05.05 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Damian Nowak
2 : 1
( 1 : 0 )
Skład: Trojanowski, Waśkowski, Patałuch, Kotuła, Jankowski, Rusinek, Kulej, Wojtasik, Dymowski, Kozłowski
Skład: Płachecki, Bzowski, Tyszkiewicz, Kloczkowski, Banaś, Tarutis, Bosek, Mikiciński
33' Marcin Kozłowski
8' Mateusz Mikiciński
24' Mateusz Mikiciński
32' Krzysztof Tyszkiewicz
Zawodnik meczu: Mateusz Mikiciński (Najjaśniejszy punkt Domino. Szarpał dzisiaj niesamowicie i strzelił dwie bardzo ważne bramki, które w efekcie dały zwycięstwo. )

Na zapleczu Superligi grania będzie najmniej, a dwukrotnie zobaczymy w tym czasie WSOWL II. Drużyna Jarosława Patałucha najpierw zmierzy się z beniaminkiem - Domino. "Wojskowi" w razie dwóch zwycięstw, wskoczą na fotel lidera. Pytanie tylko czy zespół Radosława Banasia im na to pozwoli. Dawna Ekipa Banana nie radzi sobie w 1 lidze i zamyka ligową tabelę. Musi się przecież kiedyś przełamać i jeżeli nie zrobi tego z WSOWL-em, to o utrzymanie będzie im bardzo ciężko. Jest wielka zmiana w bramce "Wojskowych" - Jakuba Kotułę zastępować w tym meczu będzie...Jarosław Patałuch!

2' Jakub Kotuła uderza z dystansu i piłka minimalnie mija słupek bramki Grzegorza Bzowskiego.
3' Kontra WSOWL II i strzałem kończy ją Kotuła - niecelnym! Po chwili znowu Kotuła i znowu bardzo niedokładnie. Stara się Kuba, ale nie ma dzisiaj dobrze ułożonej nogi.
6' Fabian Wojtasik z dystansu...koło bramki.
8' (1:0) - W zasadzie pierwsza składna akcja Domino kończy się golem. Szybka kontra. Łukasz Bosek popędził prawą stroną i zagrał idealną piłkę w pole karne, omijającą obronę "Wojskowych". Tuż pod bramką Jarosława Patałucha najprzytomniej zachował się Mateusz Mikiciński i mocnym strzałem pod poprzeczkę, na pustą bramkę, wyprowadza swoich kolegów na prowadzenie!
13' Arkadiusz Waśkowski kończy szybki atak gości uderzeniem, które przelatuje nad poprzeczką. Mają narazie fatalnie rozregulowane celowniki gracze spadkowicza.
15' Dwójkowa akcja Jakuba Kotuły z Karolem Rusinkiem, zakończona przez Karola strzałem - niecelnym.
18' Marcin Kozłowski podchodzi do rzutu wolnego i piłka po jego mocnym uderzeniu, minimalnie mija słupek bramki Grzegorza Bzowskiego.
20' Krzysztof Tyszkiewicz sprawdza czujność Patałucha - kąśliwym strzałem, które Jarek dobrze zbija do boku.
24' (2:0) - WSOWL stara się prowadzić grę, a cofnięte, grajace z kontry Domino - strzela bramki. Mikiciński w zamieszaniu w polu karnym "Wojskowych" zachowuje się najprzytomniej i strzałem przy dalszym słupku pokonuje Patałucha. Sensacyjny rezultat!
Na boisku dominuje duża doza walki i twardej gry. WSOWL II mocno się stara, ale Domino na niewiele im pozwala, czyhając na kontry. Słowem - dogodnych sytuacji jest jak na lekarstwo.
30' Kotuła kończy akcję swojej drużyny strzałem głową, który przelatuje tuż nad poprzeczkę.
32' - Twarde wejście Tyszkiewicza w nogi zawodnika gości. Krzysiek za to zostaje ukarany żółtą kartką.
33' (2:1) - Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych wykorzystuje grę w przewadze jednego zawodnika. Daleka piłka Wojciecha Trojanowskiego na niekrytego pod bramką Bzowskiego - Marcina Kozłowskiego i Marcin z pierwszej piłki, uderzeniem z powietrza strzela gola kontaktowego. W końcówce szykują nam się ogromne emocje!
37' Dawid Kloczkowski w kontrze i kończy ją płaskim uderzeniem - w słupek!
39' Kotuła z dystansu i ofiarnie piłkę nadstawia Radosław Banaś, blokując to uderzenie. Po chwili Kotuła jeszcze raz próbuje i tym razem jego strzał nogą wybija Bosek.

Piłka nożna jest piękna. Skazywane na pożarcie, osłabione kadrowo Domino wygrało z głónym pretendentem do awansu. Zespół Radosława Banasia zagrał taktycznie świetny mecz, a że "Wojskowi" mieli dzisiaj fatalnie nastawione celowniki to udało się zgarnąć cenne 3 punkty. Druga reprezentacja WSOWL w kolejnym meczu swoje siły mierzyć będzie z beniaminkiem - Hectasem. Z kolei Domino w przyszłym tygodniu zagra z Czerwonymi Diabłami.

Mateusz Mikiciński (Domino)

Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: m.pondel@wrocbal.pl
 - Gol; - Przerwa w grze;  - żółta kartka;  - czerwona kartka;  - druga żółta kartka;
 - kontuzja;  - znacząca zmiana;  - czas dla drużyny/przerwa w grze.