06.05 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
2 : 2
( 0 : 1 )
Skład: Kamiński, Bednarski, Zygmunt, Turek, Szymański, Szachniewicz, Sołtysiak, Mor, Cisło, Michalik
Skład: Serwatka, Pytel, Gul, Zawisza, Guźniczak, Pikul, Janik
5' Paweł Szachniewicz
17' Grzegorz Bednarski
24' Piotr Szymański
33' Andrzej Zygmunt
25' Damian Serwatka
37' Damian Serwatka
Zawodnik meczu: Damian Serwatka (Śmiało można powiedzieć, że ciągnął wózek, strzelił dwie fantastyczne bramki.)

Obie ekipy dzieli zaledwie jeden punkt w ligowej tabeli. Wygrany tego pojedynku będzie miał sporą przewagę psychiczną w kontekscie przyszłych spotkań. Faworyta ciężko wskazać, jedni i drudzy uchodzą za ligowych średniaków.

2' Pierwsza groźna okazja dla White, strzał Zygmunta broni Guźniczak.
5'  - Nierozważny atak na nogi przeciwnika, Paweł Szachniewicz zasłużenie ukarany żółtą kartką.
6' Rzut wolny dla Moico, Janik uderza nad bramką.
8' Bardzo wyrównany pojedynek, jedni i drudzy prezentują się dziś wybornie. Dużo walki w środkowej strefie boiska.
9' Michał Cisło strzela zza pola karnego, piłka wylądowała w bocznej siatce.
10' Serwatka z impetem wpada w pole karne, jego intencje wyczuł wychodzący z bramki Kamiński.
13' Dobra okazja dla Panter, Zygmunt oddaje strzał z dystansu, Guźniczak odprowadził piłkę poza pole gry.
15' Zagranie na skrzydło do Marcina Pytela, obrońca podbiegł z piłką kilka metrów i dośrodkował w pole karne, niestety nikt z kolegów nie potrafił skutecznie zamknąć akcji.
17'  (0:1) -  Strzał z dystansu Grzegorza Bednarskiego znalazł drogę do bramki. Pantery obejmują prowadzenie.
18' Okazja na wyrównanie przed zawodnikami Moico, Serwatka strzela zza pola karnego, piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.
19' Dobra interwencja stojącego między słupkami Guźniczaka, wygrał pojedynek z Szymańskim.
22' Zygmunt dośrodkowuje piłkę w pole karne, Szchniewicz może czuć się niesmak, zabrakło centymetrów aby umieścić pilkę w siatce.
24'  - Szymański przerywa korzystną akcje rywali, słusznie ukarany żółtą kartką.
25'  (1:1) -  Kapitalne trafienie Damiana Serwatki, mocny strzał z dystansu wylądował w bramce strzeżonej przez Kamińskiego.
27' Kontra Moico, Janik zagrywa na skrzydło do Pytela, Marcin uderzył bardzo niecelnie.
29' Rzut wolny dla Moico tuż za linią pola karnego, piłkę w boczny sektor sparował Kamiński, groźnie strzelał Serwatka.
31' Groźny strzał z dystansu Marcina Zawiszy, bramkarz z wielkim trudem chwyta futbolówkę.
33'  (1:2) -  Prostopadle podanie Krzysztofa Mora, Andrzej Zygmunt wychodzi sam na sam i pewnym strzałem umieszcza piłkę w siatce.
34' Nieudana kontra White, Szymański zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i dobrze zapowiadająca się akcja spaliła na panewce.
35' Zygmunt zagrywa do Michalika, Damian strzela na bramkę, piłka przeleciała obok bramki.
37'  (2:2) -  Kapitalne uderzenie Serwatki, mocny strzał z dystansu, piłka wpada do siatki obok zasłonietego bramkarza.
39' Piłka meczowa ! Pikul strzela z ostrego kąta, piłka odbija się od słupka, nadbiegający Janik nie trafia do pustej bramki.

Mecz walki. Obie ekipy zasłużenie podzieliły się punktami. Wynik nie krzywdzi żadnej ze stron.W następnym meczu Pantery i Moico zagrają z WSOWL II.