15.04 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Adam Rynkowski
Skład: Szałecki, Puchała, Nosewicz, Łapeta, Olejnik, Skiba, Twardowski, Krzyżanowski, Słonecki, Smoter, Kołodziejczyk, Gosk
Skład: Homa, Ploch, Obremski, Buczyński, Krukowski, Węglarowicz, Rądlewski, Graca
25' Wiktor Smoter
26' Grzegorz Skiba
34' Bartosz Gosk
36' Adam Łapeta
38' Mariusz Buczyński
40' Sebastian Ploch
Zawodnik meczu: Marek Słonecki (Nowy nabytek Astechu znakomicie wkomponował się w zespół. W debiucie zdobył dwie bramki, tym razem zanotował trzy asysty będąc jednym z najgrożniejszych zawodników na boisku.)

Zespół Roberta Puchały na inauguracje pokonał Auto Truck, a teraz będzie chciał powiększyć swój dorobek mierząc się z Azzurrobianco. "Ragazzi" ostatnio dość sensacyjnie zabrali punkty faworytowi - Velicante i teraz będą chcieli powtórzyć ten wyczyn. "Bordowi" to nieprzewidywalny zespół na który ciężko stawiać, bo potrafi on pokonać faworyta, by w drugim meczu przegrać z outsiderem. Nie mniej czekamy na dobry mecz.

2' Kołodziejczyk broni mocne uderzenie Węglarowicza z narożnika pola karnego.
4' Dobre zagranie Szałeckiego do niepilnowanego w polu karnym Smotera, ten jednak nie zdołał opanować piłki.
6' (0:1) - Dwójkowa akcja Słoneckiego ze Smoterem, którą strzałem z 3 metrów wykańcza ten drugi.
8' Słonecki uderza z 7 metrów minimalnie nad poprzeczką.
10' Strata zawodników Astechu przed własnym polem karnym. Piłka trafia do Obremskiego, który przegrywa pojedynek sam na sam z Kołodziejczykiem.
14' Strzał Smotera z 13 metrów po którym Rądlewski w ładnym stylu wybija piłkę na rzut rożny.
16' Węglarowicz znakomicie zagrywa na 10 metr do Obremskiego ten jednak będąc niatakowanym przez żadnego z rywali nie trafia w piłkę.
20' Zawodnicy Astechu wychodzą w sytuacji 3 na 1. Olejnik zamiast podać do lepiej ustawionych partnerów decyduje się na strzał i nie trafia w bramkę.
22' Obremski uderza z 10 metrów jednak zbyt lekko i Kołodziejczyk bez problemów łapie piłkę.
25' (0:2) - Słonecki wycofuje piłkę spod linii końcowej, która trafia do Wiktora Smotera. Napastnik Astechu spokojnie przyjmuje futbolówkę i strzałem po długim rogu nie daje Rądlewskiemu szans na skuteczną interwencję.
26' (0:3) - Marek Słonecki notuje trzecią asystę w tym spotkaniu! Tym razem napastnik "Bordowych" dokładnym podaniem obsłużył Grzegorza Skibę, któremu nie pozostało nic innego jak umieścić piłkę w bramce.
30' Świetne podanie Łapety do niepilnowanego na 5 metrze Smotera, tym razem jednak nowy nabytek Astechu fatalnie pudłuje.
32' Obremski zagrywa do Węglarowicza a ten w sytuacji sam na sam uderza wprost w Kołdziejczyka.
33' Indywidualna akcja Łapety. Zawodnik Astechu minął trzech rywali i oddał płaski strzał zza pola karnego po którym Ragazzich przed utratą kolejnej bramki uratował słupek.
34' (0:4) - Bartosz Gosk zauważył wysuniętego z bramki Rądlewskiego i pieknym lobem z 15 metrów pokonał bramkarza Azzurrobianco.
36' (0:5) - Kontra Astechu. Szałecki podaje do Goska, ten do Adama Łapety i mamy kolejną bramkę dla "Bordowych".
37' Po strzale Goska z naroznika pola karnego piłka trafia w słupek!
38' (1:5) - Mariusz Buczyński płaskim strzałem z 11 metrów pokonuje Kołodziejczyka.
39' Rądlewski piąstkuje piłkę po mocnym strzale Szałeckiego.
40' (2:5) - Sebastian Ploch  pięknym strzałem z pólwoleja z 12 metrów ustala wynik spotkania.

Drużyna Astechu znakomicie weszła w sezon odnosząc drugie zwycięstwo. Tym samym ekipa "Bordowych"  potwierdza swoje aspiracje do awansu do 1 ligi. Azzurobianco znajduje sie na przeciwległym biegunie i z jednym punktem zajmuje miejsce tuż nad strefą spadkową. W następnej kolejce Astech spotka się z drużyna Zawsze Ostatni, natomiast "Ragazzi" o pierwsze zwycięstwo powalczą z Auto Truckiem.