28.04 godz. 17:50, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
2 : 0
( 0 : 0 )
Skład: Szymański, Pieńkowski, Plichta, Krowicki, Borysewicz, Borysewicz, Dziura, Górski, Kędzierski, Sadowski
Skład: Bąkowski, Stryczek, Filip, Bąk, Pieśniewski, Kordas, Kozaczuk, Kot, Bolesta, Kałkowski, Jaworski
4' Tomasz Pieńkowski
27' Przemysław Jaworski
28' Przemysław Jaworski
Zawodnik meczu: Przemysław Jaworski (W ciągu minuty pozbawił rywali trzech oczek. Dzięki jego świetniej postawie w polu karnym przeciwnika beniaminek sięgnął po trzy oczka.)

Obie ekipy przed bezpośrednią konfrontacją zajmowały miejsce w środkowej strefie. Zawsze Ostatni po dość sensacyjnym zwycięstwie nad faworyzowanym Astechem będzie chciał udowodnić, że ta wygrana nie była dziełem przypadku. Auto Truck ma niewielką przewagę nad drużynami z dolnym rejonów tabeli, zwycięstwo na pewno poprawi im humory i morale przed majową przerwą.

2' Zamieszanie w polu karnym Auto-Truck, Jaworski oddaje strzał na bramkę, obrońcy blokują uderzenie, po chwili przeciwnika próbuje dobić Filip, kapitalną interwencją popisał się Kędzierski, Jarek zastąpił między słupkami spóżnionego Borysewicza.
4'  - Za przerwanie korzystnej akcji żółtą kartkę otrzymuje TOmasz Pieńkowski.
7'  - Zmiana bramkarza, spóźniony Borysewicz staje między słupkami.
9' Groźna kontra Auto-Truck, Sadowski popędził sam na sam z bramkarzem, golkiper nogami wybił Błażejowi futbolówkę spod nóg.
10' Rzut karny na Zawsze Ostatni, Borysewicz fauluje Jaworskiego, sam poszkodowany chciał wymierzyć sprawiedliwość i trafił w poprzeczkę.
12' Dawid Kot zatańczył przed polem karnym z obrońcami Auto-Tracku, niestety zbyt długo trawała ta zabawa i powracający Adrian Dziura zabrał mu piłkę.
14' Nieporozumienie w szeregach obronnych drużyny Zawsze Ostatni, Sadowski nie skorzystał z prezentu, uderzył z kolana, piłka poleciała obok bramki.
16' Stryczek dośrodkowuje w pole karne do Kozaczuka, popularny "Kozi" odwrócił się z piłką i oddał strzał na bramkę, piłka poszybowała nad poprzeczką.
18' Doskonałą okazja dla Auto-Truck, Sadowski dośrodkował prosto na głowę Borysewicza, strzał Filipa przeleciał obok słupka.
23' Sadowski mógł zostać bohaterem swojej drużyny, po raz kolejny marnuje znakomitą okazję do zmiany rezultatu.
27'  (1:0) - Zawsze Ostatni obejmują prowadzenie, piłka ląduje w bramce po mocnym strzale z ostrego kąta. Autorem trafienia Przemysław Jaworski.
28'  (2:0) -  Ekipa dowodzona przez Pawła Pieśniewskiego idzie za ciosem, podanie Bolesty do Jaworskiego, Przemek trafia do pustej bramki.
30' Auto- Truck stanął przed szansą na strzelenie bramki kontaktowej, prostopadłe podanie Borysewicza do Sadowskiego padło łupem bramkarza rywali.
32' Znowu w natarciu ekipa Tomasza Pieńkowskiego, Dziura zagrywa do Sadowskiego ten odgrywa do Kędzierskiego, strzał Jarosława powędrował wysoko nad poprzeczką.
34' Udana interwencja golkipera beniaminka, Bąkowski przenosi piłkę nad poprzeczką po strzale Sadowskiego.
37' Dwójkowa akcja Zawsze Ostatni, Stryczek zagrywa piłkę na głowę Kozaczuka, futbolówka pada łupem bramkarza.
38' Rzut wolny dla Auto-Truck, Sadowski uderza i trafia prosto w mur.

Bardzo wyrównanie spotkanie, niestety ekipe Tomasza Pieńkowskiego zabrakło skuteczności. Napastnik Błażej Sadowski mógł w pojedynkę roztrzygnąć losy spotkania. Niewykorzystane okazje zemściły się bardzo boleśnie. Ekipa Zawsze Ostatni wskakuje tuż za podium. W następnym meczu ekipa Pieśniewskiego powalczy z debiutanem Hoist Finance. Auto-Truck zagra z Brak Sponsora.