04.05 godz. 21:00, Kuźniki, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
8 : 2
( 3 : 2 )
Skład: Zalejski, Nowicki, Pych, Karwacki, Idzik, Rychel, Głódz, Zienkiewicz, Wilczyński, Wilk, Popowicz
Skład: Homa, Ploch, Obremski, Bekała, Naliwajko, Buczyński, Krukowski, Rądlewski, Kraczkowski, Graca
7' Damian Wilczyński
17' Patryk Karwacki
10' Bartosz Naliwajko
16' Bartosz Naliwajko
19' Przemysław Kraczkowski
21' Bartosz Naliwajko
23' Przemysław Kraczkowski
25' Przemysław Kraczkowski
39' Wojciech Graca
40' Wojciech Graca
Zawodnik meczu: Bartosz Naliwajko (Najbardziej aktywny w swojej drużynie. Strzelił hattricka i zanotował kilka asyst. Na wyróżnienie zasługuje również Przemysław Kraczkowski. )

Ciągle bez punktów pozostaje debiutant Hoist Finance. Ten o przełamanie złej passy i wydostanie się z ostatniego miejsca w tabeli, powalczy z solidnym Azzurrobianco. Ostatnio to "Ragazzi" się przełamali i odnieśli premierową wygraną z Auto Truckiem. Teraz ich apetyty się zwiększyły i mają zamiar pokonać Hoist, który jednak na pewno łatwo się nie podda, bo w piłkę grać potrafi, ale nie ma ogrania. Nie mniej musi je jak najszybciej nabyć, bo w innym wypadku z hukiem spadnie z 2 ligi.

4' Krzysztof Obremski wychodzi sam na sam z Mariuszem Zalejskim i przegrywa ten pojedynek.
6' Bartosz Naliwajko strzela z dystansu i piłkę na raty broni Zalejski.
7'  (0:1) - Patryk Karwacki odbiera piłkę obrońcy Azzurrobianco odgrywa w tempo do lepiej ustawionego Damiana Wilczyńskiego, który mając przed sobą pustą bramkę, nie myli się i pakuje otwiera tym samym wynik tego meczu!
8' Naliwajko uderza z woleja i piłka przelatuje tuż nad poprzeczką.
9' Przemysław Kraczkowski po zagraniu Krysiana Bekały, trafia tylko w boczną siatkę.
10'  (1:1) - Naliwajko przymierzył z dystansu i piłka po interwencji Zalejskiego wpada do siatki. Mamy remis!
13' Złe wznowienie piłki od bramki przez Zalejskiego mogło się zemścić, ale Wojciech Graca przeniósł piłkę nad poprzeczką.
16'  (2:1) - Kraczkowski podaje piłkę do Naliwajko i ten pewnym uderzeniem do pustej bramki, wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie.
16' Wilczyński schodzi do środka i oddaje mocny strzał na bramkę, który dobrze broni Łukasz Rądlewski.
17' Tomasz Nowicki strzela sprzed pola karnego i na raty piłkę łapie Rądlewski. Po chwili wrzutka Marcina Głódzia i dobrze piąstkuje piłkę Rądlewski.
17'  (2:2) - Za czwartym razem się udało. Karwacki zdecydował się na zaskakujące uderzenie z prawego skrzydła i piłka od poprzeczki wpada do siatki. Mamy remis!
19'  (3:2) - Nie trzeba było dlugo czekać na dopowiedź "Ragazzi". Kraczkowski kończy dobrą akcję swojej drużyny uderzeniem tuż przy słupku.
20' Karwacki płasko strzela z dystansu i pewnie piłkę łapie bramkarz Azzurro.
21'  (4:2) - Świetne wejście w drugą połowę graczy "Niebieskich". W dogodnej sytuacji znajduje się Bartosz Naliwajko i pewnym strzałem z bliska podwyższa wynik spotkania.
22' Dawid Idzik sprzed pola karnego i na raty piłkę chwyta Rądlewski.
23'  (5:2) - Świetna prostopadła piłka Naliwajko do Kraczkowskiego i Przemek trafia do bramki, tuż przy wychodzącym bramkarzu.
25' Głódź wbija piłkę w pole karne i pewnie chwyta ją Rądlewski.
25'  (6:2) - Kraczkowski dostaje idealną piłkę w pole karne i mając przed sobą tylko bramkarza, nie myli się, uderzeniem przy słupku pokonując Zalejskiego.
27' Kraczkowski z woleja i świetnie broni bramkarz Hoist Finance.
30' Naliwajko po wrzutce z rzutu rożnego, wyskakuje najwyżej w polu karnym i strzałem głową zamyka akcje, lecz piłka przelatuje tuż koło bramki.
31' Graca zagrywa prostopadłe podanie i nogami w porę wybija jest Zalejski.
33' Wilczyński podaje w tempo do Macieja Wilka, a ten przegrywa pojedynek z bramkarzem Azzurrobianco.
34' Nowicki próbuje swoich sił z dystansu i pewnie interweniuje golkiper drużyny Łukasza Homy. Po chwili Szymon Pych kończy akcje Azzurrobianco strzałem sprzed pola karnego i świetnie nogami jego uderzenie broni po raz kolejny Zalejski.
37' Naliwajko oddaje zaskakujące uderzenie z bliska i instynktownie interweniuje bramkarz Hoist. Piłka wraca pod nogi Bartka i przenosi on ją nad poprzeczką.
38' Rzut wolny dla "Ragazzi" i do jego wykonania podchodzi Kraczkowski, ale trafia tylko w golkipera drużyny przeciwnej.
38' Naliwajko mija obrońcę Hoist i trafia tylko w boczna siatkę. Po chwili w odwecie Głodź uderza minimalnie koło słupka.
39'  (7:2) - Rozmontowana defensywa debiutanta. Dwójkowa akcja Naliwajko z Gracą. Wojtek podaje i obiega obrońcę, Bartek mu oddaje i zawodnik z numerem "30" pakuje piłkę do pustej bramki.
40'  (8:2) - Złe wybicie bramkarza Hoist - Mariusza Zalejskiego i piłka trafia pod nogi Wojciecha Gracy, który bez zastanowienia strzela na pustą bramkę i od poprzeczki piłka wpada do siatki.

O ile w pierwszej połowie gra była dosyć wyrównana, to w drugiej doszczętną kontrolę nad przebiegiem boiskowych zdarzeń przejęli gracze Lukasza Homy. Dzięki tej wygranej "Ragazzi" oddalili się nieco od strefy spadkowej. Debiutanci z kolei ciągle pozostają bez punktów w 2 lidze i jeżeli jak najszybciej nie zaczną ich zdobywać to z hukiem spadną do 3 ligi. Następnym razem Hoist Finance powalczy z Zawsze Ostatnimi, a Azzurrobianco zagra z "Outsiderami" tydzień później!