19.05 godz. 20:05, Leśnica, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
1 : 2
( 0 : 0 )
Skład: Paukszt, Brzoza, Karpiński, Dzietczyk, Jaskólski, Smok, Glapiak, Worożański, Musiatowicz
Skład: Stencel, Knap, Dębiński, Siorak, Boniecki, Kupczak, Adham, Krysztofiak, Zapart, Kamiński
34' Mateusz Jaskólski
38' Tomasz Musiatowicz
35' Rafał Boniecki
Zawodnik meczu: Piotr Worożański (Pewny punkt drużyny przez całe spotkanie a jego świetne interwencje w końcówce meczu uchroniły zespół przed stratą bramek i pozwoliły na zdobycie niezwykle cennych trzech punktów)

WSOWL tracąc punkty w ostatnich spotkaniach zaprzepaścił szansę na kolejną obronę tytułu mistrzowskiego. Ekipa Jarosława Patałucha nadal jednak pozostaje w grze o medale. Prezesi natomiast zaciekle walczą o uniknięcie degradacji. Przed nimi seria meczów z drużynami z czołówki, lecz chcąc zachować superligowy byt Karol Smok i spółka nie mogą oglądać się na rywali i muszą gromadzić punkty w każdym z pozostałych do rozegrania spotkań. Jedni i drudzy mają o co walczyć w związku z czym zapowiada Nam się ciekawe widowisko...

2' Karpiński źle zagrywa z autu, piłkę przejmują gracze WSOWL i wychodzą z kontrą. Zapart pobiegł lewą stroną i dograł wzdłuż bramki do Bonieckiego jednak minimalnie za mocno i szansa na objęcie prowadzenia została zmarnowana.
4' Karol Smok uderza zza pola karnego jednak świetną interwencją popisuje się Damian Krzysztofiak, który wybija piłkę na rzut rożny.
6' Rzut wolny przed polem karnym po zagraniu piłki ręką przez Grzegorza Paukszta. Mateusz Dębiński uderza na bramkę jednak Piotr Worożański dobrze interweniuje.
7' Po dobrym dograniu w pole karne Kacper Kupczak z 5 metrów uderza nad bramką.
8' Tym razem Kupczak uderza zza pola karnego a Worożański wybija piłkę na rzut rożny.
9' Mateusz Jaskólski minął z lewej strony jednego z rywali i oddał strzał, który pewnie obronił Krzysztofiak.
12' Kontra 2 na 1 w wykonaniu graczy Prezesów. Pierwszy strzał Jaskólskiego zostaje zablokowany a dobitka przelatuje nad poprzeczką.
15' Dębiński zagrywa w pole karne do Kupczaka, ten mija rywala i oddaje strzał a zmierzającą pod poprzeczkę piłkę świetną interwencją na rzut rożny wybija Worożański.
18' Kolejny raz znakomicie interweniuje Worożański. Tym razem zza pola karnego uderzał Boniecki.
21' Siorak dogrywa w pole karne do Knapa, którego strzał do boku odbija Worożański a będący przed bramką Kamiński z najbliższej odległości nie trafia w piłkę.
23' Zagranie Jaskólskiego w pole karne, Smok uderza z pierwszej piłki jednak wysoko nad bramką.
24' Siorak dostaje piłkę na lewą stronę, schodzi do środka i oddaje strzał jednak jest to uderzenie niecelne.
27' Kontra Prezesów. Jaskólski uderza zza pola karnego a Alan Adham w ostatniej chwili blokuje to uderzenie i piłka wychodzi na rzut rożny.
32' Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie głową uderzał Bartłomiej Kamiński.
34'  (0:1) - Wojciech Glapiak dogrywa w pole karne z linii autowej a Mateusz Jaskólski uderza z pierwszej piłki pod poprzeczkę nie dając bramkarzowi szans na skuteczną interwencję.
35'  (1:1) - Natychmiastowa odpowiedź "Wojskowych". Mateusz Dębiński podaje w pole karne a Rafał Boniecki ładnym strzałem doprowadza do wyrównania.
36' Rzut wolny dla WSOWL przed polem karnym. Strzał Adhama trafia jednak w mur.
37' Wiktor Zapart uderza zza pola karnego a Worożański na raty łapie piłkę.
38' Zapart wychodzi sam na sam z bramkarzem. Uderza po ziemi jednak świetnie interweniuje Worożański, który nogą wybija piłkę na rzut rożny.
38'  (1:2) - Wojciech Glapiak podaje w pole karne a piłka po strzale Tomasza Musiatowicza wpada do bramki odbijając się po drodze od nogi jednego z obrońców.
39' Worożański broni strzał Kupczaka z najbliższej odległości.
40' Musiatowicz dogrywa w pole karne do niepilnowanego Smoka po strzale którego fantastyczną interwencją popisuje się Krzysztofiak.

Bardzo wyrównane spotkanie w którym oglądaliśmy dużo podbramkowych sytuacji i ciekawych akcji, po których swoimi umiejętnościami popisywali się obydwaj bramkarze. Lepszą skutecznością wykazali się gracze Prezesów i to oni mogą dopisać do swojego dorobku niezwykle cenne trzy punkty tak bardzo potrzebne do utrzymania. WSOWL w czwartym kolejnym meczu nie potrafi zgarnąć kompletu puntów, dodatkowo ponosi drugą z rzędu porażkę i znacznie zmniejsza swoje szanse na zdobycie medali w bieżących rozgrywkach. W następnej kolejce ekipa Jarosława Patałucha spotka się z Wielką Niewiadomą, Prezesi natomiast zagrają z FC Moose.