08.05 godz. 20:50, Kuźniki, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Kluba, Nowicki, Karwacki, Ciura, Idzik, Chrzan, Rychel, Głódz, Popowicz
Skład: Stryczek, Filip, Bąk, Żarczyński, Kordas, Kozaczuk, Kot, Kałkowski, Jaworski, Szumski
2' Piotr Kozaczuk
16' Michał Kordas
18' Michał Kordas
31' Dawid Kot
Zawodnik meczu: Michał Kordas (Michał był bardzo jasną postacią w swojej drużyny. Zdobył dwie bramki i zanotował asystę przy trafieniu Dawida Kota. )

Jeżeli nie uda się zdobyć punktów z Azzurro, wtedy nadarzy się szansa z beniaminkiem - Zawsze Ostatnimi. Ci radzą sobie bardzo dobrze i piastują wysokie - czwarte miejsce, dające awans do 1 ligi. Zadanie więc drużyny Michała Rychela - łatwe nie będzie i zobaczymy, czy jemu podołają. Jeżeli chcą się utrzymać - muszą, a spacerku z "Outsiderami" na pewno nie będzie.

2'   - Mocne wejście w mecz ekipy Zawsze Ostatnich. Od razu zaatakowali i to się opłaciło. Rzut rożny Paweł Stryczek dośrodkowuje w pole karne, w nim mija się z piłką Karol Kluba i na tym korzysta Piotr Kozaczuk, który dokłada głowę i otwiera wynik tego meczu.
4' Krzysztof Filip strzela z dystansu i piłkę nad poprzeczkę przenosi golkiper Hoist Finance.
7' Kolejna próba Filipa i kolejna dobra interwencja Kluby, który niepewnie zbija piłkę do boku, na rzut rożny.
8' W pole karne piłkę wrzuca Roman Kałkowski, a w nim najwyżej wyskakuje Przemysław Jaworski i uderzeniem głową przenosi piłkę tuż koło bramki.
8' Jaworski do Kozaczuka, a płaski strzał tego drugiego przelatuje tuż koło słupka.
11' Jaworski świetnie zagrywa do Dawida Kota, ale supersnajper Zawsze Ostatnich przegrywa pojedynek jeden na jeden z Klubą. Po chwili Jaworski próbuje z dystansu - nad poprzeczką.
12' Kolejna wrzutka w pole karne, tym razem Kota i po raz kolejny króluje w nim Jaworski strzelając na bramkę głową - niecelnie.
13' Kot do Kozaczuka i Piotrek mając dużo miejsca i czasu - strzela z woleja i przenosi piłkę wysoko nad bramką.
14' Patryk Karwacki strzela sprzed pola karnego i przed siebie piłkę wybija Mateusz Szumski. Po chwili dobja Dawid Idzik i trafia w bramkarza. Kolejna dobitka Karwackiego i następny raz świetnie interweniuje golkiper "Outsiderów". Tutaj powinien paść gol dający remis.
15' Złe wznowienie piłki przez bramkarza Hoist - nogami. Piłka trafia do Kozaczuka, a ten stara się przelobować golkipera, jednak futbolówka minimalnie mija słupek.
16' Kałkowski decyduje się na indywidualny rajd i kończy go strzałem, który przelatuje tuż koło bramki. Po chwili wrzutkę w pole karne wykonuje Jaworski i w nim na raty piłkę chwyta Kluba.
16' (2:0) - Fantastyczne prostopadłe zagranie Kałkowskiego do Przemysława Bąka, Przemek odgrywa jeszcze do lepiej ustawionego Michała Kordasa, który strzałem do pustej bramki podwyższa prowadzenie swojego zespołu.
18' (3:0) - Kałkowski strzela z dalszej odległości i nogami interweniuje Kluba. Jest to jednak niepewna interwencja, bowiem piłka trafia pod nogi Kordasa i on już wie co z nią zrobić, pakując do bramki.
21' Marcin Głódź podchodzi do wykonania rzutu wolnego i poprzeczka ratuje Szumskiego!
23' Jaworski popędził prawą stroną i oddał płaski strzał, który z problemami na rzut rożny zbił bramkarz gości.
24' Kozaczuk sprzed pola karnego - koło słupka.
25' Jaworski próbuje swoich sił uderzeniem z woleja, po którym piłka przelatuje minimalnie nad poprzeczką.
27' Rozklepana defensywa Hoist. Kałkowski do Kozaczuka, a ten z bliska uderza tuż koło słupka.
28' Karwacki z dystasnsu i po raz kolejny piłka przelatuje nad poprzeczką.
30' Kałkowski strzela na bramkę i kolanami futbolówkę do ziemi dobija bramkarz rywali.
31' (4:0) - Kordas świetnie podaje do Kota, a Dawid pewnym strzałem na "pustaka" podwyższa wynik tego spotkania i definitywnie chyba przypieczętowuje zwycięstwo.
33' Dwójkowa akcja Popowicza z Karwackim i ten drugi w dogodnej sytuacji przenosi piłkę tuż koło bramki - nie mają dzisiaj szczęścia zawodnicy Michała Rychela.
35' Mocne uderzenie Kordasa na raty broni Kluba.
38' Kozaczuk strzałem z bliska chce pokonać Klubę, ale ten po raz kolejny świetnie interweniuje.

Pewna wygrana Zawsze Ostatnich, która pozwoliła im na wskoczenie na najniższy stopień podium. Rewelacyjny beniaminek pozostaje więc w walce o awans do 1 ligi. Ekipa Michała Rychela zagrała niezły mecz, ale po raz kolejny schodzi z boiska pokonana i ciągle pozostaje bez punktów w sezonie. Następne pary meczowe obu ekip to: Azzurrobianco - Zawsze Ostatni oraz Hoist Finance - FC Pivosze.