15.04 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: Adam Rynkowski
Skład: Pieńkowski, Krowicki, Borysewicz, Borysewicz, Halek, Dziura, Górski, Kędzierski
Skład: Kluba, Nowicki, Karwacki, Ciura, Idzik, Chrzan, Rychel, Głódz, Zienkiewicz, Wilczyński, Wilk, Koczorowski, Kapral
5' Filip Borysewicz
5' Andrzej Górski
7' Tomasz Pieńkowski
10' Adrian Dziura
27' Jarosław Kędzierski
36' Andrzej Górski
40' Filip Borysewicz
28' Damian Wilczyński
29' Adam Koczorowski
Zawodnik meczu: Filip Borysewicz (Jak zwykle przy okazji meczów drużyny Auto Truck Filip był jednym z jej najgroźniejszych zawodników. Tym razem swój dobry występ udokumentował zdobyciem dwóch bramek. Zaliczył również dwie asysty)

Do gry w drugiej lidze wchodzi debiutant Hoist Finance, który na starcie zagra z ostatnim w stawce Auto Truckiem. Większe doświadczenie mają gracze Zbigniewa Krowickiego, którzy od wielu lat grają na Wrocbalowych arenach i to właśnie może być ich ogromny atut. Z drugiej strony Hoist to nowa drużyna, o której niewiele wiadomo.... "Żółto-czerwoni" jeżeli chcą utrzymać się w 2 lidze powinni wygrac to spotkanie jednak z pewnością rywal "tanio skóry nie sprzeda".

5' (0:1) - Fatalny błąd Chrzana, który zagrywa na środek własnego pola karnego wprost pod nogi Filipa Borysewicza. Napastnik Auto Truck nie marnuje takiego prezentu i strzałem z kilku metrów umieszcza piłkę w pustej bramce.
5' (0:2) - Auto Truck idzie za ciosem! Andrzej Górski wykorzystuje dogranie Sadowskiego i pewnym strzałem zdobywa drugą bramkę.
7' (0:3) - Tomasz Pieńkowski uderza z rzutu wolnego z 15 metrów. Piłka po rykoszecie wpada do bramki obok zaskoczonego Kluby.
10' Adrian Dziura ukarany żółtą kartką za faul
12' Strzał Borysewicza sprzed pola karnego jednak zbyt lekki i Kluba nie ma kłopotów z interwencją.
14' Kluba broni strzał Sadowskiego z 7 metrów a dobitka Krowickiego nie znajduje drogi do bramki.
18' Borysewicz w pełnym biegu uderza zza pola karnego jednak Kluba paruje ten strzał na rzut rożny.
22' Po strzale Idzika z 7 metrów piłka trafia w słupek!
24' Górski dośrodkowuje w pole karne, do piłki najwyżej wyskakuje Kowicki jednak jego strzał trafia w poprzeczkę!
27' (0:4) - Jarosław Kędzierski w sytuacji sam na sam pewnym strzałem umieszcza piłkę w bramce.
28' Kluba piąstkuje piłkę po mocnym strzale Pieńkowskiego z 15 metrów.
28' (1:4) - Damian Wilczyński ładnym strzałem z dystansu pokonuje Borysewicza.
29' (2:4) - Zawodnicy Hoist Finance idą za ciosem! Uderzenie Adama Koczorowskiego z 12 metrów, po którym piłka wpada do bramki po rękach interweniującego Borysewicza.
31' Głódz niepilnowany na 5 metrze uderza zbyt lekko by zaskoczyc bramkarza rywali.
33' Po dośrodkowaniu Dziury z rzutu rożnego strzał głową oddaje Krowicki jednak piłka przelatuje nad poprzeczką.
34' Kędzierski w sytuacji sam na sam uderza obok bramki.
35' (2:5) - Andrzej Górski wykorzystuje podanie Borysewicza i strzałem z 5 metrów powiększa prowazdenie Auto Truck.
40' (2:6) - Filip Borysewicz pewnym strzałem z pola karnego ustala wynik spotkania.

Nie był to udany debiut dla ekipy Hoist Finance. Doświadczenie i większe ogranie drużyny Auto Truck okazało sie kluczowe w tym pojedynku. Ekipa Zbigniewa Krowickiego zdobywa swoje pierwsze punkty w obecnych rozgrywkach a w następnej kolejce spotka się z Azzurrobianco. Hoist Finance zagra natomiast z Astechem.