28.04 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
2 : 4
( 0 : 3 )
Skład: Szafrański, Stawiany, Bogdanowicz, Ślepecki, Skalski, Szafrański, Piesik, Reński, Osiński
Skład: Kamiński, Bednarski, Zygmunt, Turek, Grzywa, Szymański, Sołtysiak, Mor, Michalik
8' Dorian Szafrański
15' Mariusz Stawiany
18' Mariusz Stawiany
40' Dorian Szafrański
28' Krzysztof Mor
38' Andrzej Zygmunt
Zawodnik meczu: Mariusz Stawiany (Dobry mecz w defensywie, jego dwa potężne strzały z dystansu ustawiły mecz i sprawiły, że Rycerzom grało się zdecydowanie łatwiej.)

Rycerze Papieru kilkadziesiąt minut wcześniej bardzo łatwo zgarnęły trzy oczka, zespół otrzymał punkty walkowerem. niestety łatwo zdobyte punkty nie są aż tak cenne jak te wywalczone po walce. Pojedynek z Panterami zespół chciał udowodnić, że w piłkę grać potrafią i jeżeli trzeba to ograją przeciwnika na boisku. Drużyna dowodzona przez Zygmunta dzisiejszego dnia radzić sobie musi bez supersnajpera Słoniny.
Od pierwszych minut byliśmy świadkami dość wyrówaniej potyczki, żadna ze stron nie potrafiła przeprowadzić składnej dobrej akcji. Cała gra toczyła się głównie w środku pola. Zgromadzona publiczność na pierwszą bramke czekała 8 minut, wówczas dobrze w polu karnym odnalazł się Dorian Szafrański, trafił do pustej bramki po wcześniejszym akcji Tomasza Ślepeckiego który trafił w słupek, piłka odbiła się od niego i trafiła do Doriana. To była tylko formalność. Z minuty na minutę Rycerze Papieru osągnęli znaczącą przewagę, swoją dominację nad rywalem udokumentowali bramką Mariusza Stawianego, przepięknie uderzył z dystansu. Odpowiedź Panter mogła być błyskawiczna, niestety Szymański zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i jego intencje wyczuli obrońcy Rycerzy skutecznie wybijając piłkę w wolną strefę boiska. Na dwie minuty przed końcem pierwszej części meczu Stawiany zdobył swoją druga bramkę w meczu, Mariusz uderzył prawie z połowy boiska, piłka kompletnie zaskoczyła golkipera i wpadła tuż przy słupku. Do przerwy Rycerze prowadzil trzema bramkami. Drugą odsłona mogła dobrze rozpocząć się dla White Panteres, doskonałą okazję zmarnował Szymański. W 28 minucie Pantery zmniejszyły dystans do rywala, Krzysztof Mor pięknym zwodem wymanewrował dwóch obrońców i precyzyjnie przymierzył zza pola karnego. W dalszej części meczu gra toczyła się głównie w środku pola, na dwie minuty przed końcem kapitan White Zygmunt dał nadzieje swoim kolegom na korzystny wynik, zdobył bramkę kontaktową. Ostatnie minuty to zacięta walka Panters z defensywą rywali. W ostatniej minucie mecz Rycerze skutecznie skontrowały rywala i ustaliły wynik spotkania. Autorem trafienia był ten co rozpoczął strzelanie czyli Dorian Szafrański. Rycerze Papieru ostatecznie wygrały 4:2 i wciąż liczą się w walce o awansl Pantery bez Słoniny w składzie obniżyny trochę loty, może w następnym meczu przeciwko Moico będzie lepiej. Rycerze kolejny mecz zagrają z Hectasem.