04.05 godz. 20:15, Kuźniki, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
2 : 2
( 0 : 2 )
Skład: Gawłowski, Waleszczyński, Czarnecki, Mosiej, Rumin, Jała, Śliżewski, Dudek, Pistl, Kaletka, Kozłowski, Gajewski
Skład: Michałowski, Kmieć, Kaczan, Herman, Kropidłowski, Jaworski, Piędel, Sapeta, Jóźwiszyn
9' Krzysztof Waleszczyński
15' Jacek Pistl
22' Arkadiusz Kropidłowski
37' Mateusz Sapeta
Zawodnik meczu: Michał Michałowski (Bramkarz Zbieraniny bronił dzisiaj bardzo dobrze, kilkukrotnie broniąc nawet w beznadziejnych sytuacjach. Na wyróżnienie zasługuje również golkiper Fulanito - Rafał Gawłowski.)

W drugiej lidze po dwa mecze rozegrają FC Zbieranina, Fulanito ft. Burger Ltd. oraz Hoist Finance. "Czerwone Pasy" najpierw bezpośrednio zmierzą się właśnie z teamem Pawła Rumina. Zarówno jedni, jak i drudzy w tym sezonie jeszcze nie przegrali, ale to Zbieranina może pochwalić się kompletem zwycięstw. Ekipa Marcina Kmiecia nie może powzolić sobie na wpadkę, bowiem nawet jeden punkt, pozwoli im przegonić liderujący Astech w tabeli. Nie mniej, hitowo zapowiada się to starcie i miejmy nadzieje, że nie zawiedzie.

2' Radosław Jaworski do Marcina Piędela i Marcin trafia w słupek! Po chwili dobitka Jaworskiego, który przenosi piłkę nad poprzeczką.
5' Mocna próba Jacka Czarneckiego z dystansu i dobrze jego strzał broni Michał Michałowski.
6' Arkadiusz Kropidłowski oddaje zaskakujące uderzenie sprzed pola karnego i świetnie nogami broni je Rafał Gałowski.
9'  (0:1) - Indywidualna akcja Jakuba Kaletki, który jak dziecko ograł obrońcę przy linii bocznej. Kuba odegrał w tempo do Krzysztofa Kozłowskiego, który przedłużył piłkę do Krzysztofa Waleszczyńskiego i gracz z numerem "10" mając przed sobą tylko bramkarza, pewnie wpakował piłkę do siatki!
12' Jaworski z dystansu i nogami jego strzał broni Gawłowski.
14' Kropidłowski strzela sprzed pola karnego i piłkę łapie Gawłowski.
15' Michał Herman huknął z dystansu i kapitalną robinsonadą popisał się golkpier Fulanito, zbijając piłkę na rzut rożny.
16'  (0:2) - Wrzutka z autu Pawła Rumina w pole karne, a w nim najprzytomniej zachowuje się Jacek Pistl, nabiegając, strzałem głową nie dając żadnych szans Michałkowskiemu!
17' Piędel strzela z dystansu i mogła wyjść z tego ładna asysta, ale akcji nie zamyka Jerzy Józwiszyn, nie trafiając w piłkę.
21' Kozłowski zagrywa w tempo do Adama Mosieja będącego w polu karnym, ale uderzenie Adama na raty chwyta Michałowski.
22' Jaworski oddaje zaskakujący strzał z bliska i instynktownie nogami broni go Rafał Gawłowski.
22'  (1:2) - Rzut wolny przed polem karnym Fulanito. Do piłki podchodzi Kropidłowski i fenomenalnym uderzeniem w samo okienko, nie daje żadnych szans Gawłowskiemu. Kapitalny gol!
24' Czarnecki wrzuca piłkę na główkę Waleszczyńskiemu i ten trafia w bramkarza, który paruje piłkę na słupek. Po chwili kolejna wrzutka, tym razem Damiana Jały i znowu najwyżej w polu karnym wyskoczył Waleszczyński, głową trafijąc tuż koło bramki.
27' Jaworski z dystansu i znowu nogami broni jego uderzenie Gawłowski.
30' Kontra Fulanito. Kozlowski świetnie zagrywa z prawego skrzydła do Waleszczyńskiego, którego strzał z bliska fenomenalnie broni Michałowski. Krzysiek składa się do dobitki i znowu świetnie interwenuje bramkarz Zbieraniny, trzymajac swoją drużynę przy życiu!
32' Herman dostaje piłkę na pole karne i z bliska przenosi piłkę tuż nad poprzeczką.
34' Waleszczyński strzela z pola karnego i piłkę po jego strzale na raty łapie Michałowski.
36' Jaworski z dystansu i futbolówka minimalnie mija słupek bramki Gawłowskiego. Po chwili strzela Józwiszyn i piłkę lecącą do bramki, w porę wybija Czarnecki.
37' Pistl strzela z prawego skrzydła i przenosi piłkę nad poprzeczką.
37'  (2:2) - Zabójcza odpowiedź Zbieraniny. Mateusz Sapeta przymierzył z dystansu i strzałem przy krótkim słupku zaskakuje zasłoniętego Gawłowskiego. Mamy remis!
38' Kropidłowski decyduje się na strzał rozpaczy i prawie by mu wyszedł, gdyby nie poprzeczka!

Po istnym meczu walki mieliśmy sprawiedliwy wynik. Obie ekipy urządziły nam świetne widowisko. Punkt bardziej powinien cieszyć Zbieraninę, która od samego początku odrabiała straty i już nie jest drużyną nieskalaną stratą punktów. Fulanito w następnym meczu podejmie Pivoszy, natomiast Zbieranina zagra z Kuehne+Nagel Bielanami.