08.05 godz. 18:35, Kuźniki, Sedzia: Damian Nowak
( 2 : 0 )
Skład: Martynowicz, Woś, Rosołowicz, Gorazdowski, Chmiel, Święcicki, Nadgrodkiewicz, Hajdasz, Szul, Tuziak
Skład: Szymański, Pieńkowski, Plichta, Onufrowicz, Borysewicz, Borysewicz, Halek, Dziura, Kędzierski, Sadowski
26' Karol Tuziak
29' Andrzej Martynowicz
4' Tomasz Pieńkowski
17' Adrian Dziura
22' Jarosław Kędzierski
31' Filip Borysewicz
Zawodnik meczu: Błażej Sadowski (Bardzo aktywny w ekipie Auto Trucku, choć gola nie zdobył to zanotował dwie asysty. )

Bardzo istotne będzie starcie na dnie stawki, gdzie przedostatni Brak Sponsora zmierzy się z trzecim od końca - Auto Truckiem. Zarówno pierwsi, jak i drudzy mają w dorobku po trzy oczka i w razie wygranej odskoczą rywalowi, samemu zostawiając go w strefie spadkowej. Zarówno ekipa Zbigniewa Krowickiego, jak i Bartosza Rosołowicza, zawodzą w tym sezonie i jeżeli nie zaczną pożądnie punktować, to mogą za sezon biegać po boiskach trzeciej ligi.

4' (1:0) - Wrzutka Tomasza Pieńkowskiego z połowy, w pole karne Braku Sponsora. W nim fatalnie zachowuje się Marek Chmiel, który daje się przelobować i piłka najpierw od jednego, a potem od drugiego słupka wpada do siatki.
5' Michał Hajdasz dostaje dobrą piłkę od Karola Tuziaka i pewnym wyjściem do napastnika BS - sytuacje ratuje Marcin Borysewicz, który pajacykiem broni uderzenie Michała.
6' Artur Halek przymierzył z dystansu i piłkę na raty łapie Chmiel.
8' Strzał Błażeja Sadowskiego z prawego skrzydła świetnie zbija golkiper gości do boku i mamy rzut rożny.
10' Sadowski uderza z bliska i świetnie broni Chmiel. Po chwili dobija Filip Borysewicz i przenosi piłkę koło bramki.
13' Hajdasz dostaje piłkę w pole karne od swojego obrońcy i bez zastanownienia uderza z dystansu. Futbolówka mija bramkę, a Borysewicz bezpiecznie odprowadza ją na aut - wzrokiem.
14' Paweł Gorazdowski wrzuca piłkę w pole karne, a w nim najlepiej zachowuje się Tuziak, który jednak przenosi piłkę koło bramki, strzelając głową.
17' Sadowski próbuje swoich sił uderzeniem z dystansu i do boku piłkę niepewnie zbija bramkarz. Do odbitej futbolówki w porę dobiega Adrian Dziura i uderzeniem od poprzeczki podwyższa wynik tego spotkania.
22' Bartosz Rosołowicz oddaje kąśliwy strzał z pola karnego, ale bramki nie ma, bo piłka minimalnie mija słupek. Borysewicz ma szczęście, bo nawet nie zdąrzył zareagować.
22' (3:0) - Halek uderza z dystansu i kolejny raz w złą stronę piłkę paruje Chmiel. Do tej dopada Jarosław Kędzierski, mija jeszcze golkipera i pewnym strzałem do pustej bramki podwyższa prowadzenie Auto Trucku.
26' (3:1) - Tuziak dostaje daleką piłkę za plecy obrońców AT i bez zastanownienia, z pierwszej piłki zmieszcza ją tuż przy wychodzącym Borysewiczu.
28' Dwie wspaniałe interwencje Chmiela po strzałach F.Borysewicza. Za trzecim razem akcje stara się zakończyć Piotr Onufrowicz, ale jego piłkę po jego uderzeniu z linii bramkowej, w ostatniej chwili wybija Łukasz Nagrodkiewicz.
29' Onufrowicz dośrodkowuje futbolówkę w pole karne, a w nim głową uderza F.Borysewicz - koło bramki.
29' - Andrzej Martynowicz zostaje ukarany żółtą kartką, za przeszkadzanie w wznowieniu gry przez zawodnika Auto Trucku.
31' Tuziak z dystansu stara się zaskoczyć M.Borysewicza, ale ten niebezpieczne uderzenie, bez ryzyka przenosi nad poprzeczkę.
33' Pieńkowski podchodzi do rzutu wolnego, przed polem karnym. Dobrze przymierzył, ale minimalnie przestrzelił, bo piłka przelatuje tuż koło bramki.
35' Kolejny rzut wolny, tym razem dla Braku Sponsora. Na jego wykonanie decyduje się Nagrodkiewicz i podobnie jak jego rywal - nie trafia w bramkę.
37' (4:1) - Sadowski z prawej strony idealnie zagrywa w pole karne do będącego w nim młodszego z braci Borysewicz, który pewnym uderzeniem do pustej bramki, przypieczętowuje wygraną.

W straciu na dnie tabeli w 2 lidze, lepsi okazują się podopieczni Zbigniewa Krowickiego, którzy zasłużenie zgarniają cenne trzy oczka. "Czerwoni" jak nie zaczną punktować to spadną do najniższej klasy rozgrywkowej. Kolejny mecz Auto Trucku to pojedynek z debiutantem Kuehne+Nagel Bielanami. Natomiast Brak Sponsora "skrzyżuje rękawice" z beniaminkiem - Zawsze Ostatnimi.