tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Apgeo.pl Sokół Wrocław 11 +22 28
2 . Kuźniki 11 +9 22
3 . Blitz Wrocław 11 +12 21
4 . FC Moose 11 +7 19
5 . WSOWL 11 +6 17
6 . Wielka Niewiadoma 11 -5 16
7 . Orfin Studio 11 -2 15
8 . Prezesi 11 -12 14
9 . RTV Euro AGD 11 -1 12
10 . Boty 11 -4 11
11 . KS Znajomi Sędziego 11 -8 9
12 . Czerwone Diabły 11 -24 3
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
20.05 godz. 20:55, Kuźniki, Sedzia: Adam Rynkowski
Blitz Wrocław
Orfin Studio
0 : 2
( 0 : 0 )
Skład: Antczak, Duda, Sroka, Iwańczak, Różanowski, Kaleta, Wierzgacz, Stoczkiewicz
Skład: Narojczyk, Żmudziński, Koła, Perucki, Grzegorczyk, Natalli, Marecik, Kostrzewa, Sobczak
36' Maciej Stoczkiewicz
38' Maciej Stoczkiewicz
Zawodnik meczu: Maciej Stoczkiewicz (Najgroźniejszy zawodnik w ekipie zwycięzców.Zdobył obie bramki czym zapewnił swojej drużynie niezwykle cenne trzy punkty)
    vs   
 
Broniący się przed spadkiem Orfin Studio zagra z walczącym o medale Blitz Wrocław. Trzy zwycięstwa z rzędu sprawiły, że podopieczni Macieja Koły wydostali się z strefy spadkowiej, czas piąć się w górę tabeli. Zadanie jest bardzo trudne, brązowi medaliści poprzedniego sezonu złapali odpowiedni rytm, wygrali zdecydowanie ostatnie dwa pojedynki. Kuba Różanowski i spółka są w czołówce ligi i zapewne będą starali się tam utrzymać jak najdłużej. Czeka nas bardzo ciekawy pojedynek.

Relacja z meczu :
1' - Rozpoczęcie spotkania.
2' Jakub Różanowski zagrywa w pole karne, Maciej Stoczkiewicz przepuszcza piłkę jednak czujny w bramce Jacek Żmudziński nie daje się zaskoczyć.
4' Minimalnie niecelne uderzenie Artura Kalety zza pola karnego.
5' Stoczkiewicz w pełnym biegu wpada w pole karne i oddaje płaski strzał jednak Żmudziński świetnie interweniuje i wybija piłkę na rzut rożny.
8' Uderzenie Andrzeja Marecika ląduje wprost w rękach Łukasza Sroki.
10' Stoczkiewicz zagrywa w pole karne, Kaleta zgrywa do Wierzgacza, który oddaje strzał głową jednak jest on zbyt lekki by zaskoczyć Żmudzińskiego.
11' Jacek Narojczyk uderza z rzutu wolnego, piłkę wybija obrońca Blitz.
13' Stoczkiewicz urwał się lewą stroną, na wysokości pola karnego zszedł z piłką do środka i oddał strzał jednak futbolówka przeleciała nad poprzeczką.
14' Narojczyk faulowany przed polem karnym. Z rzutu wolnego uderza Marecik, piłka trafia w mur.
16' Uderzenie Piotra Kostrzewy zza pola karnego na raty łapie Sroka.
17' Żmudziński broni mocne uderzenie Kalety.
19' Stoczkiewicz przedarł się lewą stroną, będąc w polu karnym oddał mocn strzał jednak Żmudziński był na posterunku i wybił piłkę narzut rożny.
20' Kontra graczy Blitz. Wierzgacz zagrywa do Różanowskiego, ten wychodzi sam na sam ze Żmudzińskim, górą w tym pojedynku bramkarz Orfinu.
20' - Koniec pierwszej połowy.
22' Faul przy linii bocznej. Stoczkiewicz dośrodkowuje w pole karne, Antczak uderza głową jednak nad poprzeczką.
24' Gapiostwo jednego z obrońców Blitz mogło zakończyć się utratą bramki. Narojczyk szybko zagrywa z autu do Sobczaka, ten oddaje strzał z kilku metrów jednak trafia wprost w bramkarza.
27' Kontra w wykonaniu graczy Orfinu. Narojczyk prostopadle zagrywa do wychodzącego na czystą pozycję Natalliego a ten w sytuacji sam na sam uderza obok bramki.
29' Stoczkiewicz rozpędził się lewą stroną, wyłożył piłkę przed pole karne do nabiegającego Różanowskiego, jednak strzał tego ostatniego przeleciał wysoko nad poprzeczką.
31' Wierzgacz dośrodkowuje w pole karne z linii autowej, Kaleta oddaje strzał głową jednak Żmudziński broni to uderzenie.
33' Żmudziński po raz kolejny świetnie interweniuje tym razem po strzale Stoczkiewicza.
36'  (0:1) - Maciej Stoczkiewicz ładnym uderzeniem zza pola karnego daje prowadzenie swojej drużynie.
38'  (0:2) - Mateusz Wierzgacz zagrywa do Macieja Stoczkiewicza, który w sytuacji sam na sam ze Żmudzińskim mija bramkarza Orfinu i strzałem z ostrego kąta zdobywa drugą bramkę.
40' Po uderzeniu Kalety z linii pola karnego piłka trafia w słupek.
40' - Koniec spotkania.

Zasłużone zwycięstwo Blitz Wrocław. Gracze tego zespołu w przekroju całego spotkania byli stroną przeważającą i stworzyli więcej groźnych sytuacji od przeciwnika. Zwycięstwo w tym spotkaniu pozwala tej drużynie awansować na drugie miejsce w tabeli. Orfin Studio natomiast grający bez swoich najlepszych zawodników zaprezentował się dobrze na tle przeciwnika jednak nie był w stanie zdobyć w tym spotkaniu choćby punktu. W następnej kolejce Blitz spotka się z Kuźnikami a Orfin zagra z Sokołem Wrocław.

Zawodnik meczu :

Maciej Stoczkiewicz (Blitz Wrocław)

autor: Marcin Milczanowski
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: milka@wrocbal.pl
Legenda:
- Gol; - Przerwa w grze; - żółta kartka; - czerwona kartka; - druga żółta kartka;
- kontuzja; - znacząca zmiana; - czs dla drużyny/przerwa w grze.