tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Rycerze Papieru 11 +11 25
2 . Domino 11 +13 24
3 . Żar Tropików 11 +25 22
4 . Diabły 11 +16 21
5 . Fizjoterapia Polska 11 +9 19
6 . Moico 11 +8 19
7 . WSOWL II 11 +14 17
8 . White Panthers 11 -5 14
9 . Geostandard Wrocław 11 -16 12
10 . Hectas 11 -19 9
11 . Czerwone Diabły 11 -23 8
12 . Theron FT 11 -33 -11
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
21.04 godz. 17:50, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
Geostandard Wrocław
Czerwone Diabły
1 : 3
( 1 : 1 )
Skład: Król, Szczurek, Gradowski, Szczurek, Szczurek, Gawron, Urban, Stahl, Nowak
Skład: Dubiel, Całka, Węgrzyn, Wisiecki, Pierzgała, Pondo, Gubański, Woźniakowski, Pawlak, Broniarz
20' Krzysztof Szczurek
29' Piotr Szczurek
33' Wojciech Gradowski
17' Karol Broniarz
36' Robert Pawlak
Zawodnik meczu: Piotr Szczurek (Mimo gry z urazem poprowadził swoją drużynę do ważnego zwycięstwa. To dzięki jego indywidualnej akcji udało się wyjść na prowadzenie i nie oddać go już do końca zawodów.)
    vs    

Jeżeli Geostandard chce pozostać na zapleczu Superligi musi zapunktować, Diabły mierzą w awans, więc zapowiada nam się ciekawe widowisko.

Spotkanie rozpoczęłi "z wysokiego C" gracze Geostandardu, a konkretnie Piotr Szczurek, ktorego uderzenie w 30 sekundzie trafiło w słupek. W odpowiedzi Roman Wisiecki starał się zaskoczyć Stahla, lecz futbolówkę na rzut rożny wybił goalkeeper gości.

Po szybkim początku tempo meczu nieco opadło, większość akcji kończyła się niedokładnymi zagraniami obu ekip. Swoje szanse na wpisanie się na listę strzelców mieli Krzysztof Szczurek, lecz uderzył wprost w Węgrzyna. Pod drugim polem karnym kąśliwe uderzenie Pawła Pondo trafiło tylko w boczną siatkę.

W 17 minucie na strzał zdecydował się Woźniakowski, piłkę przed siebie wybił Stahl, dopadł do niej Karol Broniarz i mocnym uderzeniem otworzył wynik spotkania. Do remisu strzałem rozpaczy doprowadził Krzysztof Szczurek jeszcze przed końcowym gwizdkiem pierwszej odsłony.

Po zmianie stron coraz odważniej zaczęli atakować gospodarze, lecz na ich nieszczęście dobrze między słupkami sprawował się Arkadiusz Stahl. W 25 minucie nieporozumienie w szeregach Diabłów wykorzystał Marek Gawron, który przejął futbolówkę, wyszedł sam na sam z goalkeeperem i... uderzył wysoko nad poprzeczką.

Lepiej nastawiony celownik miał Piotr Szczurek, który w 29 minucie zdecydował się na indywidualną akcję, którą zakończył zdobyciem bramki. "Czarni" poszli za ciosem i powiększyli swoje prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Wojciech Gradowski, który wykorzystał świetne dogranie Marka Gawrona.

Cztery minuty przed końcem spotkania, na ławkę kar powędrował Robert Pawlak i "Diabły" grały w osłabieniu. Będący w przewadze Geostandard starał się zdobyć kolejną bramkę, lecz uderzenia P.Szczurka oraz Gawrona okazały się niecelne.

Dzięki temu zwycięstwu Geostandard wyszedł ze strefy spadkowej i zajmuje już piątą pozycję. Zagrożeni degradacją gracze Staśkiewicza przegrali po raz kolejny w tym sezonie i z zaledwie dwoma oczkami zajmują 10 miejsce. W następnej kolejce "Czarni" podejmą reprezentację Wojskowych, Czerwone Diabły o pierwsze zwycięstwo powalczą z Hectasem.

Zawodnik meczu :

Piotr Szczurek (Geostandard)

autor: Tomasz Pondel
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: t.pondel@wrocbal.pl
Legenda:
- Gol; - Przerwa w grze; - żółta kartka; - czerwona kartka; - druga żółta kartka;
- kontuzja; - znacząca zmiana; - czas dla drużyny/przerwa w grze.