Skład: Rozpędowski, Stochalski, Świsulski, Witkowski, Witkowski, Gołda, Kozicki, Kowalik, Misiak, Deleszkiewicz
Skład: Sokołowski, Trojanowski, Waśkowski, Patałuch, Kotuła, Jankowski, Rusinek, Antczak, Wojtasik, Dymowski, Kozłowski, Widziewicz, Brauer, Klimczak
5' Marcin Kozłowski
8' Marcin Kozłowski
9' Marcin Brauer
15' Marcin Brauer
18' Kamil Widziewicz
19' Grzegorz Jankowski
25' Marcin Kozłowski
39' Marcin Kozłowski
Zawodnik meczu: Jakub Kotuła (To co dzisiaj wyprawiał między słupkami Jakub przechodziło ludzie pojęcie. Nie raz po jego interwencjach rywale łapali się za głowę. Jedno słowo określa jego dzisiejszą postawę - KAPITALNY.)
Zespół Jarosława Patałucha, liczy na pierwsze punkty wiosną, lecz w starciu z mocną Fizjoterapią będzie o nie niezwykle trudno. Siła tej jest oparta głównie na fanastycznym Jarosławie Gołdzie, który jak nie przyszedł na mecz z Czerwonymi Diabłami, to go zremisowali - 0:0. Z nim w składzie gra się o wiele łatwiej i na niego muszą zatem uważać "Wojskowi". Ich trener na pewno wymysli jakiś plan taktyczny na ten mecz, ale czy jego podopieczni go zrealizują?

Od pierwszych minut stroną dominującą w tym pojedynku była druga reprezentacja WSOWL. Pierwszy groźny strzał oddał Klimczak, lecz kapitalną paradą popisał się Rozpędowski. Chwilę później po podaniu Antczaka w słupek uderzył Kozłowski.

W piątej minucie strzałem z woleja wynik spotkania otworzył Marcin Kozłowski. Do wyrównania mógł doprowadzić Jarosław Gołda, ale jego uderzenie z rzutu wolnego nogami odbił Kotuła. W ósmej munucie rezlutat podwyższył Kozłowski, który wykorzystał dogranie Waśkowskiego. Nie minęło 30 sekund a mieliśmy już trzybramkowe prowadzenie WSOWL. Bramkę po rzucie rożnym strzałem głową zdobył Marcin Brauer.

Dalsze minuty to ogromna przewaga ekipy Jarosława Patałuch, rywale ograniczali się do kontr, lecz na posterunku był Jakub Kotuła, który raz po raz wygrywał pojedynki z Gołdą. Na pięć minut przed końcem pierwszej odsłony kolejnego gola dołożył Brauer i szykował nam się pogrom.

W ostatnich 120 sekundach byliśmy świadkami dwóch żółtych kartek dla Wojskowych. Najpierw za faul we własnym polu karnym karę poniósł Kamil Widzewicz. Do futbolówki podszedł Gołda i pewnym strzałem wlał nadzieję do serc graczy przyjezdnych. Nie zdążyliśmy ochłonąć po pierwszej karze, a już kolejną ukarani zostali gospodarze, a konkretnie Grzegorz Janikowski, który utrudnił rozpoczęcie akcji rywalom. W 20 minucie dwoma kapitalnymi interwencjami po strzałach Deleszkiewicza popisał się Kotuła, lecz wobec dobitki Jarosława Gołdy był już bez szans.

Druga odsłona to świetne widowisko stworzone przez obie ekipy. Fizjoterapia starała się złapać kontakt z rywalem, lecz naraziła się na kontrę i za sprawą Kozłowskiego przegrywała ponownie trzema oczkami.

W 29 minucie dystans do rywala zmniejszył ponownie Gołda, a cztery minuty później za sprawą tego samego gracza mieliśmy już tylko jednobramkowe prowadzenie WSOWL. W końcówce spotkania należy wyróżnić trzy nazwiska: Kotuła, Gołda oraz Kozłowski.

Najpierw kapitalne uderzenie nożycami Kozłowskiego obronił Rozpędowski, a po chwili Jakub Kotuła dwukrotnie zatrzymał Gołdę. Bliski doprowadzenia do remisu był Adam Deleszkiewicz, ale po jego strzale futbolówka zatrzymała się tylko na poprzeczce bramki zaczarowanej przez Jakuba Kotułę. Swoją okazję miał także Sławomir Kozicki, lecz on także musiał uznać wyższość goalkeepera Wojskowych. Na minutę przed końcem wynik meczu ustalił Marcin Kozłowski.

Reprezentacja WSOWL wreszcie pokazała jak powinno się walczyć o Superligę. Fizjoterapia po kapitalnej drugiej połowie mogła wywalczyć choćby remis, lecz w dniu dzisiejszym Jakub Kotuła im na to nie pozwolił. W następnym spotkaniu uskrzydleni Żółnierze podejmować będą ekipę Geostandardu, FP zaś czeka starcie z Diabłami.