tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Rycerze Papieru 11 +11 25
2 . Domino 11 +13 24
3 . Żar Tropików 11 +25 22
4 . Diabły 11 +16 21
5 . Fizjoterapia Polska 11 +9 19
6 . Moico 11 +8 19
7 . WSOWL II 11 +14 17
8 . White Panthers 11 -5 14
9 . Geostandard Wrocław 11 -16 12
10 . Hectas 11 -19 9
11 . Czerwone Diabły 11 -23 8
12 . Theron FT 11 -33 -11
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
07.05 godz. 18:45, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
Hectas
WSOWL II
0 : 2
( 0 : 0 )
Skład: Żal, Walczak, Skowyra, Maślak, Zaborski, Kalisz, Padziński, Izydorczyk, Deryło, Mela, Kierat
Skład: Waśkowski, Patałuch, Kotuła, Jankowski, Kozłowski
24' Adrian Deryło
33' Łukasz Mela
Zawodnik meczu: Marcin Żal (Choć bramki nie zdobył, ani nie asystował, to jednak wyróżniał się na tle swoich kolegów najbardziej. Dobrze grał w defensywie i podłączał się do ofensywy. Na wyróżnienie zasługuje również Jakub Kotuła. )
    vs    

Jakby "Wojskowym" powinęła się noga z Domino, wtedy mają jeszcze szanse na punkty z innym zespołem z dołu stawki - Hectasem. "Pingwiny" po dobrym starcie, wyglądają coraz gorzej i widoczny coraz bardziej jest brak Radosława Dudka i Tomasza Maślaka, bowiem zespół ten ma bardzo słabą skuteczność. Nie mniej team Marcina Walczaka podobnie jak Domino, musi powalczyć o punkty ze spadkowiczem, ponieważ ścisk w dole tabeli duży, a chętnych na utrzymanie - nie brakuje. Studenckie juwenalia zatrzymały jednak wielu zawodników WSOWL i na Kuźnikach zjawiło się zaledwie pięciu reprezentantów tej drużyny.

Relacja z meczu :
1' - Rozpoczęcie spotkania.
2' Pierwszy groźny strzał w tym meczu. Andrzej Maślak uderza piłkę głową z bliskiej odległości i pewnie chwyta ją Jakub Kotuła.
3' Kolejna główka zawodnika Hectasu. Tym razem próbuje Michał Padziński, ale przenosi piłkę koło bramki.
5' Adrian Deryło w tempo zgrywa piłkę do Maślaka, ale Andrzej nie wykorzystuje prezentu od kolegi i z bliska przenosi piłkęnad poprzeczką.
7' Jedna z nielicznych prób "Wojskowych". Marcin Kozłowski próbuje swoich sił z dystansu, ale nie czysto trafił w skaczącą futbolówkę i pewnie do koszyczka łapie ją Krystian Kierat.
7' Padziński świetnie zagrywa do Deryło, ale Adrian z bliska strzela tuż koło słupka. Mamy przewagę "Pingwinów", ale nikogo to nie powinno dziwić, przecież grają dwóćh więcej.
8' Deryło uderza z woleja i do boku jego mocne uderzenie zbija Kotuła. Po chwili akcje kończy Padziński i wyjaśnia całą sytuację po raz kolejny Kotuła - łapiąc piłkę.
9' Marcin Żal ma dużo miejsca na przedpolu i oddaje mocny strzał, który po rykoszecie od Jarosława Patałucha wychodzi na rzut rożny.
10' Łukasz Mela z dystansu i w koszyczek Kotule.
12' Kontra WSOWL - Arkadiusz Waśkowski zagrywa piłkę na przedpole do nabiegającego Kozłowskiego. Marcin kończy akcje, ale jego uderzenie przelatuje minimalnie nad poprzeczką.
13' Adam Skowyra świetnie zagrywa do niepilnowanego przed bramką Marcina Kalisza, ale ten mając przed sobą pustą bramkę...fatalnie pudłuje wybijając piłkę na aut.
14' Kolejna próba Kozłowskiego i jego płaskie uderzenie bez najmniejszego trudu łapie Kierat.
16' Kalisz do Deryło i fantastycznie uderzenie Adriana broni Kotuła. Po chwili kontra Kozłowski do Waśkowskiego i piłka po strzale Arka przelatuje tuż koło bramki.
17' Ten Kozłowski ma niespożyte siły. Szarpie dzisiaj niemiłosiernie, ale kiedy przedostaje się pod pole karne, nie ma już zbyt dużych sił na pożądne uderzenie. Następna próba i ponownie Kierat bez problemów interweniuje.
19' Techniczna próba Kalisza i piłkę pewnie chwyta Kotuła.
20' - Koniec pierwszej połowy.
22' Rozklepana defensywa "Wojskowych". Michał Izydorczyk zagrywa piłkę w pole karne, a w nim Adriana Deryło w polę uprzedza ofiarnym wślizgiem - Grzegorz Jankowski.
24' (0:1) - Izydorczyk zagrywa z prawego skrzydła do będącego w polu karnym Deryło i Adrian strzałem piętą zaskakuje Kotułę.
27' Żal przymierzył z dystansu i futbolówka po jego mocnym uderzeniu wylądowała tylko na bocznej siatce.
29' Kolejny strzał Żala i świetnie interweniuje po nim Kotuła.
30' W pole karne Hectasu piłkę wrzuca Kotuła, a w nim najwyżej wyskakuje Waśkowski, który jednak przenosi piłkę nad poprzeczką.
32' Marcin Walczak z lewej strony zamyka dobrą akcję "Pingwinów" i po raz kolejny piłkę w koszyczek łapie golkiper rywali.
33' (0:2) - Skowyra mocno strzela na bramkę i nogami interweniuje Kotuła. Piłka zawisa w powietrzu i takową strzałem głową opanowuje i dobija Mela, nie robiąc sobie nic z asysty Jankowskiego.
35' - Poważna kontuzja Jarka Patałucha, ale musi on grać dalej, ponieważ jeżeli zejdzie, to zostanie odgwizdany walkower. Cóż za poświęcenie kapitana.
36' Walczak długo składa się do strzału i to jest błąd, powiem bez problemów jego uderzenie z woleja łapie Kotuła.
37' Skowyra do Deryło i instynktownie broni Kotuła.
38' Indywidualna szarża Kotuły, który wypuścił sobie piłkę, minął czterech zawodników Hectasu i będąc sam na sam z bramkarzem - nie daje rady pokonać świetnie interweniującego Kierata.
40' Kozłowski uderza z linii pola karnego i kapitalnie broni jego mocne uderzenie Kierat.
40'  - Koniec spotkania.

Brawa dla "Wojskowych" za wolę walki. Ciekawe co byłoby gdyby żołnierze zjawili się na Kuźnikach jednego lub dwóch więcej. Nie mniej Hectas zgarnia 3 punkty i jest o krok od wyjścia ze strefy spadkowej. W przyszłym tygodniu drużyna Jarosława Patałucha "skrzyżuje rękawice" z Moico. Natomiast Hectas zagra z Rycerzami Papieru.

Zawodnik meczu :

Marcin Żal (Hectas)

autor: Michał Pondel
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: m.pondel@wrocbal.pl
Legenda:
- Gol; - Przerwa w grze; - żółta kartka; - czerwona kartka; - druga żółta kartka;
- kontuzja; - znacząca zmiana; - czas dla drużyny/przerwa w grze.