15.04 godz. 18:35, Kuźniki, Sedzia: Adam Rynkowski
( 0 : 0 )
Skład: Sokołowski, Wilkiewicz, Kuś, Wieczorek, Strzępka, Wieczorek, Cynar, Kuźniewski
Skład: Bąkowski, Filip, Bąk, Pieśniewski, Kordas, Kot, Bolesta, Kałkowski
26' Andrzej Cynar
Zawodnik meczu: Marcin Sokołowski (Najaktywniejszy zawodnik w szeregach zwycięzców. Zanotował asystę przy bramce a sam był bliski wpisania się na liste strzelców kiedy to po jego strzale piłka trafiła w słupek. )

FC Velicante Wrocław po raz kolejny obrało sobie za cel awans do 1 ligi. "Velica" ostatnio zaskakująco zremisowała z Azzurobianco, ale mimo wszystko jej szanse na zwycięstwo z "Outsiderami" są bardzo wysokie. Benimaniek musi więc wznieść się na wyżyny swoich umiejętności, aby jak najszybciej zapewnić sobie utrzymanie. Wygrana Dawida Kota i spółki sprawi, że przegonią oni "Pasy" w tabeli. Jest zatem o co walczyć.

3' Długie zagranie Sokołowskiego z własnej połowy po którym Cynar uderza głową minimalnie obok bramki.
5' Cynar uderza z półobrotu z linii pola karnego jednak świetnie interweniuje Bąkowski.
7' Po strzale Kałkowskiego z 12 metrów piłka w niewielkiej odległości mija bramkę.
10' Pleśniewski uderza z dystansu jednak Kuś dobrze interweniuje i przenosi piłkę nad poprzeczką.
10' Dośrodkowanie Kałkowskiego z rzutu rożnego po którym Pleśniewski główkuje minimalnie nad bramką.
15' Płaskie uderza Kuźniewskiego z linii pola karnego o centymetry mija bramkę strzeżoną przez Bąkowskiego.
23' Bolesta decyduje sie na strzał z 15 metrów jednak uderzenie napastnika "Outsiderów" jest mało precyzyjne.
26' (0:1) - Sokołowski mocno zagrywa w pole karne a stojący metr od bramki Andrzej Cynar tylko dokłada nogę i kieruje piłkę do siatki.
27' Świetna okazja dla Zawsze Ostatnich na wyrównanie jednak Bolesta przegrywa pojedynek sam na sam z Kusiem.
29' Po strzale Kordasa z 15 metrów piłka przelatuje minimalnie obok bramki.
30' Strzał Sokołowskiego z linii pola karnego po którym Zawsze Ostatnich przed utratą drugiej bramki ratuje słupek!
34' Płaskie uderzenie Bolesty z narożnika pola karnego po którym Kuś piąstkuje futbolówkę.
36' Kot wpada w pole karne i uderza obok interweniującego Kusia jednak zmierzającą do bramki piłkę w ostatniej chwili wybija Kuźniewski.

Zawsze Ostatni postawili bardzo trudne warunki ekipie Velicante i w przekroju całego spotkania byli równorzędnym rywalem. Zwycięstwo w dzisiejszym meczu pozwala drużynie Wojciecha Wieczorka awansować na trzecie miejsce w tabeli. W następnej kolejce "Velica" spotka się z drużyną Brak Sponsora, natomiast Zawsze Ostatni postarają się przerwać serię porażek w starciu z Astechem.

Marcin Sokołowski (FC Velicante Wrocław)

autor: Marcin