeniem głową trafia w Matuszewskiego.
29'  (4:2) - Po chwilowym przestoju gospodarze mocniej ruszyli, a gola zdobył grający z numerem "9" - Piotr Rył. Dobre uderzenie Piotrka - bez szans bramkarz.
35' Lisowski z dystansu - nad poprzeczką. W kolejnej akcji uderza Bielawski i Kuś zbija piłkę do boku.
39'  - Cynar fauluje rywala i zostaje za to ukarany żółtą kartką.

Zespół Wojciecha Wieczorka zrehabilitował się za ostatnią porażkę z Capgemini i pewnie zgarnął 3 punkty, wskakując tym samym na ligowe podium. Debiutant przegrywając jest ciągle niepewny swego, bo trzy punkty dzielą go od strefy spadkowej. Następny mecz Velicante to starcie z Pivoszami, Bielany z kolei "skrzyżują rękawice" z zamykającym tabelę Hoist Finance.